Esileht Tööelu, raha ja seadused. kodulaen/sissetulekud ja laps

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: kodulaen/sissetulekud ja laps

Postitas:

Sooviks siis teada kas üksinda saaksin taotleda kodulaenu.2004a käinud ametlikult tööl,sissetulek on 1000 ringis,võlgu pole olnud,kiirlaene samuti mitte.
Miinuseks on see,et elukaaslasel kellega ka ühine laps on võlg.Kannan iga kuu talle teatud summa pangakontole ja seega kajastub see ka minu kontol.Kas pank kui uurib viimase 6kuu kontot võib küsida miks ma kannan ühele inimesele iga kuu teatud summa ja tema tausta uurida?Me nimelt pole enam koos ja seob meid ainult laps kelle pärast teen ka ülekandeid,kas see v6ib takistuseks saada kui soovin üksi laenu taotleda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 17:48; 22.11 06:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pank võib igasuguseid asju küsida. On vist nii, et isa kasvatab last ja sina maksad isale elatist?
Üldiselt lähtub pank eelkõige sinu netosissetulekust. Kuna sul on ka laps, siis läheb tema ülalpeetavana arvesse. Pole eriti oluline, kas laps kasvab sinuga või isaga. Igal juhul on ta sinu ülalpeetav ning seda arvestatakse maksimaalse laenusumma välja arvutamisel.

Arvestada võid nii, et igakuise laenu tagasimakse suurus võib olla ca 35-40 %.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps pole takistuseks laenu võtmisel, lihtsalt last märgitakse kui su ülalpeetavat ja selle võrra loetakse su kulusid suuremaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik ju sõltub kui suurt summat taotled ja palju sul omafinantseeringut või tagatist on. Mina sain üksi 2 lapsega ja algul vaadati ka kui hullu. Palk oli siis 4500 krooni. Kästi kaasfinantseerija leida. Aga tegin neile selgeks, et saan hakkama. Nüüdseks on mul juba kolmas korter ja kolmas laen….koguaeg ostan suuremat elamispinda, st vahetan laenu. Alustasin väiksest korterist. Ostan odava, remondin ära, siis elan ja vajan suuremat pinda.
Minu pangakogemus on et ise pead olema kahe jalaga maapeal. Kui näitad et sul on aastaid stabiilne sissetulek, sulle meeldib tööl käia ja ei ole kellegile võlgu…..siis pole probleemi. Peaasi et ise suudad tõestada neile ja endale et saad selle laenukoormaga hakkama. Minu laenukoorem on üle poole väiksem kui hetkel üüriturul kehtivad hinnad. Seega kui suudad üürida, suudad ka laenumaksta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin vahele, sorri.
Palju keegi on viimasel ajal laenu saanud, kui mehega kahepeale palgad kokku u 1300 ¤ ja 1 laps?
Kas on reaalne saada 50 000?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksi taotlesin. Palk ca 1200 neto. 1 laps. Laen 65 000 ja 30 aastat. See oli ka maksimum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastajatele!
Müstilist summat ei soovi pangalt.soov 15 000 laenata 15aastaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 17:48; 22.11 06:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul sissetulek 800 eur võtsin üksi laenu on ka laps, korter maksis 15000 laenu maksan veel 7 aastat 210 eur kuus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. kodulaen/sissetulekud ja laps

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.