Esileht Ilu Kodus juuste väljakasvu värvimine

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kodus juuste väljakasvu värvimine

Postitas:

Teema nendele, kes ise kodus väljakasvu värvivad. Mul on tumedad juuksed blondiks värvitud ja paari nädalaga on näha juba väljakasv. Küsimus on selles, kas seda peaks värvima selle 0 tooni blondeerijaga või siis selle värviga, milline on ülejäänud juuksed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 16:57; 11.02 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tumedat tuleb heledaks ikka blondeerida! Mina soovitan sellist asja ikka juuksuris teha. Kodus värvimiseks sobib, kui vahe oma juustega ei ole väga suur (st kui kuskilt saab kehvasti, ei karju silma). Nt kui alles alustad halli katmisega ja seda halli ei ole veel nii megapalju vaid pigem siin-seal karvad

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tumeda peaga ja värvin kodus, kaupsist valin loodusleti kallima juuksevärvi. Soovitan juuksuris vaadata, mis nr toone ja mis nimega juuksur sul kasutab, need suht kattuvad kõikide tootjate puhul. Rõhutan, et vähemalt tumeda pea puhul on see nii. Olen juba 5 a kodus värvinud ja õnneks pole veel mööda pannud, ainult lõikan juuksuris. Väga suur summa kokku hoitud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 20:13; 27.02 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodus blondeerimine on üks halvemaid asju, mida oma juustega teha. Väljakasvu peab täpselt värvima, et juba blondeeritud juukseid uuesti üle ei blondeeriks. Kuklas on võimatu seda ise teha, samuti on väga keeruline teha endale õiged jaotused.
Mine juuksurisse ja ära riku oma juukseid.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodus blondeerimine on üks halvemaid asju, mida oma juustega teha. Väljakasvu peab täpselt värvima, et juba blondeeritud juukseid uuesti üle ei blondeeriks. Kuklas on võimatu seda ise teha, samuti on väga keeruline teha endale õiged jaotused.

Mine juuksurisse ja ära riku oma juukseid.

Väga õige. Mina pidasin ennast väga edukaks juuste värvimisel kuni juustest oli jäänud kohutav kuiv valge tuust. Juuksur lõikas minu saavutuse kõik maha ja hakkas värvima vaid väljakasvu. Kui raha kokkuhoid on olulisem kui hea välimus ja ilus soeng jäta üldse värvimata.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terve elu kodus värvinud, pole mingit tuusti peas. Lõikab sõbranna.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondeerin ka aegajalt ise kodus, kui on kiired ajad, ei saa juuksurile aega vms. Oluline on see, et saaks pealaelt, otsa eest ja külgedelt väljakasvu korralikult ära värvitud, kukla osas on keerulisem, aga mitte võimatu. Siis lähen jälle juuksurile ja lasen korralikult värvida.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka seesama värv, mitte blondeerija, ma pakuks. O-tooni blondeerijas ei ole värvipigmente, mis kollast kataks ja seega blondeerija tulemus võib (ilma järgneva ülevärvimiseta)  jääda hele küll, aga imeliku kollaka/oranžika alatooniga.

Aga kindlam oleks siis värvida ainult sealt, kust ise näed – pealaelt, meelekohtadest. Las kukal (kus väljakasv paistab vähem silma, kuna ülemised juuksed katavad ära) jääb järgmist juuksuriskäiku ootama. Sest juuksur näeb, mis ta teeb, ja saab väljakasvu täpselt üle värvida, et mingi suvakalt kirju kukal ei tekiks. Või siis võtta mõni lähedane appi kukalt värvima ja paluda kanda värv täpselt vaid tumedale, väljakasvanud osale.

Väga õige. Mina pidasin ennast väga edukaks juuste värvimisel kuni juustest oli jäänud kohutav kuiv valge tuust. Juuksur lõikas minu saavutuse kõik maha ja hakkas värvima vaid väljakasvu. Kui raha kokkuhoid on olulisem kui hea välimus ja ilus soeng jäta üldse värvimata.

Ju jama oligi selles, et värvi pealekandmine polnud täpne. Lisaks väljakasvule said juba eelnevalt värvitud osad juustest muudkui üle, üle ja üle värvitud, ei kannatanud sellist koormust välja ja tekkis suur kuivus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tumedad juuksed heledaks värvitud, keskmised pruunid keskmiseks blondiks. Värvin ise kodus juba kakskümmend aastat. Juustele midagi halba pole teinud. Vahepeal olen korra tumedaks tagasi teinud, siis esimese korra heledamaks blondeeris juuksur, edasi jälle ise. Vastuseks küsimusele, ikka selle värviga värvid väljakasvu, millega on ülejäänud juuksed värvitud. Ei pea isegi täpselt sama värvitoon olema.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tumeda peaga ja värvin kodus, kaupsist valin loodusleti kallima juuksevärvi. Soovitan juuksuris vaadata, mis nr toone ja mis nimega juuksur sul kasutab, need suht kattuvad kõikide tootjate puhul. Rõhutan, et vähemalt tumeda pea puhul on see nii. Olen juba 5 a kodus värvinud ja õnneks pole veel mööda pannud, ainult lõikan juuksuris. Väga suur summa kokku hoitud.

Ei kattu, kindlasti mitte. Juusksevärvidel ei ole mingit standardit nagu tavavärvidel on Pantone rahvusvaheliselt kokku lepitud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tumeda peaga ja värvin kodus, kaupsist valin loodusleti kallima juuksevärvi. Soovitan juuksuris vaadata, mis nr toone ja mis nimega juuksur sul kasutab, need suht kattuvad kõikide tootjate puhul. Rõhutan, et vähemalt tumeda pea puhul on see nii. Olen juba 5 a kodus värvinud ja õnneks pole veel mööda pannud, ainult lõikan juuksuris. Väga suur summa kokku hoitud.

Ei kattu, kindlasti mitte. Juusksevärvidel ei ole mingit standardit nagu tavavärvidel on Pantone rahvusvaheliselt kokku lepitud.

on ikka. kui ma ütlen juuksurile 8N, siis ta saab aru, mida ma tahan. ükskõik, mis sarja ta kasutab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tumeda peaga ja värvin kodus, kaupsist valin loodusleti kallima juuksevärvi. Soovitan juuksuris vaadata, mis nr toone ja mis nimega juuksur sul kasutab, need suht kattuvad kõikide tootjate puhul. Rõhutan, et vähemalt tumeda pea puhul on see nii. Olen juba 5 a kodus värvinud ja õnneks pole veel mööda pannud, ainult lõikan juuksuris. Väga suur summa kokku hoitud.

Ei kattu, kindlasti mitte. Juusksevärvidel ei ole mingit standardit nagu tavavärvidel on Pantone rahvusvaheliselt kokku lepitud.

Standardit ei ole, aga uuri natuke silte, saad targemaks. BTW, minu sõnastus oli “suht kattub”. See tähendab, et osadel on toonide nimed kattuvad, osadel nr-d. Ära võta sõna teemal, kui endal kogemus puudub.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 20:13; 27.02 20:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu Kodus juuste väljakasvu värvimine