Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kodunurgas on liiga palju üles kinnitatud teemasid

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kodunurgas on liiga palju üles kinnitatud teemasid

Postitas:

Hea moderaator!
Kodunurga rubriigis on praegu täpselt 7 teemat üles pinnitud, vabandust, ma ei tea sobivat terminit vist eesti keeles. Ühesõnaga, kleebitud, et need nimekirjas teistest eespool püsiksid. Seda on liiga palju ja lugejad ei viitsi enam altpoolt uusi teemasid otsima minnagi. Need upuvad sinna kinnitatud teemade joru taha ära. Tulemuseks on, et vastuseid tuleb vähe või üldse mitte. Kodunurgas on tihti teemad praktiliste küsimustega, kui keegi neid ei näe ega loe, sureb see rubriik lõplikult välja. Juba praegu postitavad inimesed seda tüüpi küsimused Ajaviitesse ja on pahased, et need ümber tõstetakse. On ka põhjust, sest Kodunurgas ei märka enam keegi neid teemasid. Üles kinnitamine toimib, kui teemasid on 1-2. 7 on liiga palju, pole enam haaratav. Need toidu ja sisustuse mammut-teemad seal tõuseks ja langeks ise vastavalt postitajale väga hästi. Palun, puhastage Kodunurk ära, et oleks motivatsiooni seal küsimas ja vastamas käia!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähelepanek igati õigustatud, kleepsuteemasid jäi praegu kolm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lugejana ei vaatagi kunagi neid kleepsuteemasid, sest tahan lugeda ikka kõige värskemaid teemasid, mitte seda, mida keegi teine on otsustanud mulle esimesena kuvada.
Vihkan igal pool seda, kui keegi teine tahab minu eest otsustada, mida mina vaba inimesena vabal maal loen või mõtlen või teen või otsustan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kodunurgas on liiga palju üles kinnitatud teemasid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.