Esileht Ilu Kodune epilatsioon suhkrupastaga

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kodune epilatsioon suhkrupastaga

Postitas:

Palun veidi nõuandeid nendelt, kes ise kodus suhkrupastaga karvu eemaldavad.

Ma olen seni käinud kosmeetiku juures, aga kuna mul kasvavad karvad väga erineva kiirusega (kaenla all on nt selleks ajaks juba suhteliselt pikad karvad, kui säärtel üldse midagi välja hakkab tulema) ja ma ei viitsi ka eraldi kogu aeg käia erinevaid kehaosi epileerimas + kosmeetiku juurde on vahel ka päris pikad järjekorrad, siis olen mõelnud proovida ise kodus suhkrupastaga karvaeemaldust tegema hakata.

Vaatasin erinevaid müügis olevaid tooteid ja soovikski nõu, mida keegi konkreetselt kasutab. Mulle jäi silma see toode Tradehouse lehel
Siin on välja toodud, et jätkub kuni kolmeks korraks, aga kui reaalne see on, et sellest 300ml potsikust mitmeks korraks jagub, kui teha sääred/bikiinipiirkond/kaenlaalused. Mul ei ole küll väga tihe ega tugev karvakasv, aga piirkond on ikkagi ju üsna suur. Sellel tootel on need kangaribad ka kaasas, aga kui on viis riba, siis palju nendega teha saab? Ma olen vaadanud, et kosmeetik viskab peale ühte tõmmet paberi ära, kas neid kangaribasid saab mitmeks tõmbeks kasutada või on mõttekam osta eraldi paberribad? Kas iga paber üldse toimib suhkrupasta puhul või peab eraldi olema suhkrupasta jaoks paber (vaha ju teine materjal)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal on ju öeldud, et korduvkasutatavad ribad on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal on ju öeldud, et korduvkasutatavad ribad on.

Öeldud on jah, aga ma küsisingi seetõttu nõu targematelt, et kas need ribad reaalsuses ka oma töö ära teevad, kui nendega juba karvu eemaldatud on või on parem ikkagi osta ühekordne toode. Müügikuulutustes öeldu ei tähenda, et see automaatselt hästi töötab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 17:00; 27.12 20:28; 29.12 13:03; 09.01 19:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pole kunagi ostnud suhkruvaha, vaid teen seda hoopis ise. tunduvalt odavam ja tean kindlalt koostisosi ja nende mõju kehale.
mina kasutan riba 2x, st et lõikan pooleks ja mulle tundub, et nii saab ka kiiremini ning mul ka mugavam.
saab ka teha vaha, mille jaoks pole ribasid vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pole kunagi ostnud suhkruvaha, vaid teen seda hoopis ise. tunduvalt odavam ja tean kindlalt koostisosi ja nende mõju kehale.

mina kasutan riba 2x, st et lõikan pooleks ja mulle tundub, et nii saab ka kiiremini ning mul ka mugavam.

saab ka teha vaha, mille jaoks pole ribasid vaja.

Kas sa ise tehes kasutad valmis sidrunimahla või pressid ise?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 17:00; 27.12 20:28; 29.12 13:03; 09.01 19:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pole kunagi ostnud suhkruvaha, vaid teen seda hoopis ise. tunduvalt odavam ja tean kindlalt koostisosi ja nende mõju kehale.

mina kasutan riba 2x, st et lõikan pooleks ja mulle tundub, et nii saab ka kiiremini ning mul ka mugavam.

saab ka teha vaha, mille jaoks pole ribasid vaja.

Kas sa ise tehes kasutad valmis sidrunimahla või pressid ise?

ostan valmis sidrunimahla

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need korduvad vaharibad saab puhtaks pesta veega ja järgmine kord jälle kasutada. Ühe ribaga saab mitu tõmmet teha, kuid 5 ribast jääb ikka väheks mõlema jala jaoks. Lihtsam on osta rull spets riiet, mida ka salongis kasutatakse, siis ei pea pärast pesemisega möllama jne. Riidest ribad on kindlasti mugavamad kui paberist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 16:18; 10.01 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need korduvad vaharibad saab puhtaks pesta veega ja järgmine kord jälle kasutada. Ühe ribaga saab mitu tõmmet teha, kuid 5 ribast jääb ikka väheks mõlema jala jaoks. Lihtsam on osta rull spets riiet, mida ka salongis kasutatakse, siis ei pea pärast pesemisega möllama jne. Riidest ribad on kindlasti mugavamad kui paberist.

Aitäh nõuande eest. Kas oskad öelda, kuidas seda riiet nimetatakse? Internetist otsides leiab ainult paberid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 17:00; 27.12 20:28; 29.12 13:03; 09.01 19:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tradehouse lehel on osa vahapaberite juurde kirjutatud, et on kiudkangast. Julgeksin pigem neid osta, kui katsumise võimalus puudub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 16:18; 10.01 11:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu Kodune epilatsioon suhkrupastaga