Esileht Kodunurk koduloom ja puhas kodu – kas võimatu?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: koduloom ja puhas kodu – kas võimatu?

Postitas:

Ma lihtsalt ei jõua enam Iga päev käin tolmuimeja ja mopiga põrandad üle. Puhtus on vaid hetkeks, seinad ja mööbel on kõik koera ila plekke täis. Koer haiseb ka siis kui ta ära pesta.
Mida teha? Kas lemmikute omanikel on häid nippe jagada? Või on puhas kodu koduloomaga võimatu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 22:19; 27.01 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ila, koeralõhn ja karvad on paratamatus – lepi või korista ja kasi. Selle peale oleks tulnud mõelda enne lemmiku kojutoomist. Korraarmastaja inimene valib suure lemmikuvajaduse korral sellise tõu kes ei \”haise\”, ei aja karvu ega ilasta märkimisväärselt. Selliste omaduste järgi on täiesti võimalik valida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase vabaks…ma ka ajasin iga viimastki karva taga.Nüüd võtan asja lõdvemalt-koduloom on pere lahutamatu osa oma heade ja halbade asjadega.See pidev tolmariga uhamine on Sinu kiiks. J amuidugi oleks kutsikana koeral tulnud piirid peale panna,kuhu tohib ja kuhu mitte. See oleks ka kergendanud. Aga nüüd jh, harju ära või korista edasi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui koer majas, siis nii see reeglina ongi. Meil nüüd aga toakass lemmikuks. Minulegi üllatuseks on ta pea sama seltsiv ja lõbus tegelane kui koer, ent kordades puhtam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koera puhul on ila, hais ja karvad igapäevasteks lahutamatuteks kaaslasteks.Mul omal 2 pisikest koera.Õnneks nad ei ilasta ning karvu ajavad minimaalselt, st sokkidelt ja mustadelt riietelt on näha, kui nad süles on aga muidu on elamine täitsa vinks vonks.Aga vot see hais- see kurjam on vist kõigil koertel üks ühine joon:D
Võta akvaariumikalad! Vaiksed, ila- karva ja haisuvabad ning ideaalsed stressimaandajad:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ise koera võtnud ja ei võtaks ka. Koerast sai ka minu \”lemmik\” kui ma mehega kokku kolisin. Mees võtabki vabalt. Mina aga ei suuda, ju siis olen liiga suur puhtusefriik 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 22:19; 27.01 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karvade vastu vòika aidata koera kammimine paar korda nàdalas. Hangi oma koera karvale vastav hari ning pùùa teda regulaarselt kasida. Mul endal on kogemused kahe erineva pikemakarvalise koeraga ning nende puhul funktsioneeris suurepàraslt.

Kas Sul on bokser (vòi mòni muu \”lòmmis\” ninaga lemmik), et ilastamine on probleemiks? Mitmete tòugude puhul on see fùsioloogiline ja ùhtlasi paratamatu, samal ajal kui teiste tòugude omanikud ei tea sellest probleemist midagi. Oma sòbranna juurde, kellel on bokser, ma paremate riietega ei làhegi, sest tean, et loom ilastab mind tàis.

Ja haisuga on sama lugu: ka see sòltub suures osas tòust. Kòikide koerte nahk lehkab halvasti kui nad màrjad on, ehkki àsja pestud. Mu esimene koer ei haisenud pòhimòtteliselt ùldse; òige òrnalt màrjana. Teisel oli tunduvalt tugevam lòhn, kuid seda vaid màrjana. Kuivana ei haisenud kumbki ja elamine oli puhas ja meeldivalt lòhnav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk koduloom ja puhas kodu – kas võimatu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.