Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kodulaenu summa/üldse laenu saamine, palk 1450 bruto + kaks last

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 200 )

Teema: Kodulaenu summa/üldse laenu saamine, palk 1450 bruto + kaks last

Postitas:
Kägu

Väitluse teema oli, kas Eesti pankade praktika teiste väljastatud krediitkaarte riskiks lugeda on põhjendatud.

Sina arvad, et mitte, paljud arvavad, et on.
Mis siin väidelda? Elad Eestis, laenu tahad saada Eesti pangast, seega pead arvestama nende nõudmistega.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lingitud artikkel räägib panga enda poolt väljastatud krediitkaardist. See on selgelt kliendi risk millega arvestada.

Ei ole mitte mingit vahet, millisest pangast see krediitkaart on võetud ja kust uus laenukohustus võetakse. Krediitkaart loetakse alati ja igal juhul kliendi kohustuseks, ja kogu limiidi ulatuses. Kui sa arvad, et pangale, kust uut laenu taotletakse, ei ole näha, et taotlejal on teisest pangast võetud krediitkaart (või mõni muu kohustus), siis sa eksid.

Väitluse teema oli, kas Eesti pankade praktika teiste väljastatud krediitkaarte riskiks lugeda on põhjendatud.

Jah, on põhjendatud, sest krediitkaart on inimese otsene krediidikohustust. “Krediit” sõna “kaardi” ees näitab juba ise, et tegemist on krediidi- ehk laenutootega. See limiiti, mille ulatuses sa krediitkaardiga saad miinusesse minna on tegelikult ju panga oma ning see tuleb sul tagasi maksta. Järelikult see on laenatud raha ehk laenutoode.

Kuidas on üldse võimalik kuidagi teistmoodi aru saada asjast?

Väitluse teema oli, kas Eesti pankade praktika teiste väljastatud krediitkaarte riskiks lugeda on põhjendatud. Enda harimiseks võiks korra ka oma ninast veidi kaugemale vaadata muu maailma praktikaid. Näiteks: https://finance.zacks.com/good-high-credit-card-limits-applying-mortgage-9316.html Kõige olulisem on kasutatud krediidilimiit. Aga mõnel juhul soovitatakse isegi võimalusel kaartide krediidilimiiti tõsta, sest sellega on võimalik endale kõrgem reiting saada.

Nagu eelkõneleja juba ütles, kui laenu taotled Eestis, siis lähtud Eesti laenutingimustest. See, et kuskil maailmanurgas on mingi teine praktika ei puutu kuidagi Eestisse ning sellega seoses ka mitte siia teemasse. Nii et ära rohkem jaura nende USA näidetega. Eestis ei ole krediitkaardi omamine mitte mingisugune prestiiži näitaja. See kaart on igal töölkäival inimesel, kes on selle soovinud omale saada. See kaart on olemas ka lihttöölistel ja madalapalgalistel.

Loogiline ju.

Sinu loogika lonkab kahte jalga korraga. Ja mitte ainult siin teemas.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda “valvehaldurit”, kes siin laenuteemades pidevalt sõna võtab, ei tasu uskuda. On ta siis Revolver või laenuhaldur vaid oma peas, aga reaalsusega pole ta jutul suurt pistmist.

Revolver on perekoolis kõige suurem laenuekspert üldse… Nii et kuulake ja lugege hoolega, mida ta siin meile õpetab!

Hiljuti ta rääkis siin näiteks sellist lollust, et kui mees ja naine ostavad kinnisvara kaasomandisse, siis kuulub mõlemale 100%/100% varast, mitte pool 50%/50%.

Selgitas veel oma loogikat sinna juurde, et kuna mõlemad võivad ju kogu elamispinda 100%-liselt kasutada, siis järelikult kuulubki mõlemale proportsionaalselt 100%.

Samuti väitis ta, et kui minnakse lahku ja osapooled ei jõua omavahel vara jagamise osas kokkuleppele, ei saa otsust omandisuhte muutmiseks teha kohus. Seda ta ei täpsustanud, kes siis sellisel juhul otsuse teeb.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda “valvehaldurit”, kes siin laenuteemades pidevalt sõna võtab, ei tasu uskuda. On ta siis Revolver või laenuhaldur vaid oma peas, aga reaalsusega pole ta jutul suurt pistmist.

Revolver on perekoolis kõige suurem laenuekspert üldse… Nii et kuulake ja lugege hoolega, mida ta siin meile õpetab!

Hiljuti ta rääkis siin näiteks sellist lollust, et kui mees ja naine ostavad kinnisvara kaasomandisse, siis kuulub mõlemale 100%/100% varast, mitte pool 50%/50%.

Selgitas veel oma loogikat sinna juurde, et kuna mõlemad võivad ju kogu elamispinda 100%-liselt kasutada, siis järelikult kuulubki mõlemale proportsionaalselt 100%.

Samuti väitis ta, et kui minnakse lahku ja osapooled ei jõua omavahel vara jagamise osas kokkuleppele, ei saa otsust omandisuhte muutmiseks teha kohus. Seda ta ei täpsustanud, kes siis sellisel juhul otsuse teeb.

Ja kirjutabki oma postituste alla Laenuhaldur? No siin muidugi kõik Käod, seega kirjuta mis tahad.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda “valvehaldurit”, kes siin laenuteemades pidevalt sõna võtab, ei tasu uskuda. On ta siis Revolver või laenuhaldur vaid oma peas, aga reaalsusega pole ta jutul suurt pistmist.

Revolver on perekoolis kõige suurem laenuekspert üldse… Nii et kuulake ja lugege hoolega, mida ta siin meile õpetab!

Hiljuti ta rääkis siin näiteks sellist lollust, et kui mees ja naine ostavad kinnisvara kaasomandisse, siis kuulub mõlemale 100%/100% varast, mitte pool 50%/50%.

Selgitas veel oma loogikat sinna juurde, et kuna mõlemad võivad ju kogu elamispinda 100%-liselt kasutada, siis järelikult kuulubki mõlemale proportsionaalselt 100%.

Samuti väitis ta, et kui minnakse lahku ja osapooled ei jõua omavahel vara jagamise osas kokkuleppele, ei saa otsust omandisuhte muutmiseks teha kohus. Seda ta ei täpsustanud, kes siis sellisel juhul otsuse teeb.

Ja kirjutabki oma postituste alla Laenuhaldur? No siin muidugi kõik Käod, seega kirjuta mis tahad.

Ei, laenuhaldur olen mina.

Revolver on see tüüp, kes toob siin teemasse mittepuutuvaid näiteid USAst ja jahub sellest, et krediitkaarti ei arvestata laenukohustusena.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda “valvehaldurit”, kes siin laenuteemades pidevalt sõna võtab, ei tasu uskuda. On ta siis Revolver või laenuhaldur vaid oma peas, aga reaalsusega pole ta jutul suurt pistmist.

Revolver on perekoolis kõige suurem laenuekspert üldse… Nii et kuulake ja lugege hoolega, mida ta siin meile õpetab!

Hiljuti ta rääkis siin näiteks sellist lollust, et kui mees ja naine ostavad kinnisvara kaasomandisse, siis kuulub mõlemale 100%/100% varast, mitte pool 50%/50%.

Selgitas veel oma loogikat sinna juurde, et kuna mõlemad võivad ju kogu elamispinda 100%-liselt kasutada, siis järelikult kuulubki mõlemale proportsionaalselt 100%.

Samuti väitis ta, et kui minnakse lahku ja osapooled ei jõua omavahel vara jagamise osas kokkuleppele, ei saa otsust omandisuhte muutmiseks teha kohus. Seda ta ei täpsustanud, kes siis sellisel juhul otsuse teeb.

Ja kirjutabki oma postituste alla Laenuhaldur? No siin muidugi kõik Käod, seega kirjuta mis tahad.

Ei, laenuhaldur olen mina.

Revolver on see tüüp, kes toob siin teemasse mittepuutuvaid näiteid USAst ja jahub sellest, et krediitkaarti ei arvestata laenukohustusena.

Kuidas palun? Valeinfo on ju postituses mille all kirjas Laenuhaldur.
Sa siin mitme kontoga?

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas palun? Valeinfo on ju postituses mille all kirjas Laenuhaldur. Sa siin mitme kontoga?

Palun viita siis konkreetsele valeinfole.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda “valvehaldurit”, kes siin laenuteemades pidevalt sõna võtab, ei tasu uskuda. On ta siis Revolver või laenuhaldur vaid oma peas, aga reaalsusega pole ta jutul suurt pistmist.

Revolver on perekoolis kõige suurem laenuekspert üldse… Nii et kuulake ja lugege hoolega, mida ta siin meile õpetab!

Hiljuti ta rääkis siin näiteks sellist lollust, et kui mees ja naine ostavad kinnisvara kaasomandisse, siis kuulub mõlemale 100%/100% varast, mitte pool 50%/50%.

Selgitas veel oma loogikat sinna juurde, et kuna mõlemad võivad ju kogu elamispinda 100%-liselt kasutada, siis järelikult kuulubki mõlemale proportsionaalselt 100%.

Samuti väitis ta, et kui minnakse lahku ja osapooled ei jõua omavahel vara jagamise osas kokkuleppele, ei saa otsust omandisuhte muutmiseks teha kohus. Seda ta ei täpsustanud, kes siis sellisel juhul otsuse teeb.

Ja kirjutabki oma postituste alla Laenuhaldur? No siin muidugi kõik Käod, seega kirjuta mis tahad.

Ei, laenuhaldur olen mina.

Revolver on see tüüp, kes toob siin teemasse mittepuutuvaid näiteid USAst ja jahub sellest, et krediitkaarti ei arvestata laenukohustusena.

Kuidas palun? Valeinfo on ju postituses mille all kirjas Laenuhaldur.

Sa siin mitme kontoga?

mind ka huvitab, mida see haldur sinu arvates valesti on öelnud?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda “valvehaldurit”, kes siin laenuteemades pidevalt sõna võtab, ei tasu uskuda. On ta siis Revolver või laenuhaldur vaid oma peas, aga reaalsusega pole ta jutul suurt pistmist.

Revolver on perekoolis kõige suurem laenuekspert üldse… Nii et kuulake ja lugege hoolega, mida ta siin meile õpetab!

Hiljuti ta rääkis siin näiteks sellist lollust, et kui mees ja naine ostavad kinnisvara kaasomandisse, siis kuulub mõlemale 100%/100% varast, mitte pool 50%/50%.

Selgitas veel oma loogikat sinna juurde, et kuna mõlemad võivad ju kogu elamispinda 100%-liselt kasutada, siis järelikult kuulubki mõlemale proportsionaalselt 100%.

Samuti väitis ta, et kui minnakse lahku ja osapooled ei jõua omavahel vara jagamise osas kokkuleppele, ei saa otsust omandisuhte muutmiseks teha kohus. Seda ta ei täpsustanud, kes siis sellisel juhul otsuse teeb.

Ja kirjutabki oma postituste alla Laenuhaldur? No siin muidugi kõik Käod, seega kirjuta mis tahad.

Ei, laenuhaldur olen mina.

Revolver on see tüüp, kes toob siin teemasse mittepuutuvaid näiteid USAst ja jahub sellest, et krediitkaarti ei arvestata laenukohustusena.

Kuidas palun? Valeinfo on ju postituses mille all kirjas Laenuhaldur.

Sa siin mitme kontoga?

mind ka huvitab, mida see haldur sinu arvates valesti on öelnud?

Mind ka.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi nimetab end laenuhalduriks?
Kohutav!
Trauma kogu eluks.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin ei saa enam aru kes on kes, aga vastata võivad mu küsimusele nii Revolver kui Laenuhaldur. Kui krediitkaarti peetakse nii suureks kohustuseks, et mõjutab isegi kodulaenu saamist, siis miks pangad väljastavad krediitkaarte inimesele, kes pole aastaid tööl käinud ja kellel pole mitte mingit sissetulekut?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui krediitkaarti peetakse nii suureks kohustuseks, et mõjutab isegi kodulaenu saamist, siis miks pangad väljastavad krediitkaarte inimesele, kes pole aastaid tööl käinud ja kellel pole mitte mingit sissetulekut?

Seda ju ei saa ilma täpsemat olukorda teadmata öelda. Tavapärane see kindlasti pole ja ma ütleks, et kahtlane käik panga poolt.
Võibolla tal on tühi hüpoteek kinnisvarale panga kasuks, see kõlbab ka tagatiseks. Äkki on see lisakaart tinginustele vastava abikaasa kaardi juurde. Kas sinu näitel töötu ja sissetulekuta inimene taotles ise ja sai krediitkaardi? Mis limiidiga, mis pangast?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin ei saa enam aru kes on kes, aga vastata võivad mu küsimusele nii Revolver kui Laenuhaldur. Kui krediitkaarti peetakse nii suureks kohustuseks, et mõjutab isegi kodulaenu saamist, siis miks pangad väljastavad krediitkaarte inimesele, kes pole aastaid tööl käinud ja kellel pole mitte mingit sissetulekut?

Seda ei saa tausta teadmata öelda. Inimesel võis olla juba enne töötuks jäämist krediitkaart. Kui tal mingi raha kontole tuleb ja võlgnevusi kuskil ei ole, siis pikendataksegi krediitkaardi lepingut edasi. Ja pikendamise otsuse teeb programm automaatselt algoritmide abil. Inimkätt vahel ei ole.

Teine variant, võib-olla inimene uhkustab niisama, et tal on krediitkaart? Ja sina usud.

Kui mu mees õppis, siis oli ta vahepeal mitu aastat ametliku sissetulekuta. Sel ajal oli krediitkaart minul ja temal oli minu lepingu juures lisakaart. Ehk siis tema töötus ja sisstulekute puudumine ei mänginud mingit rolli.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ei saa tausta teadmata öelda. Inimesel võis olla juba enne töötuks jäämist krediitkaart. Kui tal mingi raha kontole tuleb ja võlgnevusi kuskil ei ole, siis pikendataksegi krediitkaardi lepingut edasi. Ja pikendamise otsuse teeb programm automaatselt algoritmide abil. Inimkätt vahel ei ole. Teine variant, võib-olla inimene uhkustab niisama, et tal on krediitkaart? Ja sina usud. Kui mu mees õppis, siis oli ta vahepeal mitu aastat ametliku sissetulekuta. Sel ajal oli krediitkaart minul ja temal oli minu lepingu juures lisakaart. Ehk siis tema töötus ja sisstulekute puudumine ei mänginud mingit rolli.

Ega see automaatne algoritm päris isetekkeline ega Marsilt saadetud ei ole:) Üldjuhul on (vähemalt Eestis) väljastatavate krediitkaartide üldtingimustes punktid, mis lubavad teatud tingimustel pangal uut kaarti mitte väljastada; sama ka limiidi ühepoolse muutmise kohta.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis ei ole krediitkaardi omamine mitte mingisugune prestiiži näitaja. See kaart on igal töölkäival inimesel, kes on selle soovinud omale saada. See kaart on olemas ka lihttöölistel ja madalapalgalistel.

Ja need madalapalgalised saavad tuhandetes eurodes krediiti? Ja ikka võtavad röövellikke sms-laene, selle asemel, et oma kaarti kasutada? Jama! Mida suurema limiidiga krediitkaart, seda maksevõimelisem inimene on.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja need madalapalgalised saavad tuhandetes eurodes krediiti? Ja ikka võtavad röövellikke sms-laene, selle asemel, et oma kaarti kasutada? Jama! Mida suurema limiidiga krediitkaart, seda maksevõimelisem inimene on.

Loomulikult ei saa madalapalgalised tuhandetes eurodes krediiti. Krediitkaardi limiidi maksimaalne suurus sõltub palgast. Selle vastu ju keegi ei vaidlegi.

Aga, et krediikaardi omamine on Eesti tingimustes prestiižne ja mingi näitaja…? No ei ole ju! Asutused, kus sa oma krediitkaardiga maksad ju ei näe, kas su kaardil on limiit 300 eurot või 10 000 eurot. Või on sinu krediitkaadi peal limiidi suurus kirjas?

Nii et Eestis sa mitte mingit maksevõimelisust ja kõrgemat levelit krediitkaardi omamisega ei näita. Ammugi ei anna see panga jaoks, kust lähed kodulaenu küsima, mingit infot sinu maksevõimelisuse kohta. Pank näeb ise, kas ja kui maksevõimeline sa oled. Selleks vaatab ta sinu palga, mitte krediitkaardi limiidi suurust.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas palun? Valeinfo on ju postituses mille all kirjas Laenuhaldur. Sa siin mitme kontoga?

Mina arvan, et sa oled ise siin mitme kontoga, revolver! Teame ju, et sinu kasutajanimed on veel meibi-ä ja olgunii (või midagi sellist) jne.

Oled kirjutanud juba mitu kommentaari, et laenuhaldur on loll. Kui küsitakse, mida ta on valesti öelnud, siis on suu vett täis ja ei oska midagi välja tuua.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja need madalapalgalised saavad tuhandetes eurodes krediiti? Ja ikka võtavad röövellikke sms-laene, selle asemel, et oma kaarti kasutada? Jama! Mida suurema limiidiga krediitkaart, seda maksevõimelisem inimene on.

vaene mees! See krediitkaart paistab sul olema kättesaamatu, märg unenägu! Lihtsalt koomiline on lugeda, kuidas sinu arvates on krediitkaart staatuse näitaja. Krediitkaarti pole sa oma silnaga näinudki, sest muidu sa teaks, et müüja või teenindaja ei mäe krediitkaardi limiidi suurust kuskilt. Või sinu arvates on limiit kaardi peal kirjas? Plaatinum krediitkaardi, mis peaks olema kõige kõvem kaart, saab igaüks, kelle sissetulek on vähemalt 500 eurot. Irw!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsime mehega kahe peale ja saime tutika korteri ostuks väikelinnas 110 000. Sellel hetkel oli üks laps ja teist ootasin. Kuludest oli autoliising. Minu palgaga poleks mulle üldse antud, mees oleks saanud ca 60 000

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vaene mees! See krediitkaart paistab sul olema kättesaamatu, märg unenägu! Lihtsalt koomiline on lugeda, kuidas sinu arvates on krediitkaart staatuse näitaja. Krediitkaarti pole sa oma silnaga näinudki, sest muidu sa teaks, et müüja või teenindaja ei mäe krediitkaardi limiidi suurust kuskilt. Või sinu arvates on limiit kaardi peal kirjas? Plaatinum krediitkaardi, mis peaks olema kõige kõvem kaart, saab igaüks, kelle sissetulek on vähemalt 500 eurot. Irw!

Eem, ma olen esiteks naine ja teiseks miljonär. Pole mõtet niiviisi puusalt ära panna.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eem, ma olen esiteks naine ja teiseks miljonär. Pole mõtet niiviisi puusalt ära panna.

Ole pealegi naine, aga seda, mida laenuhaldur valesti ütles, ei ole sa seni suutnud välja tuua.

See jutt, et krediitkaardist on näha, kui rikas on inimene, saab ajada vaid selline inimene, kes pole iialgi krediitkaarti omanud ega seda näinud.

Eks perekoolis võid end miljonäriks valetada ja ka endale kuldse kuu selga mõelda, aga seda, et rumal oled, ei anna kahjuks kuidagi varjata.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ole pealegi naine, aga seda, mida laenuhaldur valesti ütles, ei ole sa seni suutnud välja tuua. See jutt, et krediitkaardist on näha, kui rikas on inimene, saab ajada vaid selline inimene, kes pole iialgi krediitkaarti omanud ega seda näinud. Eks perekoolis võid end miljonäriks valetada ja ka endale kuldse kuu selga mõelda, aga seda, et rumal oled, ei anna kahjuks kuidagi varjata.

Mina ei tea, mida laenuhaldur ütles. Mina räägin, et vaesed ei saa pangast suurt limiiti. Midagi muud ma kommenteerinud pole. Ammugi pole öelnud, et seda kaardilt näha on, dziisas.

Ma ei valeta, olen miljonär. Ma isegi ei mõista, miks midagi sellist peaks valetama 😀

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei tea, mida laenuhaldur ütles. Mina räägin, et vaesed ei saa pangast suurt limiiti. Midagi muud ma kommenteerinud pole. Ammugi pole öelnud, et seda kaardilt näha on, dziisas.

Eespool sa ütlesid, et laenuhaldur ajab lolli juttu, kes ei tea midagi. Kui selle väitja ei olnud sina, siis miks sa vastad? Küsimus on esitatud ju talle.

Ma ei valeta, olen miljonär. Ma isegi ei mõista, miks midagi sellist peaks valetama ????

Perekoolis võid end ka Rootsi kuningaks valetada.  Keegi ei saa keelata.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eespool sa ütlesid, et laenuhaldur ajab lolli juttu, kes ei tea midagi. Kui selle väitja ei olnud sina, siis miks sa vastad? Küsimus on esitatud ju talle.

Mina pole ütelnud. Vastasin, kuna tsiteeriti minu kommentaari.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekoolis võid end ka Rootsi kuningaks valetada.  Keegi ei saa keelata.

Kas sa kallis inimene saad aru, et ma ei valeta. Pole vaja solvata. Kui soovid, saame kokku, näitan sulle.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei tea, mida laenuhaldur ütles. Mina räägin, et vaesed ei saa pangast suurt limiiti. Midagi muud ma kommenteerinud pole. Ammugi pole öelnud, et seda kaardilt näha on, dziisas.

Eespool sa ütlesid, et laenuhaldur ajab lolli juttu, kes ei tea midagi. Kui selle väitja ei olnud sina, siis miks sa vastad? Küsimus on esitatud ju talle.

Ma ei valeta, olen miljonär. Ma isegi ei mõista, miks midagi sellist peaks valetama ????

Perekoolis võid end ka Rootsi kuningaks valetada. Keegi ei saa keelata.

Järsku on rublamiljonär 😉

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järsku on rublamiljonär ????

Päris haigeid inimesi siin liigub. Soovitan teil tegeleda oma enesehinnanguga.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ole pealegi naine, aga seda, mida laenuhaldur valesti ütles, ei ole sa seni suutnud välja tuua.

Kuule, kaua sa ise jaksad? Mitu nädalat juba jahud, et keegi midagi ütles laenuhalduri kohta äkki

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa kallis inimene saad aru, et ma ei valeta. Pole vaja solvata. Kui soovid, saame kokku, näitan sulle.

Kui hirmus! Keegi ei usugi, et ma miljonär olen! ????????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui hirmus! Keegi ei usugi, et ma miljonär olen! ????????

Lammas. Seepärast ma Perekoolis käingi. Päriselus sinusuguseid ei kohta 😀

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 200 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kodulaenu summa/üldse laenu saamine, palk 1450 bruto + kaks last