Esileht Ilu Kodune geellaki komplekt

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kodune geellaki komplekt

Postitas:

Teismeline tütar on küünehull. Olen môelnud sellise komplekti soetamise peale. Oskab keegi midagi konkreetset soovitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.mylook.ee/depend-gellack-start-kit.html selles komplektis on olemas kõik, lamp ka. Kui õigesti mäletan, siis maksin kunagi selle eest 40.-, niiet otsi, ehk on soodsamalt kuskil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin kõik asjad eraldi. Lambi (USB juhtmega) tellisin ali-expressist 1-2dollariga sellise, kuhu 4 küünt saan korraga alla panna (kui lampi käes hoida, siis saab ka 5, aga mugava lihtsalt pöial eraldi teha.

Aluslaki, pealislaki ja need muud vedelikud ostsin Prismast. Värvilisi lakke kasutasin nii geellakke kui ka tavalisi lakke sinna aluslaki ja pealislaki vahepeale. tavalisega meeldis isegi rohkem – geellakiga jäi kuidagi liiga paks ja seetõttu hakkas kiiremini kooruma (ehk ei olnud ma ka nii osav). Peale laki eemaldamist on kindlasti vaja ka küüneõli kasutada.

Aga üks tüütu nikerdamine ikka, eriti see laki mahavõtmine. Lõpuks vedeleb kõik nurgas ja olen lakkimata küüntega ikka… Aga teismelisel on kindlasti rohkem viitsimist 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.12 11:44; 18.12 15:39; 22.12 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dependi palun ära osta, sest väga paljudel on sellega olnud tõsised allergiajuhtumid!

Ise olen kõik asjad eraldi ostnud, nii saab vastavalt enda vajadustele komplekti kokku panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastamast! Tundub ikka jube nikerdamine küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 12:42; 17.12 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Depend ja ei ole ühtki halba sõna öelda. Mingit mökerdamist ka ei ole. Ma ei kujuta ette, kuidas ma tavalist lakki seal siis kasutaks, see ei lähe ju lambi all kõvaks, vaid ise kuivab. Geellakiga on just lihtsam lakkida, see ise ei kõvastu, saab korrigeerida, kui valesti läheb, alles lambi all kuivab ära. Ainuke jama, mis tõesti on, on selle laki mahasaamine, kõige muuga olen rahul.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.12 19:38; 19.12 21:08; 22.12 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Depend ja ei ole ühtki halba sõna öelda. Mingit mökerdamist ka ei ole. Ma ei kujuta ette, kuidas ma tavalist lakki seal siis kasutaks, see ei lähe ju lambi all kõvaks, vaid ise kuivab. Geellakiga on just lihtsam lakkida, see ise ei kõvastu, saab korrigeerida, kui valesti läheb, alles lambi all kuivab ära. Ainuke jama, mis tõesti on, on selle laki mahasaamine, kõige muuga olen rahul.

tavalist lakki ei panegi lambi alla. Tänapäeval kuivavad ju tavalised lakid ka minutiga – sama kaua, kui hoiaksid lambi all. uue kihi panemiseks peab lakk olema nö tolmukuiv, mitte 100% kriimustuskindel. Ja siis lõpuks pealislakk peale ja sellega lambi alla. Mis lakkimise ajal sassi peaks minema – vot hoopis seda ei kujuta ette 🙂 Ise olen alati üritanud leida lakkimiseks aja, kui ei pea kõrvaliste asjadega tegelema

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.12 11:44; 18.12 15:39; 22.12 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavalist lakki ei panegi lambi alla. Tänapäeval kuivavad ju tavalised lakid ka minutiga – sama kaua, kui hoiaksid lambi all. uue kihi panemiseks peab lakk olema nö tolmukuiv, mitte 100% kriimustuskindel. Ja siis lõpuks pealislakk peale ja sellega lambi alla. Mis lakkimise ajal sassi peaks minema – vot hoopis seda ei kujuta ette ???? Ise olen alati üritanud leida lakkimiseks aja, kui ei pea kõrvaliste asjadega tegelema

Mina jälle ei saa aru, miks ma peaks geellakkimise protsessis tavalist lakki kasutama. Omapärane. Miks ei või siis lakkimine natuke halvasti minna, ma arvan, et ma pole esimene ega viimane inimene maailmas, kellel seda vahel juhtub, et pole päris rahul.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.12 19:38; 19.12 21:08; 22.12 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tavalisel lakil viga on? Geellakitud küüned on pealt paksud ja võltsid. Tavaline lakk on küünesõbralikum ning püsib nädal aega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 13:09; 23.12 01:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tavalisel lakil viga on? Geellakitud küüned on pealt paksud ja võltsid. Tavaline lakk on küünesõbralikum ning püsib nädal aega.

Midagi ei ole tavalisel lakil viga, aga kui küsitakse geellakiga lakkimise kohta, milleks kiita siis tavalist lakki. Ma ei tea, kas oled geellakiga küüsi proovinud lakkida üldse, need ei ole pealt paksud ja võltsid. Sina mõtled vist geelküüsi, mitte geellakki. Geellakk püsib ikka kaugem kui nädal aega, selles see geellaki kasutamise mõte on.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.12 19:38; 19.12 21:08; 22.12 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tavalisel lakil viga on? Geellakitud küüned on pealt paksud ja võltsid. Tavaline lakk on küünesõbralikum ning püsib nädal aega.

Midagi ei ole tavalisel lakil viga, aga kui küsitakse geellakiga lakkimise kohta, milleks kiita siis tavalist lakki. Ma ei tea, kas oled geellakiga küüsi proovinud lakkida üldse, need ei ole pealt paksud ja võltsid. Sina mõtled vist geelküüsi, mitte geellakki. Geellakk püsib ikka kaugem kui nädal aega, selles see geellaki kasutamise mõte on.

kah, 2 nädalat.

Ma ei kiidagi tavalist lakki, vaid minu eelistus. See on üks alternatiiv, millega saab geellakkides mängida, ei jää ka vanad lakid seisma. See, et sa ei suuda kastist välja mõelda, on kahju muidugi. Aga selle idee panna geellaki alus- ja pealislaki vahele tavaline lakk, sain ka perekoolist. Nii et ma polegi ainus. Kuigi sina ei suuda uskuda seda, siis toimib ja püsib sama hästi kui 4kihti geellakki.

Ja geellakk jääb paksem küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.12 11:44; 18.12 15:39; 22.12 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt hoiatuseks – kasutasin ka suviti geellakki ja küüned läksid täiesti pehmeks, muidu on mul väga ilusad, tugevad küüned. Õnneks on nüüd hakanud väljakasvama, aga ehmatas väga ära, küüs oli nii pehme, et isegi lõigata ei olnud vaja, murdusid ise kohe ära.
Kas tegi küünetehnik vea või millest võis see juhtuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas oled geellakiga küüsi proovinud lakkida üldse, need ei ole pealt paksud ja võltsid. Sina mõtled vist geelküüsi, mitte geellakki. Geellakk püsib ikka kaugem kui nädal aega, selles see geellaki kasutamise mõte on.

Mõtlen ikka geellakki. Paksem ja võltsim, kui tavalakk. Ta võib ju kauem kesta, kuid nädala pärast, väljakasvuga, on ikka inetu küll. Räpane mulje jääb, kui seda paari-kolme nädala tagant uuendatakse.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 13:09; 23.12 01:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu Kodune geellaki komplekt