Esileht Pereelu ja suhted Kodused naised

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 188 )

Teema: Kodused naised

Postitas:

Aga kujutage ette, kui pealkiri oleks – millega tegelevad mehed, kes ei käi tööl ega tee ka kodus palgatööd?

Siis ei kujutaks ükski täna koju jääda ihkav kodukana ette sellist olukorda, et tema rügab tööl käia ja mees lihtsalt on kodune pikemat aega. ???? Ma ei too näiteks siin olukorda, kus mees on nii rikas, et passiivne sissetulek kusagilt tiksub…

Ausalt, minul oleks igav elada inimesega, kes pühendub ainult kodule ja seda aastaid. Ma ses osas ei kujuta ette, et ka ise kodus olles ajumaht kasvaks, ikka pigem maailm kitseneb (kui just ei ole tegu rikaste inimestega, kes ei pea nii elades rahanumbreid lugema ja saavad end täiendada-arendada täies mahus).

Millega tegelevad naised, kes ei käi tööl, ega tee ka kodus palgatööd? Mul on plaan jääda koduseks, aga kardan et äkki see kui mingit otsest kohustust õlul pole, mõjub vaimselt halvasti. Lapsi ei pea enam kantseldama. Nende eest hoolitsemine tähendab peamiselt söögi tegemist vaid. Koristaks, teeks süüa, käiks poes, teeks aias töid, teeks sporti. Kas lahjaks ei jää selline elu?

See enamasti ei olegi päris sama. Sest on väga vähe mehi, kes kodus olles teeksid ära kõik selle sama, mida tavaline koduperenaine teeb kodusena. No ma mõtlen ikka nn vanakooli koduperenaist, mitte seda kehvemat tüüpi, kes pihve ja kalapuki soojendab, arvutis istub laste kõrvalt ja pesupesemist automaatmasinaga suureks tööks nimetab ja vaidleb sel teemal ka veel jne. Seega see võrdlus ei sobi.
Ja seda, et kõik, kes on kodused olnud või on, et need inimesed hakkavad üle tähtsustama olemilise asju ja igapäevaseid probleeme, alates seebikateemadest, kuni “isver, kartul kees katki” stiilis, siis vat ei usu, et kõik selliseks muutuvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.06 13:57; 04.06 14:00; 04.06 14:10; 04.06 14:34; 04.06 14:54; 06.06 10:02; 06.06 15:42; 08.06 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ses osas ei kujuta ette, et ka ise kodus olles ajumaht kasvaks, ikka pigem maailm kitseneb (kui just ei ole tegu rikaste inimestega, kes ei pea nii elades rahanumbreid lugema ja saavad end täiendada-arendada täies mahus).

Hmmm. Selleks, et raamatukogust raamatuid laenutada, kunstinäitusele minna vms on palju raha vaja? Tasuta kursuseid on saada sadu (ainult väike valik siin: TASUTA KURSUSED

Huvitav inimene on alati huvitav. Lugeda, uurida, vestelda. See ei maksa eriti midagi. Jah, loomulikult, kui elada kuskil linnadest väga kaugel, saab raamatukokku harva. Internet kõigi oma miljoni tasuta kursusega on ikka olemas. Alates: Programmeerimisest kuni Araabia keele ja Edinburgi Ülikooli kursuseni: Philosophy, Science and Religion. See ei maksa midagi. On vaid viitsimise küsimus.

Aga mis point on mingeid programmeerimise või filosoofia kursuseid võtta inimesel, kes iial tööle ei plaani minna? Kõik need pakutud asjad omavad mõtet siis, kui inimene on mõneks ajaks võtnud aja maha, et ennast harida ja täiendada, ning seejärel uute teadmiste-oskustega midagi lahedat ette võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.06 13:33; 04.06 14:45; 04.06 16:49; 06.06 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu ämm on aastakümneid kodune olnud ja ta suudab kõik inimesed surnuks rääkida teemadel, kui odavalt tal õnnestus midagi osta, mis täna-homme-ülehomme söögiks on, mis lill parajasti õitsema hakkas jnejnejne… Ühesõnaga täiesti ebaolulised teemad ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 14:46; 04.06 14:56; 04.06 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu ämm on aastakümneid kodune olnud ja ta suudab kõik inimesed surnuks rääkida teemadel, kui odavalt tal õnnestus midagi osta, mis täna-homme-ülehomme söögiks on, mis lill parajasti õitsema hakkas jnejnejne… Ühesõnaga täiesti ebaolulised teemad ju.

Seda võib ka niipidi vaadata, et kõik selles pole täiesti ebaoluline. No ok, sinu ja oks ehk on, ja veel osade jaoks. Mina näiteks sain sealt sellise info, et see naine õigustab enda kodusolemist igatahes, kuna ta on oskuslik majandaja, ei larista ja on jätkuvalt tegev ja asjaline selles, et ikka mehel kergem oleks, ei larista raha vaid püüab anda oma panuse sellega. Pealegi veel see, et hoolitseb aia eest.
Miinus on see, kui ta sellest lakkamatult igale ühele räägib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.06 13:57; 04.06 14:00; 04.06 14:10; 04.06 14:34; 04.06 14:54; 06.06 10:02; 06.06 15:42; 08.06 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kolmanda lapsega kodus praegu ja sarnaselt mu eelmiste titeaastatega on algul plaanid suured, mida kõike kodus võiks teha ja kuidas koristaks kõik kapid ära, muudkui jalutaks ja naudiks jne.
Reaalsus on see, et üle aasta on kodus oldud, mõnes kapis vedelevad ikka asjad, mida ei mäletagi, jalutamisest on kopp ees, koristamisest on kopp ees, söögi tegemisest on kopp ees. Isegi arvutis passimisest on kopp ees, aga midagi teha ka ei viitsi. Motivatsioon on kuidagi kadunud ja kui suurematel lastel külalisi ei käiks, siis võikski vabalt mõni päev õhtuni ööriietega passida. Tööl käies oli kodu palju paremas seisus.
Ühesõnaga ma ei tahaks niisama pikalt kodune olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 14:46; 04.06 14:56; 04.06 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu ämm on aastakümneid kodune olnud ja ta suudab kõik inimesed surnuks rääkida teemadel, kui odavalt tal õnnestus midagi osta, mis täna-homme-ülehomme söögiks on, mis lill parajasti õitsema hakkas jnejnejne… Ühesõnaga täiesti ebaolulised teemad ju.

Seda võib ka niipidi vaadata, et kõik selles pole täiesti ebaoluline. No ok, sinu ja oks ehk on, ja veel osade jaoks. Mina näiteks sain sealt sellise info, et see naine õigustab enda kodusolemist igatahes, kuna ta on oskuslik majandaja, ei larista ja on jätkuvalt tegev ja asjaline selles, et ikka mehel kergem oleks, ei larista raha vaid püüab anda oma panuse sellega. Pealegi veel see, et hoolitseb aia eest.

Miinus on see, kui ta sellest lakkamatult igale ühele räägib.

Tegelikult näitab see selgelt, kui vähe võib paarist lausest infot saada 🙂
Ämma hobiks on poes käimine ja käib peaaegu iga päev. Kuna elab linnast väljas, siis kulub edasi-tagasi käigule iga kord mitu eurot. Külmkapp on ääreni kraami täis, süüa tehakse suure potiga, kuigi pereliikmeid on vähe. Enamuse saavad pärast koerad, kui külmkapis on näiteks 3 pasteeti hallitama läinud otsast.
Ja lilli kasvatab ämm põhiliselt toas, aia eest hoolitseb põhiliselt tööl käiv äi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 14:46; 04.06 14:56; 04.06 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot need on õnnelikud inimesed, kelle töö on nende hobi.

Nii ja naa. Kui hobi on töö, siis seda võimalust ei ole, et kui kriisi ette tuleb, panen nurka ootele. Ja kriisid tulevad ette ka kõige meeldivate tegevuste puhul, minul vähemalt küll.
Nii et mulle meeldib olukord, kui töö on meeldiv, aga hobi jääb hobiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 15:05; 12.06 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reaalsus on see, et üle aasta on kodus oldud, mõnes kapis vedelevad ikka asjad, mida ei mäletagi, jalutamisest on kopp ees, koristamisest on kopp ees, söögi tegemisest on kopp ees. Isegi arvutis passimisest on kopp ees, aga midagi teha ka ei viitsi. Motivatsioon on kuidagi kadunud ja kui suurematel lastel külalisi ei käiks, siis võikski vabalt mõni päev õhtuni ööriietega passida. Tööl käies oli kodu palju paremas seisus.

Tuleb lihtsalt ära oodata aeg, kui ka laisklemisest kopp ees on. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.06 16:01; 06.06 13:10; 08.06 11:35; 11.06 15:37; 11.06 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu jaoks on tööl käimine täielik elu raiskamine. see on minu arvamus. Loomulikult see ei kehti nende puhul, kellele tõesti meeldib oma töö. Ning samuti on meil ju vaja arste, õpetajaid, politseinikuid, klienditeenindajaid, juuksureid jne.
aga olen mitu aastat tööl käinud ja ei olegi sellega ära harjunud, kuigi töökeskkond on normaalne, ülemus on normaalne, töö pole liiga raske ega pingeline, aga vott ikka mulle ei meeldi tööl käia ja tahangi jääda koduseks. Öeldakse küll, et päevas on 24h, et 8h magamiseks, 8h töötamiseks ja 8h enda asjadeks, aga no olgem ausad, need enda asjad on pesu pesemine, poes käimine, söögi tegemine, lapsega õppimine, koristamine, enda sättimine, kodust kooli ja siis tööle sõitmine, õhtul tagasi sõitmine jne. Mina küll tunnen, et praegu tööl käies pole mul aega ning mis veel olulisem, isegi kui aega on, siis pole energiat oma vajaduste rahuldamiseks. Nagu orav rattas elaks, kogu aeg väsinud ja pinges. See aasta olin veel nii ülbe ka, et ütlesin, et soovin suvel ainult kolm päeva nädalas tööl käia, õnneks mul on hea ülemus, kes mulle vastu tuli. Sest no olgem ausad, mul on oma elu ka, aga tööl käies on selline tunne, et on ainult töö, õhtuti olen väsinud ja närviline ja nii need päevad, kuud ja aastad mööduvad, täiesti mõttetu mu meelest nii elada…. Ja just mu isa ütles nii hästi selle peale kui teatasin, et soovin sel suvel 3p nädalas tööl käia: ”Õigesti teed, ega vahet ei ole lõpuks palju sa rabad, selle tööga rikkaks niikuinii ei saa” Vot elutarkus 😀
Mehele ütlen ka tihti, et ma pole ikka loodud tööl käimiseks, mul on õnneks mõistev mees. Ajamegi mehega hetkel oma asja ning on lootust, et mõne kuuga saame asja nii kaugele, et saan jääda koduseks. Just oli puhkus ka ja nautisin seda ikka täiega, no igav nüüd küll kuskilt otsast ei hakanud. Ja olen ka varem pikalt kodus olnud, kui laps oli väike, vot nautisin täiega. Siis oli lihtsalt see probleem, et raha oli vähe. Eks ilma rahata on muidugi nõme kodus istuda, aga usun, et see mure saab peagi lahendatud ja mu unistus rahulikust ja mure- ning pingevabast elust täitub 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 16:18; 04.06 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui te ajate mingit oma asja, siis on ju lood hoopis teisiti. Siis sa ju eeldatavasti tegeled selle oma asjaga (mida võib eeldatavasti nimetada mingit sissetulekut toovaks tegusaks tulusaks tegevuseks) ka edasi kodust mingil määral ehk niisama päris päevi maha ei pikuta.

minu jaoks on tööl käimine täielik elu raiskamine. see on minu arvamus. Loomulikult see ei kehti nende puhul, kellele tõesti meeldib oma töö. Ning samuti on meil ju vaja arste, õpetajaid, politseinikuid, klienditeenindajaid, juuksureid jne.

aga olen mitu aastat tööl käinud ja ei olegi sellega ära harjunud, kuigi töökeskkond on normaalne, ülemus on normaalne, töö pole liiga raske ega pingeline, aga vott ikka mulle ei meeldi tööl käia ja tahangi jääda koduseks. Öeldakse küll, et päevas on 24h, et 8h magamiseks, 8h töötamiseks ja 8h enda asjadeks, aga no olgem ausad, need enda asjad on pesu pesemine, poes käimine, söögi tegemine, lapsega õppimine, koristamine, enda sättimine, kodust kooli ja siis tööle sõitmine, õhtul tagasi sõitmine jne. Mina küll tunnen, et praegu tööl käies pole mul aega ning mis veel olulisem, isegi kui aega on, siis pole energiat oma vajaduste rahuldamiseks. Nagu orav rattas elaks, kogu aeg väsinud ja pinges. See aasta olin veel nii ülbe ka, et ütlesin, et soovin suvel ainult kolm päeva nädalas tööl käia, õnneks mul on hea ülemus, kes mulle vastu tuli. Sest no olgem ausad, mul on oma elu ka, aga tööl käies on selline tunne, et on ainult töö, õhtuti olen väsinud ja närviline ja nii need päevad, kuud ja aastad mööduvad, täiesti mõttetu mu meelest nii elada…. Ja just mu isa ütles nii hästi selle peale kui teatasin, et soovin sel suvel 3p nädalas tööl käia: ”Õigesti teed, ega vahet ei ole lõpuks palju sa rabad, selle tööga rikkaks niikuinii ei saa” Vot elutarkus ????

Mehele ütlen ka tihti, et ma pole ikka loodud tööl käimiseks, mul on õnneks mõistev mees. Ajamegi mehega hetkel oma asja ning on lootust, et mõne kuuga saame asja nii kaugele, et saan jääda koduseks. Just oli puhkus ka ja nautisin seda ikka täiega, no igav nüüd küll kuskilt otsast ei hakanud. Ja olen ka varem pikalt kodus olnud, kui laps oli väike, vot nautisin täiega. Siis oli lihtsalt see probleem, et raha oli vähe. Eks ilma rahata on muidugi nõme kodus istuda, aga usun, et see mure saab peagi lahendatud ja mu unistus rahulikust ja mure- ning pingevabast elust täitub ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 28 korda. Täpsemalt 04.06 08:21; 04.06 09:43; 04.06 09:58; 04.06 14:27; 04.06 16:25; 06.06 08:17; 06.06 09:43; 06.06 10:05; 06.06 10:18; 06.06 11:08; 06.06 12:51; 06.06 13:23; 06.06 13:40; 06.06 14:08; 06.06 14:36; 06.06 14:38; 06.06 15:10; 06.06 15:26; 07.06 20:06; 08.06 11:12; 08.06 11:13; 08.06 11:31; 08.06 11:49; 08.06 13:41; 08.06 15:16; 11.06 07:33; 13.06 07:37; 13.06 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ses osas ei kujuta ette, et ka ise kodus olles ajumaht kasvaks, ikka pigem maailm kitseneb (kui just ei ole tegu rikaste inimestega, kes ei pea nii elades rahanumbreid lugema ja saavad end täiendada-arendada täies mahus).

Hmmm. Selleks, et raamatukogust raamatuid laenutada, kunstinäitusele minna vms on palju raha vaja? Tasuta kursuseid on saada sadu (ainult väike valik siin: TASUTA KURSUSED

Huvitav inimene on alati huvitav. Lugeda, uurida, vestelda. See ei maksa eriti midagi. Jah, loomulikult, kui elada kuskil linnadest väga kaugel, saab raamatukokku harva. Internet kõigi oma miljoni tasuta kursusega on ikka olemas. Alates: Programmeerimisest kuni Araabia keele ja Edinburgi Ülikooli kursuseni: Philosophy, Science and Religion. See ei maksa midagi. On vaid viitsimise küsimus.

Aga mis point on mingeid programmeerimise või filosoofia kursuseid võtta inimesel, kes iial tööle ei plaani minna? Kõik need pakutud asjad omavad mõtet siis, kui inimene on mõneks ajaks võtnud aja maha, et ennast harida ja täiendada, ning seejärel uute teadmiste-oskustega midagi lahedat ette võtta.

Päris õige lähenemine: mis mõte on võtta programmeerimiskursusi, kui sa eales sellega tegelema ei hakka? Või õppida hispaania või hiina keelt, kui sa eales sinna ei koli ega ka muudmoodi seda praktiseerida ei saa? Aasta pärast on kõik ununenud, mida õppisid, kuid millele hiljem kasutust ei leia. Lihtsalt oma tühjade, igavate päevade täitmiseks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 09:48; 04.06 16:32; 08.06 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, aga max 2h päevas ning endale sobival ajal, seda võib ju võrrelda sellega kuidas mõni kodune naine käib nt 2h päevas trennis, loeb raamatut või käib shoppamas, mis ka minu arust vägagi ok 🙂

No kui te ajate mingit oma asja, siis on ju lood hoopis teisiti. Siis sa ju eeldatavasti tegeled selle oma asjaga (mida võib eeldatavasti nimetada mingit sissetulekut toovaks tegusaks tulusaks tegevuseks) ka edasi kodust mingil määral ehk niisama päris päevi maha ei pikuta.

minu jaoks on tööl käimine täielik elu raiskamine. see on minu arvamus. Loomulikult see ei kehti nende puhul, kellele tõesti meeldib oma töö. Ning samuti on meil ju vaja arste, õpetajaid, politseinikuid, klienditeenindajaid, juuksureid jne.

aga olen mitu aastat tööl käinud ja ei olegi sellega ära harjunud, kuigi töökeskkond on normaalne, ülemus on normaalne, töö pole liiga raske ega pingeline, aga vott ikka mulle ei meeldi tööl käia ja tahangi jääda koduseks. Öeldakse küll, et päevas on 24h, et 8h magamiseks, 8h töötamiseks ja 8h enda asjadeks, aga no olgem ausad, need enda asjad on pesu pesemine, poes käimine, söögi tegemine, lapsega õppimine, koristamine, enda sättimine, kodust kooli ja siis tööle sõitmine, õhtul tagasi sõitmine jne. Mina küll tunnen, et praegu tööl käies pole mul aega ning mis veel olulisem, isegi kui aega on, siis pole energiat oma vajaduste rahuldamiseks. Nagu orav rattas elaks, kogu aeg väsinud ja pinges. See aasta olin veel nii ülbe ka, et ütlesin, et soovin suvel ainult kolm päeva nädalas tööl käia, õnneks mul on hea ülemus, kes mulle vastu tuli. Sest no olgem ausad, mul on oma elu ka, aga tööl käies on selline tunne, et on ainult töö, õhtuti olen väsinud ja närviline ja nii need päevad, kuud ja aastad mööduvad, täiesti mõttetu mu meelest nii elada…. Ja just mu isa ütles nii hästi selle peale kui teatasin, et soovin sel suvel 3p nädalas tööl käia: ”Õigesti teed, ega vahet ei ole lõpuks palju sa rabad, selle tööga rikkaks niikuinii ei saa” Vot elutarkus ????

Mehele ütlen ka tihti, et ma pole ikka loodud tööl käimiseks, mul on õnneks mõistev mees. Ajamegi mehega hetkel oma asja ning on lootust, et mõne kuuga saame asja nii kaugele, et saan jääda koduseks. Just oli puhkus ka ja nautisin seda ikka täiega, no igav nüüd küll kuskilt otsast ei hakanud. Ja olen ka varem pikalt kodus olnud, kui laps oli väike, vot nautisin täiega. Siis oli lihtsalt see probleem, et raha oli vähe. Eks ilma rahata on muidugi nõme kodus istuda, aga usun, et see mure saab peagi lahendatud ja mu unistus rahulikust ja mure- ning pingevabast elust täitub ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 16:18; 04.06 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis point on mingeid programmeerimise või filosoofia kursuseid võtta inimesel, kes iial tööle ei plaani minna? Kõik need pakutud asjad omavad mõtet siis, kui inimene on mõneks ajaks võtnud aja maha, et ennast harida ja täiendada, ning seejärel uute teadmiste-oskustega midagi lahedat ette võtta.

See on sama rumal küsimus kui see, et miks koolis peab õppima keemiat, kui ma ei taha keemikuks saada.

Oma uute ja lahedate oskustega saabki siis midagi “lahedat” ette võtta. Näiteks vestelda inimestega lisaks geelküüntele ka mingitel filosoofilistel teemadel või progeda mingi vahva vidin. Kas sa tõesti arvad, et kui õpid näiteks Araabia keelt või taimekasvatudt, siis on need teadmised ilmselgelt maha visatud, kui Araabiasse tööle ei lähe või põllutööliseks ei hakka? Aga äkki loed hoopis araabiakeelset kirjandust või tekitad endale väikese taimeaia, millest hakkad ise taimseid ilutooteid tegema?

On erakordselt rumal pidada kasututeks ükskõik milliseid teadmisi ka siis, kui nendega midagi “lahedat” ette ei võeta. Vaadakem siinkohal veidi minevikku – aadelkond ei käinud kunagi tööl, aga ega haritus maha voolanud. Seda peeti ülimalt tähtsaks.

Lisaks pole siin teemas ju juttu naistest, kes kindlasti elus ei kavatse tööle minna.[/quote]

Oleneb siiski vast kursusest. Mina läheks praegu, ligi 50-aastasena kuhugi kursusele siis, kui see kursus on kas seotud minu tööga või minu hobidega. Loomulikult fotograafia, maali-, käsitöö-, aianduse- vms kursused on ju kasulikud ka kodusele naisele, kui teda need asjad huvitavad.
Aga minu point oligi pigem selles, et lambist mingeid programmeerimise või araabia keele kursuseid soovitada inimesele, kelle huvidest ja plaanidest ei tea, on naljakas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.06 13:33; 04.06 14:45; 04.06 16:49; 06.06 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka ei meeldi tööl käia, sest see võtab mu päevast liiga suure osa. Kui käin tööl, ei jagu mul energiat trennis käimiseks, koristamiseks, suhtlemiseks (põhimõtteliselt ongi nii, et sõbrantse näen ainult siis, kui minul puhkus on) ega millekski muuks, mis elus meeldiv on. Olengi nagu orav rattas. Puhkuse ajal on mul elamine alati korras, trennis saan käidud ja meelt lahutan ka täpselt nii palju kui ise tahan. Lisaks loen raamatuid ja vaatan põnevaid dokfilme, küpsetan ja valmistan keerulisemaid toite ning suhtlen sõbrannadega. Teisisõnu olen õnnelik ja igatepidi rahuldatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen kodune lastega. võtan seda kui üht eluetappi. ei muretse, sest oleme abielus ja absoluutselt iga asi, mehe ettevõte kui ka kinnisvara on meil pooleks. kui peakski mingi mimmu meie abielu lõhkuma, siis vähemalt tean, et oma poole varaosaga saan kesklinna laenuvabalt normaalse korteri vaadata ja võtta vajadusel veel aasta-paari jagu aega, et enda eriala uuendada ja normaalne töö leida. haridus ja eriala on mul olemas, CV korralik. kui sinna jääbki kümmekond aastat tühjust, mis siis. vähemalt on mul aega läbida uusi koolitusi ja rahulikult oma elukorraldus ümber mängida. kindlasti ei oleks ma kodune juhul, kui mul oleks varalahusus mehega, mees koonerdaks, mul puuduks eriala ja haridus vms nagu siit perekoolist erinevate naiste elukorraldusest lugeda saab.

olen kodusena vähem produktiivsem, kui töisena olin. uimerdan hommikuti pikemalt, samas saan teha asju, mida töö kõrvalt tihti edasi lükkasin või mida polnud aega teha (kodu sisustamine, pisiasjade tellimused, mööbli uuendamine, põhjalikum koristamine jms). tegelen aiaga, vaatan filme, korraldan lastele ja laste sõpradele rohkem üritusi ja ringikäimisi, võtan osa igasugustest sõprade ja sugulaste sündmustest, korraldan neid ise. lapsed on lühikest aega väikesed, neile lapsepõlvemälestusi tekitada on puhas nauding. tõeline kvaliteetaeg!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööinimesed ei saa aru, kui erinev on 2-4 nädalat puhkust aastas versus aasta ja rohkem kodus olemine. Kaugelt tundub, et siis üks suur ja mõnus puhkus ainult jätkubki, aga tegelikult ükski nii ülev emotsioon ei püsi kuigi kaua. Puhkuse alguses on selline vabastav tunne, aga see tunne kaob ka ajaga ja muutub tavaliseks. Siis on jälle kodust tööle tulnud inimestel suur puhangu tunne peal. Töölt puhkuse aja teebki nii mõnusaks see kontrast, et oled enne tööd rabanud. On, millest puhata. Kui kontraste elus pole, siis on kõik tavaline. Harjud ära ja tahad midagi muud. Kes tahab töölt koju, kes kodust tööle, kes lihttöölt vastutusrikkamale, kes vastutusrikkalt kohalt lihttööle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heameelega oleksin kodune: kui palju raamatuid jõuaks süümepiinadeta läbi lugeda! Kodu oleks korras, toit laual, tegeleks enda vormis hoidmisega (füüsiline aktiivsus). Õpiks!
Õhtul oleks rohkem jaksu olla pere jaoks. Närv puhkaks!

Ideaalis mitte mehe palgast, vaid oleks endal passiivne sissetulek või suur lotovõit!

Ja kodune ei tähendaks seda, et kogu aeg kodus passiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 19:11; 04.06 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud kodune kaks korda ( esimesel korral 11 kuud, teisel 7) nii, et laste eest hoolitsemine polnud enam väga oluline. Süüa teha teinekord, pesu pesta, koristamise käsud jagada, kogu lugu.

Lugesin. Käisin kahel kursusel (india köök ja sushi). Tegelesin palju koeraga, käisin näitustel. Korraldasin palju väiksemaid koosviibimisi. Eksperimenteerisin taimedega. Käisin kinos ja restoranis. Lemmikpäevad olid need, kui ärkasin vara, jõin rahulikult kohvi, võtsin koera ja jalutasin turule (3-4 km ots). Ostsin mingit kraami, jalutasin koju. Pikutasin ja tukastasin. Tegin süüa ja kell oligi 14. Paras aeg minna kinno või mõne sõbrannaga hilisele lõunale. Kui jõudsin, siis mehele tööle vastu ja koos koju. Õhtul mõnusasti lugemist või koolitusele või mehega ujuma, külla või endal külalised.

Mulle tundub selline elu kohutav! Aastast aastasse üks ja sama, ikka surma poole ja surma poole.

Tööl ei ole üks ja sama? Ikka surma poole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 19:11; 04.06 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui eales tegelema ei hakka, siis muidugi ei maksa programmeerimist õppida. Milleks sellesse sõnasse nii klammerduda, see oli lihtsalt üks näide sadade tuhandete tasuta õppevõimaluste seast.

Sadade tuhandete tasuta õppimisvõimaluste seast? Sa ikka hoomad umbes, mis number on sajad tuhanded?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 09:37; 04.06 19:19; 05.06 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud kodune kaks korda ( esimesel korral 11 kuud, teisel 7) nii, et laste eest hoolitsemine polnud enam väga oluline. Süüa teha teinekord, pesu pesta, koristamise käsud jagada, kogu lugu.

Lugesin. Käisin kahel kursusel (india köök ja sushi). Tegelesin palju koeraga, käisin näitustel. Korraldasin palju väiksemaid koosviibimisi. Eksperimenteerisin taimedega. Käisin kinos ja restoranis. Lemmikpäevad olid need, kui ärkasin vara, jõin rahulikult kohvi, võtsin koera ja jalutasin turule (3-4 km ots). Ostsin mingit kraami, jalutasin koju. Pikutasin ja tukastasin. Tegin süüa ja kell oligi 14. Paras aeg minna kinno või mõne sõbrannaga hilisele lõunale. Kui jõudsin, siis mehele tööle vastu ja koos koju. Õhtul mõnusasti lugemist või koolitusele või mehega ujuma, külla või endal külalised.

Mulle tundub selline elu kohutav! Aastast aastasse üks ja sama, ikka surma poole ja surma poole.

Mis tööl siis iga päev erinev on? enamik inimesi ei ole kirurgid või raketiteadlased!
Küü lon kurb, et inimesed ilma pagatööta oma eluga midagi peale hakata ei oska. Maailmas on ju nii palju põnevat! Kirjandus, kunst, muusika, erinevad teadusharud, reisimine, käsitöö, aiandus, kokandus jne, jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt 04.06 21:06; 04.06 21:08; 05.06 19:01; 05.06 19:41; 05.06 20:47; 05.06 20:49; 06.06 07:36; 06.06 07:38; 06.06 07:43; 06.06 07:46; 06.06 07:48; 06.06 07:52; 06.06 07:55; 06.06 09:05; 06.06 09:09; 06.06 11:38; 06.06 18:24; 08.06 12:55; 08.06 12:57; 08.06 19:18; 08.06 19:19; 08.06 19:21; 08.06 19:25; 08.06 19:27; 08.06 19:30; 08.06 19:36; 11.06 15:25; 12.06 11:56; 12.06 17:23; 13.06 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ses osas ei kujuta ette, et ka ise kodus olles ajumaht kasvaks, ikka pigem maailm kitseneb (kui just ei ole tegu rikaste inimestega, kes ei pea nii elades rahanumbreid lugema ja saavad end täiendada-arendada täies mahus).

Hmmm. Selleks, et raamatukogust raamatuid laenutada, kunstinäitusele minna vms on palju raha vaja? Tasuta kursuseid on saada sadu (ainult väike valik siin: TASUTA KURSUSED

Huvitav inimene on alati huvitav. Lugeda, uurida, vestelda. See ei maksa eriti midagi. Jah, loomulikult, kui elada kuskil linnadest väga kaugel, saab raamatukokku harva. Internet kõigi oma miljoni tasuta kursusega on ikka olemas. Alates: Programmeerimisest kuni Araabia keele ja Edinburgi Ülikooli kursuseni: Philosophy, Science and Religion. See ei maksa midagi. On vaid viitsimise küsimus.

Aga mis point on mingeid programmeerimise või filosoofia kursuseid võtta inimesel, kes iial tööle ei plaani minna? Kõik need pakutud asjad omavad mõtet siis, kui inimene on mõneks ajaks võtnud aja maha, et ennast harida ja täiendada, ning seejärel uute teadmiste-oskustega midagi lahedat ette võtta.

Midagi lahedat on vaid palgatöö? Miks ometi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt 04.06 21:06; 04.06 21:08; 05.06 19:01; 05.06 19:41; 05.06 20:47; 05.06 20:49; 06.06 07:36; 06.06 07:38; 06.06 07:43; 06.06 07:46; 06.06 07:48; 06.06 07:52; 06.06 07:55; 06.06 09:05; 06.06 09:09; 06.06 11:38; 06.06 18:24; 08.06 12:55; 08.06 12:57; 08.06 19:18; 08.06 19:19; 08.06 19:21; 08.06 19:25; 08.06 19:27; 08.06 19:30; 08.06 19:36; 11.06 15:25; 12.06 11:56; 12.06 17:23; 13.06 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab, et kas naised, kes leiavad, et kodus PASSIMINE on nõme, muudab naised mandunuks ja et nemad seda iialgi ei suudaks, arvavad nii sellepärast, et

a) kohusetunne ühiskonna ees sunnib tööl käima, muidu tuleb parasiidi tunne
b) kohusetunne mehe ees sunnib tagant, ei tahaks talle kogu majanduslikku vastutust panna
c) nad tahavad olla inimeste keskel ega oskaks üksinda oma aega sisustada, ainult iseenda seltskond oleks igav
d) neil on ohutunne — peab tööalaselt vormis püsima, sest äkki kaob mees mingil põhjusel kõrvalt ära
e) nad usuvad, et töölkäimine hoiab neid vaimselt vormis ja nad suudavad olla huvitavamad inimesed teiste jaoks (isegi kui töö on vähekvalifitseeritud ja rutiinne)
f) nad loodavad teha lennukat karjääri

Mina olen sama meelt ühe eelmise vastajaga, kes kurtis, et töölkäimine takistab tegemast muid vajalikke ja huvitavaid asju. Lapsed kasvavad mühinal, mõnel õhtul jõuan nendega vaid mõned laused vahetada. Meil on riiulid täis lauamänge, aga kunagi pole aega neid mängida. Ma tean liiga vähe sellest, kellega nad suhtlevad ja mida üldse elust arvavad. Tahaksin teha tervislikke sööke ja proovida uusi retsepte. Tahaksin tegeleda käsitööga ja lugeda, lugeda, lugeda. Tahaksin (rohkem) sporti teha, matkata ja jalutada. Tahaksin koera võtta. Ma ei kujutaks iialgi ette, et mul kodus igav hakkaks. Lisaks on mul üks häda veel – ma talun väga halvasti varast ülestõusmist, see muudab mind väsinuks ja tujutuks (puhkuse ajal olen nagu teine inimene), olenemata sellest, millal õhtul magama lähen. Ühesõnaga ootan pensioniaega, aga kardan, et selleks ajaks on juba tervis liiga läbi.

Et õppida tasub ainult neid asju, mida hiljem töös saab kasutada — ammu pole midagi nii jaburat lugenud. Sel juhul oleks suurem osa põhi- ja keskharidusest tühi töö ja vaimu närimine. Ahjaa, üks asi veel, mida kodusena või pensionipõlves teha tahaksin – minna kuhugi rahvaülikooli ja võtta loenguid majandusest, pangandusest, kunsti- ja muusikaajaloost, antropoloogiast, loodusteadustest. Lihtsalt silmaringi pärast, kunagiste lünkade likvideerimiseks ja selleks, et õppida on mõnus. Mõnda keelt tahaksin ka veel õppida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 05.06 17:51; 05.06 23:42; 06.06 12:09; 06.06 13:24; 06.06 13:29; 06.06 14:03; 06.06 14:17; 08.06 11:22; 12.06 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, erakond, korjake “tera” üles. Nuputate seal, tagumikud haudumas, kuidas iivet suurendada. Väga paljud naised tahaks salaunistustes kodused olla. Küllap oleks siis ka naiste titeisu kaks korda suurem. Kuid kodus olles ei ole tervisekindlustust, penss ei tiksu ning üleüldse pere ei tule majanduslikult toime jne. Väärtustage koduperenaised!

Seda kõike teeb loomulikult abikaasa, kui ta soovib muretult vaid palgatööle pühenduda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt 04.06 21:06; 04.06 21:08; 05.06 19:01; 05.06 19:41; 05.06 20:47; 05.06 20:49; 06.06 07:36; 06.06 07:38; 06.06 07:43; 06.06 07:46; 06.06 07:48; 06.06 07:52; 06.06 07:55; 06.06 09:05; 06.06 09:09; 06.06 11:38; 06.06 18:24; 08.06 12:55; 08.06 12:57; 08.06 19:18; 08.06 19:19; 08.06 19:21; 08.06 19:25; 08.06 19:27; 08.06 19:30; 08.06 19:36; 11.06 15:25; 12.06 11:56; 12.06 17:23; 13.06 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nüüd see koht, et suurem osa inimesi pole nädslate ega kuude viisi üksi olnud ja seetõttu idealiseeritakse seda. Õhtyks tuleb keegi ikka koju ja siis hakatakse laste ja mehe elu elama.
Väga vähesed peavad üksi kasvõu paar nädalat vastu, lihtsalt raamatut lugrdes, rääkimata tervrst elust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 05.06 19:10; 05.06 19:32; 05.06 19:59; 05.06 21:05; 05.06 22:39; 06.06 06:22; 06.06 08:16; 06.06 10:38; 07.06 20:40; 08.06 12:21; 08.06 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin 8 aastat kodune. Alguses oli väga mõnus, siis sündis laps. Peale seda polnud esimene aasta üks ldse aega enda jaoks, siis hakkas jälle tekkima. Siis võtsin loomad, ehk siis hakkasin väiketalunikuks, kanad ja kitsed ja muud taolised pudulojused. Ümberkaudsed käisid kõik minu käest piima-mune-liha ostmas ja sealt tuli nii tegevust kui lisaraha. Pluss muidugi toidu tervislikkus. Kui kardad, et igav hakkab, võta kah siis paar kana ja kits muru pügama – niita pole vaja ja värske piim on iga päev olemas. Väga super.
Lisaks teen palju käsitööd ja meeldib väga süüa teha. Muuhulgas küpsetab ka leiva ise. Nüüd kus tööle plaan minna jääb toidulaud sedavõrd kesisemaks, et enam pole aega niimoodi toiduga mängida. Mees on natuke õnnetu, talle meeldib kui ma kodus olen, saan sellest aru ka, aga nüüd olen jõudnud sinnamaani, kus tõesti on juba vaja kodust välja saada. Mõtlen hullult asju üle, teen sääsest elevandi ja samad suhteid inimestega praktiliselt pole. Kodust välja vedada ennast ei viitsi. Küüned on esimest korda 6 aasta jooksul lakitud ja sedagi sellepärast, et laps tahtis lakkida. Ehk siis võiks öelda et kuigi mulle meeldib kodune olla ja ise oma aega kamandada, siis tahaks lihtsalt vaheldust. Nii lihtne ongi. Seega soovitan ausalt ära proovida see koduse elu. Mehele ei pea teab mis tänulik olema, kui sa kodutööd ära teed, siis ta sisuliselt justkui olekski su palganud koduabiliseks, sa ei tee neid töid ju lahkusest ja issanda armust. Seega mingi tänuvõlglane sa küll ei ole, lihtsalt siis jälgh, et kui sa oled n-ö palgatööline, siis töö oleks tehtud. Vähemalt nii mõtlen mina. Mul seda varianti ei olnud, kuna mul on sissetulek olemas ja mehega rahakotid eraldi. Sestap ka mees panustab elamisse, ei ole kõik ainult minu rida olnud. Nt söögi teen mina, aga nõud on alati tema pesnud jne. Aga proovi, äkki hakkab meeldima 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kena. Aga kui ma jälestan kanade pidamist, käsitööd ja leiva küpsetamist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 05.06 19:10; 05.06 19:32; 05.06 19:59; 05.06 21:05; 05.06 22:39; 06.06 06:22; 06.06 08:16; 06.06 10:38; 07.06 20:40; 08.06 12:21; 08.06 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kena. Aga kui ma jälestan kanade pidamist, käsitööd ja leiva küpsetamist?

Siis sa loomulikult ei tee seda. Kes käseb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt 04.06 21:06; 04.06 21:08; 05.06 19:01; 05.06 19:41; 05.06 20:47; 05.06 20:49; 06.06 07:36; 06.06 07:38; 06.06 07:43; 06.06 07:46; 06.06 07:48; 06.06 07:52; 06.06 07:55; 06.06 09:05; 06.06 09:09; 06.06 11:38; 06.06 18:24; 08.06 12:55; 08.06 12:57; 08.06 19:18; 08.06 19:19; 08.06 19:21; 08.06 19:25; 08.06 19:27; 08.06 19:30; 08.06 19:36; 11.06 15:25; 12.06 11:56; 12.06 17:23; 13.06 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle hullult meeldib kodune olla. Olen küll lapsehoolduspuhkuse tõttu aga no 2 aastat juba olnud ja vähemalt 2 veel (teine laps pisikese vahega). Tagasi oma 8-17 E-R palgatööle küll ei taha minna. Laps oli rahulik ja rõõmus beebi ja praegu tore väikelaps, kellega koos saab igasuguseid asju ette võtta ja ei tunne end küll eriti rakkes olevat. Abikaasa ei käi ka palgatööl ja saab oma tööasju suuresti ise planeerida – veedab palju aega meiega koos. Väga mõnus on ärgata kui keegi ei pea kusagile tormama, teen midagi head süüa, sööme kõik koos rahulikult hommikust ja arutame päevaplaane. Ilusa ilmaga lähme randa või proovime miskit muud toredat koos teha, kui abikaasa ei saa ühineda, siis teeme lapsega kahekesi. Vahepeal veedame aega maakodus, lihtsalt kolimegi paariks nädalaks sinna ja vajadusel abikaasa käib siis linnas mingeid asju ajamas või korraldab nii, et saab vajalikud asjad arvutist tehtud. Reisile saab minna siis kui on tuju või kui on hea pakkumine.

Eks sellised asjad olene paljudest faktoritest. Mina nt ei ole selline inimene, kes ei oska niisama olla ja kellel peab koguaeg mingi projekt käsil olema või mingi töö pooleli. Oskan ka täiesti niisama olla ja lihtsalt elu nautida, ilma igasuguste süümepiinadeta, ei pea oma eksistentsi kellelegi õigustama. Olen õppinud vahepeal uut võõrkeelt, võtnud mingeid kursuseid, kaalun tagasi ülikooli minemist ja kunagi pooleli jäänud haridustee jätkamist ja ehk edasi veel midagi hoopiski muud õppida. Igav ei ole mul küll kunagi olnud! Pole kunagi nii energiline, heas vormis ja särav olnud – õnnelik inimene. Varasem töö ei olnud midagi keerulist ja palka sai väga palju, töökeskkond oli normaalne, kolleegid toredad ja no ega millegi üle otseselt nuriseda ei saanud. Lihtsalt päris ausalt öeldes mind see üleüldse ei huvita, no täiesti ükskõik on oma töö tulemusest, mitte kunagi pole teinud midagi lisapingutust nõudvat, lihtsalt oma isikuomadustelt ja mõningate lisaväärtuste tõttu sobisin ametisse väga hästi ja seetõttu sain ilma igasuguse pingutusteta oma ülesanded edukalt täidetud ja selle eest hästi tasustatud. Ma ei vihka oma tööd aga no see ei motiveeri mind ka absoluutselt ja ei tee mind mitte kuidagi õnnelikumaks.

Pärast kahte kodust aastat vaatan asju uue pilguga. Ma olen noor inimene ja elu on ees, tõesti ei taha teha midagi, mis mulle midagi juurde ei anna (peale raha). Samuti tunnen, et see E-R 8-17 elu ei ole mulle, tundub väga ahistav ja ma usun, et oleksin oluliselt õnnelikum kui saaksin oma aega ise paremini planeerida – vajadusel kodust/maakodust/reisil olles töötada. Tahan veeta enamuse päevast oma lähedastega mitte vaid mõned väsinud tunnid õhtusel ajal.

Õnneks on mul see võimalus! Väga paljudel inimestel seda ei ole ja olen selle üle tänulik. Võtan need paar aastat veel aega ja alustan mõne oma asjaga, asjaga, mis mind ka päriselt huvitaks. Vajadusel saame hakkama ka ühe palgaga aga mõnda aega on veel minu poolt olemas sissetulek vanemahüvitisena. Esialgne plaan on lihtsalt see, et pärast lapsehoolduspuhkuse lõppu ma tööle ei naase ja kui ma siiski ühegi oma asjani päris ei jõua, siis vaatan vähemalt korralikult ringi ja otsin endale sobivama töö mõnes valdkonnas, mis mind ka päriselt huvitab. Vähemalt olen need asjad enda jaoks selgeks mõelnud ja ka harin end järjepidevalt uues suunas

Abikaasa on ka ülirahul, et me nüüd palju rohkem saame koos aega veeta, kodu on korras, kokkan koguaeg igasuguseid hõrgutisi (minu hobi, aega ja viitsimist katsetada ja nikerdada) ja no meel on rõõmus ja stressitase olematu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kena. Aga kui ma jälestan kanade pidamist, käsitööd ja leiva küpsetamist?

Siis sa loomulikult ei tee seda. Kes käseb?

Ei käsigi. Tore, kui kellegi ideaalelu on kanade söötmine ja leiva küpsetamine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 05.06 19:10; 05.06 19:32; 05.06 19:59; 05.06 21:05; 05.06 22:39; 06.06 06:22; 06.06 08:16; 06.06 10:38; 07.06 20:40; 08.06 12:21; 08.06 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei tea, kust võetakse, et laps on õnnelik kui ema on kodus. Võib-olla mingi vanuseni. Aga 14-15 aastane juba saab aru, et ema on võrreldes muu ümbritsevaga primitiivne ja näiteks minu probleem oli see, et ma ei saanud mitte kunagi olla üksinda kodus. Tulla koolist ja olla üksinda – unistus!

Mul on siis vist imelikud lapsed (12a ja 14a), aga nemad ei taha kunagi üksinda olla. Üksinda olemiseks piisab neile oma toas olemisest, panevad ukse kinni ja ongi omaette kui tahavad.
Nad on nii harjunud, et ema on alati nende jaoks olemas: saab vajadusel autoga kooli/sõprade juurde viia ja tuua, alati on soe tuba (eramaja) ja soe toit ootamas koju tulles jne. Ja kui juhtub, et mind sel ajal, kui nemad koolist tulevad, kodus ei ole, on telefon hetkega punane: EMME! KUS SA OLED? MILLAL SA TULED? MIKS SUL NII KAUA LÄHEB? ja absoluutselt igale poole tahavad alati kaasa tulla, ei taha ilma minuta koju jääda.
Noorem laps ütles hiljuti, kui kuulis, et sugulane ei saanud oma lapse lasteaiapeol osaleda, kuna pidi tööl olema, et miks ta siis üldse lapse sai kui tal omaa lapse jaoks aega ei ole? Et ka nende klassis on selliseid emasid, kes kunagi koolipidudele ei tule, alati on tööl sel ajal, mõttetud emad!
Seletasin tükk aega, et kõik emad ei saagi igal lasteaia ja kooliüritusel osaleda, sest peavad tööl käima. Kõigil peredel ei ole võimalik ainult isa palgast ära elada ja on ka palju üksikvanemaid, kes peavadki vaid ise hakkama saama. Mina olen pigem erand, et saan nende jaoks olemas olla. Selle peale arvas laps, et ma olevatki maailma parim ema ja tema ei kujutavat ettegi kui õnnetu võib olla elu lastel, kelle ema 24/7 kodus olla ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 188 )


Esileht Pereelu ja suhted Kodused naised

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.