Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kodus ja võõrsil

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kodus ja võõrsil

Postitas:
Kägu

Kes seda sarja veel vaatab? Kui kaua olete juba vaadanud? Mis meeldis või ei meeldinud?

Mina vaatasin kohe esimesest osast, vist 1993. aastast. Aga nüüd vist 15 aastat pole enam vaadanud sest lihtsalt ei jõua kõike ära vaadata, mida toodetakse. Sari ise meeldis väga, teismelisena olin võlutud Austraalia randadest ja sealsed inimesed tundusid lahedad. Kuid Austraaliasse reisida pole ma veel jõudnudki.

Täna tuli uudis, et suri Ben Unwin, kes mängis sarjas Jesse McGregori tegelaskuju. Kurb, ta oli sarjas üks huvitavamaid karaktereid.

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-7374087/Home-Away-actor-Ben-Unwin-dies-age-41.html

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaatan juba aastaid. Algul mulle see sari ei meeldinud, kuna esimene Pippa ja tema mees tundusid kuidagi ebasümpaatsed. Pidevalt hakkasin vaatama siis, kui Pippat hakkas mängima uus (tumedapäine) näitleja.

Ben Unwini tegelaskuju ma isegi enam ei mäletanud. Nüüd tema rollist pilte vaadates tuli tuttav ette küll, aga mis temast seriaalis sai, seda küll ei mäleta. Aga eks ongi nii, et uued tegelaskujud tulevad peale ja seriaalist lahkunutest jäävad meelde üksikud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

vaatan ja riburada pidi seal neid noori läheb, lisaks veel vanadele. Tuli tuttav ette.

+2
0
Please wait...

Postitas:
pritnispeeers

Ma vaatasin seda kunagi õige vähe aega, aru suurt midagi ei saanud, keegi käis koguaeg pesukorviga ja lappas pesu kokku.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mäletan, et sellega umbes samal ajal hakkas üks teine seriaal, E-tänav. Too oli palju huvitavam, ent näitamine jäeti pärast 1. hooaega minu suureks pettumuseks katki.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tõesti keegi veel vaatab seda jama

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minaaaa! Olen seda vaadanud lapsest saati (praegu 35). Seda ma ei mäleta, kas kohe esimesest saatest peale. Vahepeal mingid aastad ei vaadanud, aga nüüd 7-8aastat olen jälle vaadanud. Mitte küll igat osa iga päev, nii kuidas juhtub. Mulle meeldib ja vaatan nii kaua kui Eesti kanalitelt veel näidatakse.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin siis, kui seal olid kaks lollakat sõpra – Lance ja Martin, mõtlesid igasuguseid tobedusi välja. Olen ise ka Austraalias olnud ja siis oli põnev seal vaadata, kui kaugele on jõutud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mäletan, et sellega umbes samal ajal hakkas üks teine seriaal, E-tänav. Too oli palju huvitavam, ent näitamine jäeti pärast 1. hooaega minu suureks pettumuseks katki.

Oli jah, algasid ühel laupäeva õhtul. Kõigepealt oli “Kodus ja võõrsil” ja siis “E-Street” 1.osa. Promo oli suur ja pool Eestit vist vaatas 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oli jah, algasid ühel laupäeva õhtul. Kõigepealt oli “Kodus ja võõrsil” ja siis “E-Street” 1.osa. Promo oli suur ja pool Eestit vist vaatas 🙂

Mina olin siis veel laps, mingist promost ei olnud kuulnudki. Aga kogemata sattusin just õigel ajal teleka ette ja “Kodus ja võõrsil” näitasid korraga vist mitu osa ära. Olin koheselt “lõksus” ja vaatasin seda ikka andunult aastaid. Eredalt on meeles Bobby tegelaskuju.

E-Streeti vaatasin ka. Sealt mäletan ainult seda preestrit.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikkagi suht esimene nö lääne seriaal üle pika aja ETV peal peale “Rosa Salvaje”-t jms 🙂

+1
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kodus ja võõrsil