Esileht Koolilaps Koduõppest

Näitan 13 postitust - vahemik 91 kuni 103 (kokku 103 )

Teema: Koduõppest

Postitas:

Kui oleks ainult pilt saatmata jäänud, aga töö tehtud, siis oleks õpetaja veel 5 pannud.

Ja kuidas see õpetaja teab, kas jäi ainult pilt saatmata või oli kogu töö õigel päeval tegemata? Selgeltnägija on või?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 06:32; 18.03 21:16; 21.03 11:15; 22.03 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oleks ainult pilt saatmata jäänud, aga töö tehtud, siis oleks õpetaja veel 5 pannud.

Ja kuidas see õpetaja teab, kas jäi ainult pilt saatmata või oli kogu töö õigel päeval tegemata? Selgeltnägija on või?

Õpetaja ehk loodab, et õpilane ja tema vanem ei oska pildi tegemise kuupäeva/kellaaega kruttida.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 21:30; 22.03 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tegelikult on nüüd näha ka see, kui mõni õpetaja oma tööd seni viletsalt teinud on.

Koolides on hulk suvalisi tunniandjaid, kes aluspõhja tegelikult ja tõsiseltvõetavalt laduda ei oska. Need tegelased võiks lahti lasta.

Tegelikult on nüüd näha ka see, kelle laps koolis niisama aega viitmas käib.

+19
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oleks ainult pilt saatmata jäänud, aga töö tehtud, siis oleks õpetaja veel 5 pannud.

Ja kuidas see õpetaja teab, kas jäi ainult pilt saatmata või oli kogu töö õigel päeval tegemata? Selgeltnägija on või?

Teadis ainult sellepärast, et mina, lollakas, ütlesin talle 😀
“Lollakas” on siinkohal suunatud mulle. Vabandasin tegemata töö pärast ja hiljem siis õpetaja kirjutas seda, mida siingi kordasin. Oleks ma seda teadnud, oleksin ma vabandanud, et pildi saatmata jätsin.
Homseks on vaja teha ülesanne pinginaabriga kahepeale. Me ei ole seda teinud, sest külastamine pole soositud ja see pole ülesanne, mida nad telefonis teha saaksid. Ma ei tahaks õpetajat nädalavahetusel segada ja eeldan, et see jäi kogemata ülesannete hulka ja tegelikult oli mõeldud vaid klassiruumis tegemiseks. Ei ole ju loogiline, et praegusel ajal antakse rühmaülesandeid?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 19:37; 22.03 10:03; 22.03 14:03; 22.03 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oleks ainult pilt saatmata jäänud, aga töö tehtud, siis oleks õpetaja veel 5 pannud.

Ja kuidas see õpetaja teab, kas jäi ainult pilt saatmata või oli kogu töö õigel päeval tegemata? Selgeltnägija on või?

Teadis ainult sellepärast, et mina, lollakas, ütlesin talle ????

“Lollakas” on siinkohal suunatud mulle. Vabandasin tegemata töö pärast ja hiljem siis õpetaja kirjutas seda, mida siingi kordasin. Oleks ma seda teadnud, oleksin ma vabandanud, et pildi saatmata jätsin.

Homseks on vaja teha ülesanne pinginaabriga kahepeale. Me ei ole seda teinud, sest külastamine pole soositud ja see pole ülesanne, mida nad telefonis teha saaksid. Ma ei tahaks õpetajat nädalavahetusel segada ja eeldan, et see jäi kogemata ülesannete hulka ja tegelikult oli mõeldud vaid klassiruumis tegemiseks. Ei ole ju loogiline, et praegusel ajal antakse rühmaülesandeid?

videokõnene saab ju ka teha rühmatööd pinginaabriga.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.03 14:47; 16.03 16:26; 18.03 13:40; 22.03 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

videokõnene saab ju ka teha rühmatööd pinginaabriga.

Eks me nii teegi, kui tuleb kindlasti ära see teha. Ma muidugi ei tea, kuidas pinginaabril tehnilised võimalused on. Ülesanne igatahes oli pinginaabriga jutt kahekõnes lugeda. Ehk siis kaamera peaks piisavalt hea olema, et jääks näha ja kuulda ka pinginaaber läbi teise seadme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 19:37; 22.03 10:03; 22.03 14:03; 22.03 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks me nii teegi, kui tuleb kindlasti ära see teha. Ma muidugi ei tea, kuidas pinginaabril tehnilised võimalused on. Ülesanne igatahes oli pinginaabriga jutt kahekõnes lugeda. Ehk siis kaamera peaks piisavalt hea olema, et jääks näha ja kuulda ka pinginaaber läbi teise seadme.

nii skype´i kui watchupiga peaks olema lihtsalt teostatav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 16:59; 22.03 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastel on tasuta juurdepääs raamatute portaali, kuhu on laetud nende lugemistasemega vastavuses raamatud mida tuleb iga päev teatud aja jooksul lugeda.

Seda luksust nt eestis pole, meil on väga vähe raamatuid e-raamatuna saadaval, tasuta veel vähem.

Minu meelest just reklaamiti, et e- raamatud tehti tasuta teenusena koroona puhul kõigile kättesaadavaks. Tegelikult klassikat on päris palju e- raamatutena saadaval juba.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 16.03 15:56; 16.03 23:15; 17.03 09:12; 17.03 09:13; 17.03 09:19; 18.03 12:46; 18.03 16:07; 18.03 22:02; 18.03 22:04; 21.03 10:03; 23.03 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Videosillad on päeva elavdanud. Just klassikaaslase kuulmine mõjus hästi, mu laps muidu ei ole suur suhtleja. Neid võiks olla rohkemgi, just ainetes, mis nõuavad õpetaja seletust, näiteks füüsika.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.03 14:30; 17.03 20:52; 18.03 07:43; 21.03 07:25; 27.03 07:37; 31.03 09:09;
To report this post you need to login first.

Lastel on tasuta juurdepääs raamatute portaali, kuhu on laetud nende lugemistasemega vastavuses raamatud mida tuleb iga päev teatud aja jooksul lugeda.

Seda luksust nt eestis pole, meil on väga vähe raamatuid e-raamatuna saadaval, tasuta veel vähem.

Minu meelest just reklaamiti, et e- raamatud tehti tasuta teenusena koroona puhul kõigile kättesaadavaks. Tegelikult klassikat on päris palju e- raamatutena saadaval juba.

https://raamatud.postimees.ee/6764947/kasulikke-linke-kust-saab-tasuta-e-raamatuid?fbclid=IwAR12QifWwT8mHbiJSUZPN5E_ObWn6_s0bAORs80swRvceYzpSbULNNTnhVA
Palju erinevaid võimalusi e-raamatute tasuta lugemiseks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 22:38; 27.03 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kommenteeriks õpetajana veel.
Kellel tekitab jõuetut raevu….
Mina näiteks tahaks lapsevanemaid säästa ja ma palungi lastel kell 11 näiteks olemas olla – messengeris või muus keskkonnas. Ma ütlengi neile, et palun küsige minu abi – ärge piinake vanemaid.
Üks tütarlaps vastas, et tema ei saa kell 11 – tal on muud teha. Uurisin, et mida muud? Ta vastas – MAGAN. Sellesama lapse ema on ka tige – et miks õpetajad ei õpeta, vaid tema peab peale tööd tegelema.
Õpetajana on minu jaoks oluline ka tavalisel koolipäeval – et klassis oleks puhanud, söönud laps, kellel on olemas õppevahendid. Massiliselt on noormehi, kelle magamaminekuaeg on kuskil kell 1-2 öösel, nad ütlevadki, et vanemad ei kontrolli ja see polegi vanemate asi. Ja siis nad on tunnis unised, vihased, pahurad, pea ei võta, mõni jääb tukkuma.

Seega, jah – kindlasti on igasugu õpetajaid – aga üsna kindlasti on ka õpilasi, kes oma silmas palki ei näe… Nad püüavad vastutust enda pealt ära lükata. Nii lihtne on öelda, et ma ei sa aru, ma ei oska. Palju raskem on öelda, “ma ei viitsinud ärgata ja ma ei viitsinud videot vaadata ja ma ei ole üldse kunagi süvenenud, millest see jutt käib”, “ja üleüldse olen kuidagi ära laveerinud siiani”.

Kui kaheksanda klassi laps ei suuda lahendada ülesannet kolmnurga pindala kohta kodus. Kusjuures ta on õppinud seda eelmistes klassides ja kogu maailma googel on ka lahti… Kas keegi tõesti peab oma last nii rumalaks? Või on tegemist siis mugavusega?

Aga suur osa lapsi on väga tublid ja vahvad, küsivad abi, loevad juhendeid, kui saadan parandustega töö tagasi, siis on järgmises töös näha, et nad on analüüsinud eelmist viga. Osalevad aktiivselt videoloengus jms

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvasin, et laps õppis eile usinasti pika päeva. Nägin teda ainult laua taga, korra vaatas oma lemmikseriaali. Õhtul küsin päeva ja koolitöö kohta, saan näost aru, et ega eriti ei õppinud küll. Ütlesin, et kui üks tegemata töö stuudiumi ilmub, võtan ta telefoni enda kätte. Ma tõesti ei aja näpuga järge, et ta õpiks ja kõik tehtud saaks, kaheksas klass ikkagi!

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.03 14:30; 17.03 20:52; 18.03 07:43; 21.03 07:25; 27.03 07:37; 31.03 09:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lapsel väga mõnus, mõistlik ja ääremiselt huvitavaid ülesandeid andev klassiõpetaja. Otsustasime talle klassi poolt kevadise tulbikimbu koju saata – näitame, et hoolime ja oleme tänulikud 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 91 kuni 103 (kokku 103 )


Esileht Koolilaps Koduõppest