Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kodulaenu summa/üldse laenu saamine, palk 1450 bruto + kaks last

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 200 )

Teema: Kodulaenu summa/üldse laenu saamine, palk 1450 bruto + kaks last

Postitas:
Kägu

Kuna sa ei osta seda oma koduks, siis on intress teine, kui kodulaenu oma. Jah, sa võid natuke lolli mängida, aga see ei pruugi ka õnnestuda. Või on pakutud summa liiga väike. Panga silmis oled üksikema kahe lapsega.

Panga silmis siiski läheb see kodulaenuna kirja. Kui just ise ei hakka pangale mingist üürikorteri ja investeerimise juttu ajama. Küll aga võib olla lepingus punkt sees, et vaja panka teavitada kui hiljem üürile anda. Kui naisel endal kinnisvara olemas pole ja olemasolevat kodulaenu, pole ühtegi piirangut korterit kodulaenuga osta.

 

Küll aga praegu hinnatõusu ajal ilmselt tõmmataksegi natukene summadega tagasi, kuna pank arvestab ette, et elektri, toidu jmt hinnad kallinevad ja selle võrra jääb nö vaba raha laenu tagasimakseks ka vähem kätte ja pakutavad summad võivad olla tagasihoidlikumad.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No TA just täpsustas, et tal on maja. Mis tuleb ka pangale lihtlabase otsinguga välja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jessas, me elame minu 500 tuhat maksvas majas, ilmselgelt ma oma mehelt ei küsi üüri. Ammugi ei küsi ma elektri-gaasi-ja vees eest. See 350.- (talve)kuu peale pole mingi märkimisväärne kulutus.

Ja siis? Tead, ma elan 5 miljonit maksvas oma majas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee lihtsalt kõikidesse pankadesse taotlused, need kalkulaatorid annavad mingi umbkaudse suurusjärgu, aga haldur oskab siiski täpsema suurusjärgu anda. Meie algandmed ei ole samad, nii et mingit võrdlusmomenti ei oska ma pakkuda, aga sain pankadest ikka väga erinevad pakkumised, juba intress kõikus 1.7-2.6. See, et üksi osta tahad on ainult hea, ostsin samuti üksi just selle pärast, et pensionipõlves soovime ehk väiksemale pinnale kolida, ehk hoopis maha müüa, ehk ei ole meie suhted alati nii roosilised kui praegu. Ja need, kes nokivad, et “mis viga kõrvale panna kui mees kõik kinni taob”- inimene ju kirjutas, et igakuised kulud 600, sellest piisab ja jääb ülegi poole elamiskulude katteks üldiselt kui kodulaenumakse just üüratu ei ole. Samuti keegi kirjutas, et 15% sissemakseks vähe. Mina maksin 10 pluss kredex, 15 on ikka juba päris hea. Aga soovitan tõesti igale poole taotluse teha, tükki küljest see ei võta ja saad kindlasti targemaks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No TA just täpsustas, et tal on maja. Mis tuleb ka pangale lihtlabase otsinguga välja.

Kus? Mina lugesin, et mehel on oma kinnisvara.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No TA just täpsustas, et tal on maja. Mis tuleb ka pangale lihtlabase otsinguga välja.

Isegi kui TA kaaslasel on 500 000 maksev maja, tahad öelda, et pank ei anna naisele kodulaenu? Näiteks tahab mehest lahku minna ja eraldi kolida?  Et siis ei saakski kodulaenu?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siis? Tead, ma elan 5 miljonit maksvas oma majas.

Nii, davai-tõesta, et sa ei valeta. Kõrini sinusugustest lollidest lahmijatest.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, davai-tõesta, et sa ei valeta. Kõrini sinusugustest lollidest lahmijatest.

Sulle ja tõestama, oled sa peast segane, unusta ära!!! Vargaid kardan!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriline rott. Loll valetaja.

🙂 🙂 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No TA just täpsustas, et tal on maja. Mis tuleb ka pangale lihtlabase otsinguga välja.

Isegi kui TA kaaslasel on 500 000 maksev maja, tahad öelda, et pank ei anna naisele kodulaenu? Näiteks tahab mehest lahku minna ja eraldi kolida? Et siis ei saakski kodulaenu?

Pank ei anna tõesti laenu ainuüksi põhjusel, et keegi kelleski eraldi kolib.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pühajumal, kui peres on auto, siis on sellel ühisel autol ju samuti kulud, küttekulu, remondikulu, hoolduskulud. 600 eur on ainuüksi ema panus oma kahele lapsele. Üle ei jää midagi muud kui varbaküüned.

Küsin veel kord, kust sa loed välja, et teemaalgatajal (või tema mehel) on auto?

Ja mis mõttes ei ole võimalik, et naine saab 600-euroga oma osa kommunaalmaksudest, söögist ja muudest ühistest olmekuludest kinni maksta?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pank ei anna tõesti laenu ainuüksi põhjusel, et keegi kelleski eraldi kolib.

Jah, kuid kodulaenu teatud summas ikka annab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin veel kord, kust sa loed välja, et teemaalgatajal (või tema mehel) on auto? Ja mis mõttes ei ole võimalik, et naine saab 600-euroga oma osa kommunaalmaksudest, söögist ja muudest ühistest olmekuludest kinni maksta?

Majanduslik enesekesksus on täiesti olemas! Ega me ei panegi alati sellist pisiasja tähele, nagu  mehe kulud autole.   Naised ise karjuvad, kuidas üks laps on 300 eur ja kaks last on 600 eur ja rohkemgi veel üks lapsevanem. Aga pank arvestabki nüüd ju seadusega ja laste vajadustega. Kõik on ju hästi.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Majanduslik enesekesksus on täiesti olemas! Ega me ei panegi alati sellist pisiasja tähele, nagu  mehe kulud autole.   Naised ise karjuvad, kuidas üks laps on 300 eur ja kaks last on 600 eur ja rohkemgi veel üks lapsevanem. Aga pank arvestabki nüüd ju seadusega ja laste vajadustega. Kõik on ju hästi.

Kus teemaalgataja kirjutas, et mehel on auto?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus teemaalgataja kirjutas, et mehel on auto?

Küsi!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus teemaalgataja kirjutas, et mehel on auto?

Küsi!

Mis küsi?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis on hea kui mees elamispinnalt üüri ei küsi, elektri- ja veearve tasub, autokulud kannab, teise poole söögirahast annab, ja teisigi ootamatuid väljaminekuid aitab tasuda. Hea mees.

Jessas, me elame minu 500 tuhat maksvas majas, ilmselgelt ma oma mehelt ei küsi üüri. Ammugi ei küsi ma elektri-gaasi-ja vees eest. See 350.- (talve)kuu peale pole mingi märkimisväärne kulutus.

Seljuhul pane oma poole milline maja tagatiseks. Pank annab sulle laenu kui sul on olemas tagatis.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seljuhul pane oma poole milline maja tagatiseks. Pank annab sulle laenu kui sul on olemas tagatis.

Mina ei vaja laenu. See pole mu ainus maja ja mul pole ühtki laenu.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seljuhul pane oma poole milline maja tagatiseks. Pank annab sulle laenu kui sul on olemas tagatis.

Mina ei vaja laenu. See pole mu ainus maja ja mul pole ühtki laenu.

TA ju vajab, kui sa TA ei ole siis mis sa siin tuiad. Siin käib jutt inimesest kellel vaja laenu 80 000 €. Ja sa räägid siin endast. Tee oma teema ikka, kui tahad oma muredest rääkida.

Mulle tundus, et teemaalgatajal on poolemilline maja ja ei saa laenu, et kuidas nii küll. Aga sa tulid siin hoopis enda varast rääkima teise mure alla.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pole mu ainus maja ja mul pole ühtki laenu.

On teistelgi päranduseks saadud laenuvabu maju ja kortereid. Miks seda nii upitama peab?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundus, et teemaalgatajal on poolemilline maja ja ei saa laenu, et kuidas nii küll. Aga sa tulid siin hoopis enda varast rääkima teise mure alla.

Ma vastasin seda selle lollulse peale, kus öeldi, et TA peab olema õnnelik, et mees tal oma kinnisvaras laseb elada ja üüri ei küsi. Et ma ei küsi ei üüri ega ammugi arvete maksmist.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundus, et teemaalgatajal on poolemilline maja ja ei saa laenu, et kuidas nii küll. Aga sa tulid siin hoopis enda varast rääkima teise mure alla.

Ma vastasin seda selle lollulse peale, kus öeldi, et TA peab olema õnnelik, et mees tal oma kinnisvaras laseb elada ja üüri ei küsi. Et ma ei küsi ei üüri ega ammugi arvete maksmist.

Ise ka saad aru, mida räägid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise ka saad aru, mida räägid?

Loomulikult. Paistab, et ise oled mingi tohman, kel arusaamisega hälbeid.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise ka saad aru, mida räägid?

Loomulikult. Paistab, et ise oled mingi tohman, kel arusaamisega hälbeid.

Arusaadav! Revolver püüab jälle teemat üle võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise ka saad aru, mida räägid?

Loomulikult. Paistab, et ise oled mingi tohman, kel arusaamisega hälbeid.

Siis me oleme siin kõik tohmanid, sest mina ei ole ainus, kes su jutust midagi aru ei saa. Võtad vahepeal sõna, nagu oleksid teemaalgataja ja siis imestad, et teistel segadus tekkis.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis me oleme siin kõik tohmanid, sest mina ei ole ainus, kes su jutust midagi aru ei saa. Võtad vahepeal sõna, nagu oleksid teemaalgataja ja siis imestad, et teistel segadus tekkis.

What? Keera eelmisele lehele ja loe uuesti. Õpi ise süvenema teemasse, siis äkki saad aru ka millestki.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpetage trollimine ja püsige teemas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus teemaalgataja kirjutas, et mehel on auto?

Lastega peres on see siiski vaikimisi eeldus. Mainimist väärt oleks pigem asjaolu, et autot peres pole.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpetage trollimine ja püsige teemas.

Kodulaenu saab pangast. Pangast saab personaalse pakkumise. Pank hindab laenuvõtja majandusoskusi, kaalutleb riske ja arvestab seadustega. Kuna laenuvõtjaks on naine, kahe lapsega, siis on laenu teenindamine ikka väga riskirohke. Kes maksab laenu siis, kui ema on haige lapsega kodus.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpetage trollimine ja püsige teemas.

Kodulaenu saab pangast. Pangast saab personaalse pakkumise. Pank hindab laenuvõtja majandusoskusi, kaalutleb riske ja arvestab seadustega. Kuna laenuvõtjaks on naine, kahe lapsega, siis on laenu teenindamine ikka väga riskirohke. Kes maksab laenu siis, kui ema on haige lapsega kodus.

Nii haigusleht kui hooldusleht on tasustatud. Miks te kujutate ette, et lastega naine elab palgapäevast palgapäevani, et tal pole terakestki mõistust säästa ja investeerida? Mis krdi sajandis te elate? Lastega naine on juba seetõttu kohusetundlikume, et tal on lapsed.

Laenu ei võeta iga päev (jumal tänatud), seega teiste kogemuste kuulamine tuleb ainult kasuks. Teie siin jaurate “mees taob kõik kinni” stiilis. Miks te neist meestest mingeid pooljumalusi kujutlete?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 200 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kodulaenu summa/üldse laenu saamine, palk 1450 bruto + kaks last