Esileht Ilu Kodune hambavalgendus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kodune hambavalgendus

Postitas:
Kägu

<b>Kes oskab soovitada midagi koduseks hambavalgenduseks?</b>

Mul esihambal on suur täidis ja hammas surnud, see siis vist tõenäoliselt heledamaks ei lähe? (hambaarstile küsisin, aga ta ei osanud konkreetset vastust anda) Saan varsti kaped ja sooviks enne hambaid natuke valgendada. Tean, et suht mõttetu enne teha, aga ennast häirib????

Ma midagi väga efektiivset ja tugevat ei otsigi kuna mul suht kehvad hambad, aga 1 toon heledamaks võiks ikka minna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täidis ei valgendu ühegi valemiga. Kui oma hambad on juba valgemad, saab täidise uue vastu vahetada, õige tooniga.

Ainus asi, et minul näiteks ei ole ükski hambavalgendus tegelikult mõjunud. Kui, siis ainult paariks päevaks, ja siis on vana toon tagasi. Osa valgendamisasju ei mõju üldse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täidis ei valgendu ühegi valemiga. Kui oma hambad on juba valgemad, saab täidise uue vastu vahetada, õige tooniga.

Ainus asi, et minul näiteks ei ole ükski hambavalgendus tegelikult mõjunud. Kui, siis ainult paariks päevaks, ja siis on vana toon tagasi. Osa valgendamisasju ei mõju üldse.

Kunagi kasutasin ühtesid Colgate hamvaplaastrid, mis aitasid ülihästi, aga kahjuks neid enam ei müüda????

Eile tellisin ühed plaastrid, sai valida kas pool kuuri e. 3 päeva või terve kuur e. 7 päeva. Võtsin esimese variandi. Jutt oli hea, eks paistab siis, kas toimib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnel alluvad hambad hästi valgendamisele, mõnel üldse mitte. Kui alluvad hästi, siis mõjubki iga asi. Aga kui oma hambad saab valgemaks, siis täidis loomulikult jääb sama värvi. Lisaks veel, et üks toon valgemaks on nii vähe, et seda ei pane üldse tähele. Et ise ka midagi aru saaks, peab ikka vähemalt 5 tooni valgemaks minema, parem 8-9.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täidis ei valgendu ühegi valemiga. Kui oma hambad on juba valgemad, saab täidise uue vastu vahetada, õige tooniga.

Ainus asi, et minul näiteks ei ole ükski hambavalgendus tegelikult mõjunud. Kui, siis ainult paariks päevaks, ja siis on vana toon tagasi. Osa valgendamisasju ei mõju üldse.

Kunagi kasutasin ühtesid Colgate hamvaplaastrid, mis aitasid ülihästi, aga kahjuks neid enam ei müüda????

Eile tellisin ühed plaastrid, sai valida kas pool kuuri e. 3 päeva või terve kuur e. 7 päeva. Võtsin esimese variandi. Jutt oli hea, eks paistab siis, kas toimib.

mis plaastrid ja kus tellisid? Tänan 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tellisin need, vb leiab Eestist ka, aga ise ma ei ela Eestis. Ja see vist UK pood, ni et sealt tellides tulevad tollimaksud juurde ma kahtlustan .

https://se.iherb.com/pr/crest-3d-whitestrips-dental-whitening-kit-glamorous-white-28-strips/92948?gclid=Cj0KCQjwwNWKBhDAARIsAJ8HkhevsC0_qa3yLDKEELBxlH6oLDoOVWsTo8wt7T_FsHSO__JR4o1HsvMaAgJyEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Mul hetkel ongi esihamba plomm heledam kui oma hambad (kohv jne) ja nagu mainisin, siis tuleb kaperavi ja enne seda ei ole mõtet üldse teha valgendust tegelikult, aga ma siiski natukene sooviks heledamaks. Väga palju ei soovi kuna ma ei tea, mis juhtub mu plommitud ja surnud esihambaga valgendamine.

Peale kapesid siis tuleb mul põhjalikum hambavalgendus, plommitud esihammastele kroonid jne.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sul on surnud hammas suus, siis seda ei saa valgendada. Lasin hambaarstil täidist välja puurida ja pani siis uue mingi helendaks muutva täidise ja 2x pidi tegema, et sain hamba enamvähem heledaks (mul oli lausa hammas triibuline).

Kui sa praegu hakkad hambaid helendama – siis jääb surnud hammas eriti tume. Surnud hambale saab panna ka heledama laminaadi peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu Kodune hambavalgendus