Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kodulaen maksimumsummas või vähem?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kodulaen maksimumsummas või vähem?

Postitas:

Kes kodulaenu viimase viie aasta jooksul on saanud, kui palju see erines teie maksimumsummast? Huvitab see, kas maksimaalse laenusumma kalkulaatori ja laenuhalduri esmase prognoosi (mis läheb suhteliselt samasse kalkulaatori tulemusega) võib arvestada ja valida maksimumsumma väärtuses kinnisvara või peaks jätma mõnikümmend tuhat puhvrit?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 21:59; 11.06 22:31; 12.06 03:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erines poole võrra, sest ma küsisin poole vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, täpsustan. Kes küsis maksimaalses summas, kas anti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 21:59; 11.06 22:31; 12.06 03:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle laenuhaldur ise pakkus rohkem kui kalkulaator mulle maksimum laenusummaks pakkus aga ma ei vajanud ega võtnud seda
polnud varasemaid maksekohustusi ja sissemakseks 30%

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin kohapeal nõustamisel. Lasin arvutada pangatöötajal maksimaalse laenusumma. Võtsin veidi vähem.
Ei soovinud ka üle 20 aastast laenu ja kuumakse jäi ca 30% netopalgast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin kohapeal nõustamisel. Lasin arvutada pangatöötajal maksimaalse laenusumma. Võtsin veidi vähem.

Ei soovinud ka üle 20 aastast laenu ja kuumakse jäi ca 30% netopalgast.

Kas see halduri arvutatud maksimumsumma oli sama, mis maksimaalse laenusumma kalkulaator?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 21:59; 11.06 22:31; 12.06 03:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan jätta puhver. Kalkulaator arvestab ainult sissetulekud, aga lõpuks loeb ka see, kas sul on ülalpeetavaid (minul nt 3 last, üksi võtsin laenu) ja senised kohustused (varasemaid laene-liisinguid mul polnud). Neid detaile algne kalkulaator ei arvesta.

Minul vähendas reaalset saadavat laenusummat iga laps 10 000 eur SWEDis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kodulaen maksimumsummas või vähem?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.