Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kodulaen ja töölt lahkumine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kodulaen ja töölt lahkumine

Postitas:

Kas keegi võtnud kodulaenu nii, et tegelikult on plaan kohe töölt ära tulla ja uut kohta veel pole ka? Kas see võib pangas probleeme tekitada? (Ei mõtle seda, et maksed viibiksid vms, selle jaoks on raha olemas)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

mina võtsin, ja aasta pärast lahkusin kõrgepalgaliselt töölt.
Laenu pärast ei muretsenud, oli piisavalt tagavara ning töötukassa hüvitis ka aitas. Nüüd olen ettevõtja, palk+dividend (piisav, aga ikka kõvasti alla endise).
Pangale pole maininud muutusi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni sa oma laenumakseid korralikult maksad, seni ei saa su töökohavahetus, mittetöötamine, ettevõtjaks hakkamine vms, mingeid probleeme tekitada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui igakuiseid laenumakseid korralikult edasi teed, siis pole probleemi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kaua, kuni laen on korrapäraselt makstud, siis ei ole mingeid probleeme.

Mäletan, et kui mul endal vanemahüvitis lõppes ja veel tööle ei naasnud, siis küll üks hetk pangast uuriti, et millal kavatsen naasta jne. Aga ma ei mäleta, kas eelnevalt olin ise mingi küsimusega panga poole pöördunud, et miks nad mu sissetulekuid üldse vaatasid või toimus seal halduri vahetus, kes siis korrastas klientide andmeid vmt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar aastat tagasi olin 7 kuud kodus, pangale ei maininud midagi. Raha oli piisavalt.
Haigekassa puudumine on suurem probleem, aga vastavat tervisekindlustust saab osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kodulaen ja töölt lahkumine