Esileht Ilu Kodune happekoorimine ja näohooldustooted.

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kodune happekoorimine ja näohooldustooted.

Postitas:

Tere!

Palun jagage kogemusi koduse näokoorimisega. Ma mõtlen just happekoorimisi. Glükoolhape jne.
Milliste toodetega olete rahule jäänud.
Aitäh:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustada võiksid leebematest toodetest, nt väga kiidetud on Pixi Glow tonic (5% glükoolhappega kooriv toonik). Olen kasutanud ise nii, et nt õhtul peale pesu teen sellega näo üle, ootan 15 min ja siis mingi neutraliseeriv näovesi (on olnud Puhta Looduse rukkilillega ja ka astelpajuga toonik) ja seejärel niisutav kreem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütleks, et suurt vahet ei ole, milliseid tooteid kasutada. Peamine on see, et sul on vastavad teadmised olemas kuidas happekoorimine käib ning mida täpselt tegema peab. Ja siis validki vastavalt enda vajadustele ja hakkad erinevate toodetega katsetama. Proovin enda mõtted kirja panna ja vabandan ette, kui väga ladus jutt ei tule, sest üritan näohooldusraamatust kiirelt siia tõlkida:)

On olemas nii AHA kui BHA happed, kui ka õrnatoimelised koorivad ensüümid (bromelain ja papaia).

AHA happed on näiteks glycolic acid ja lactic acid, tavaliselt on nad toodetes 5-15% konsentratsiooniga. Glycolic acid on väiksema molekuliga kui lactic acid ja seetõttu tungib sügavamale pooridesse, mis tundliku nahaga inimese jaoks võib tekkitada nahaärritust. Lactic acid on suurema molekuliga ja ‘aeglasem’ ning seega ka õrnema toimega.

BHA hape on näiteks salicylic acid, mis on suurepärane aknele ja rasusele nahale, sest eemaldab rasu, avab ummistunud poore ning on antibakteriaalne ja põletikuvastane. 1-2% salicylic acid toodet võib näol terve päeva hoida, kõrgema protsendiga tooted tuleb peale toimimisaega maha loputada.

Ja kasutamine on üsna lihtne,
– pesed kahes etapis näo (õlibaasil ja veebaasil näopesutooted),
– kasutad näovett, mis näonaha happelisustaset madalamale viib (osade happekoorimistoodetega ei ole seda vaja teha),
– kannad kas BHA või AHA tooted näole, hoiad neid näol vastava aja (alguses võib-olla ainult minuti ja siis tasapisi pikendad seda aega)
– loputad näo, kui vaja,
– niisutav kreem
– ja päevasel ajal KINDLASTI päikesekaitsekreem vähemalt 50 SPF. Ilma selleta ei soovita hapetega katsetama hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohutuse mõttes on happed loomulikult nii lahjad, et sel pole üldiselt mingit mõtet. Olen paari kiidetud asja proovinud ja absoluutselt 0 tulemust. Ehk hapetega peab proovima siiski profi juures.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohutuse mõttes on happed loomulikult nii lahjad, et sel pole üldiselt mingit mõtet. Olen paari kiidetud asja proovinud ja absoluutselt 0 tulemust. Ehk hapetega peab proovima siiski profi juures.

Absoluutselt nõus, need 5% happed on täielik naljanumber.
Tegin kodus 20% ja 40%, need olid ok, aga tegu profi toodetega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud erinevaid glükoolhappega kreeme-seerumeid, kõiki olen kasutanud tavalise näokreemina, mingeid erilisi protseduure pole nendega teinud. Pixi toonik oli ok, kuigi ma ei tea, kas see midagi erilist tegi (no vähemalt ei jätnud mingit kihti nahale vms ebameeldivat). Kasutasin koos Pixi glükoolhappe seerumiga, aga see oli tõesti ainus glükoolhappe seerum/kreem, mida sai ainult öösel kasutada (konsistentsi tõttu – oli kuidagi limane vms). Olen kasutanud 5- ja 10-protsendilisi Reviva labs glükoolhappe kreeme. Need panid naha alguses (paariks päevaks) punetama, aga nahk harjus ära ja punetus kadus. Ühe pudeli 20-protsendilist Creme 20 kasutasin ka, mingit punetust-kuivust ei olnud. Lisaks olen kasutanud veel mõnda u 10-protsendilist kreemi, aga praegu olen jäänud Collistari glükoolhappe seerumi juurde, olen seda vist kolm-neli pudelit juba ära kasutanud. Kui Pixi seerum välja arvata, siis ülejäänud paistavad olevat küll põletikuvastased. Collistar ja Creme 20 aitasid nähtavalt pigmendilaikude kadumisele kaasa. See on muidugi minu kogemus, pm iga kreemi kohta leiab ka arvamusi, et nahk läks põlema ja ohtlik jne jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan seda toodet, endal veel üks uus purk ûle, leiab soodsalt siit
https://buduaar.tv3.ee/turg/kuulutus/3700919/uus-fresh-spa-imperial-caviar-noorendav-naokoorija-50ml

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 14:12; 08.03 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen suur The Ordinary fänn.
Hetkel kasutan The Lactic acidit 5% koorimiseks nendelt, milles ka hüaluroonhape 2%. Minu väga tundlikule nahale sobib. Kasutan 2x nädalas ja panen peale ööseks, millele lisan peale imendumist baaskreemi (la roche posay oma), tulemus väga hea. Nendel ka kangemat kraami – pole veel vajadust olnud katsetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 22:07; 03.03 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitavad The Ordinary tooted, aga mitte ei oska valida nende seast. Mul on T-tsoon rasune ja nahk pinnakuiv. Hästi palju ummistunud poore. Üldse näonahk poorne. Kergelt aknele kalduv. Mis protsentidega hape mulle sobiks?

Rasusele nahale on paremad bha tooted – salicylic acid 2% näiteks. Paljud kiidavad ka aha+bha peeling solutionit. Mina lugesin alguses palju arvamusi ja soovitusi nende kodukalt ning vaatasin youtube reviewsid, kui otsused olen teinud. Samuti on hea leht reviwede jaoks influenster.com. pane toote nimi otsingusse ja arvamusi ja soovitusi on palju, palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 22:07; 03.03 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kel pooridega probleeme, kasutage Babor pulber ensüümkoorijat. Mobile tõesti mõjus, Tallinnas saab Stockmannist ja kaubamajast.

Pulber väikse veega käte vahel vahule ja siis masseerida.

Minu nahk on märkimisväärselt paranenud.

Pole Babori esindaja:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Siin foorumis kiidetakse palju DR. IRENA ERIS ensüümkoorijat, saan soodsamalt seda pakkuda 10€

Samuti olemas The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5 Hydration Support Formula 30ml (6€) see on niisutav hooldus

oljalja100@hotmail.com

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 14:12; 08.03 09:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu Kodune happekoorimine ja näohooldustooted.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.