Esileht Hobinurk Koduseid kassipoegi enam polegii?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Koduseid kassipoegi enam polegii?

Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Soovin kassipoega võtta. Tahan võtta kodust pesakonna juurest, mitte varjupaigast. Aga ei leia ainsatki kuulutust kus kodustele kassipoegadele kodu otsitaks. Vaatasin Soovi ja Kuldse Börssi, aga ei midagi. Kust veel otsida võiks?</p>

+3
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.01 00:34; 10.01 02:15; 10.01 16:58; 10.01 19:28; 10.01 21:43;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Sellega on nii, et need kodused kassipojad saadeti kas merekooli või viidi kogu täiega varjupaika. Nii et sealt võid võtta küll. Või on kahju maksta loovutustasu?

+23
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega on nii, et need kodused kassipojad saadeti kas merekooli või viidi kogu täiega varjupaika. Nii et sealt võid võtta küll. Või on kahju maksta loovutustasu?

Ei, ma tahan kassipoega, kes on kasvanud normaalses kasvukeskkonnas koos ema ja pesakonnaga.

+14
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.01 00:34; 10.01 02:15; 10.01 16:58; 10.01 19:28; 10.01 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja õige on, et ei ole. Varjupaigad on hüljatud kasse/kassipoegi täis. Mis vahet on, kust selle kassi võtad – olen võtnud nii keldrist leitud kassipoja, kui kuuri all kolooniast kinni nabitu – väga toredad ja peret hoidvad kassid olid, kunagi tõi ema töökaaslase toakassi poja – see üldse ei tahtnud inimesi ligi lasta.

+26
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 02:18; 10.01 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebookis oli täna kuulutus:

Ehk leidub siin kedagi, kes sooviks endale pisikest nurrumootorit.

Ehk leiame neile pisikestele kodud.

Loovutamine jaanuari lõpus / veebruari alguses. sündinud 01.12.2020. 2emast ja 3isast

Kogu info : 56964727 asuvad Paidest 4km Kirilas

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega on nii, et need kodused kassipojad saadeti kas merekooli või viidi kogu täiega varjupaika. Nii et sealt võid võtta küll. Või on kahju maksta loovutustasu?

Ei, ma tahan kassipoega, kes on kasvanud normaalses kasvukeskkonnas koos ema ja pesakonnaga.

Varjupaigas on ka tiineid kassiemasid, kes on poeginud varjupaigas olles ehk pesakond koos kuni loovutusealiseks saamiseni. Seega on varjupaigad selliseid kasse paigutanud hoiukodudesse.

Iga kell võtta kass varjupaigast, mitte toetada, neid “ups juhtus”, “kassipojad on nii nunnud”, “igal kassiemal peab vähemalt üks pesakond olema”, “kassiemme ise tahtis” koduseid poegi. Tihtipeale on ka sellised pesakonnad hoopis kuskil õues lakas poeginud emakassi pojad, mitte kusagil nunnult toakassil toas sündinud kassipojad.

+27
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised kassipojad kes on hoiukodudes sündinud, lähevad nagu soojad saiad. Muudkui kuuled kui tore on võtta kass varjukast ja nagu muresid polekski. Väga paljud pered ei taha vaimselt ja füüsiliselt katkist looma. Ja sellised ikka on. Kui kass on juba jupp aega kodutu olnud, teevad parasiidid, nälg, kõige söömine mis nina alla satub ja halvad kokkupuuted inimestega, kassi tervisega oma töö. Lisaks närvisüsteem. Jah mul on võimalus teha head ja pakkuda nn kordatehtud loomale kodu, aga ma ei soovi seda teha oma peres kus on väikesed lapsed. Ei poolda tõesti kodupaljundust, aga inimesena kellel on olnud 2 kokkupuudet varjukatest võetud loomadega, oskan väga hinnata vaimselt ja kehalt tervet looma.

+8
-25
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka võetud tänavalt kodutu aastane kass ja pole probleeme. Pelgab võõraid inimesi, mis ongi hea.

Kassipoja puhul on kindlasti ka inimestega harjutamine lihtsam. Minul oma kassiga kulus jah paar kuud selleks. Liivakasti hakkas täiesti ise kasutama ilma õpetamata.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 14:47; 10.01 17:44; 10.01 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalusin ka varjupaigast võtmist,aga võtsin ikkagi talust,kus kassikari jooksis vabalt. Ja mõlemad kiisud on väga toredad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah mul on võimalus teha head ja pakkuda nn kordatehtud loomale kodu, aga ma ei soovi seda teha oma peres kus on väikesed lapsed. Ei poolda tõesti kodupaljundust, aga inimesena kellel on olnud 2 kokkupuudet varjukatest võetud loomadega, oskan väga hinnata vaimselt ja kehalt tervet looma.

Kui sul on peres väikeSED lapSED, siis ei soovita üldse mingit kassi võtta. Lapsed võivad ka täiesti normaalse kassi üsna hulluks ajada, kui neid väikseid lapsi on korraga rohkem kui üks.

Ja stressist tuleb kassil nii mõnigi haigus või käitumishäire.

+27
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma Saan täiesti aktivistidest aru ja väga tänuväärset tööd tehakse. Olen sellega kursis, ei ole vaja reklaamida. Kassipoega soovin ikkagi kodukassist ema ja pesakonna juurest.

+3
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.01 00:34; 10.01 02:15; 10.01 16:58; 10.01 19:28; 10.01 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks need varjupaigakassid on ju ka kõik kodused…

Aga võib minna nii ja naa – üks varjupaigakass oli üliintelligentne, teist jälle ei õnnestunudki sotsialiseerida. Sõltub, kust kass on varjupaika tulnud. Metsikuid lauda- ja keldripesakondi on raske kodustada.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ennem tänavakassi võtmist oli mul kodukassi perest kassipoeg, kes oli tõesti algusest peale julgem. Samas oli suur mürgeldis ja kardinates rippuja. Pahandusi tegi oluliselt rohkem (muidugi olin sellega arvestanud ja vanast mööblist kahju polnud ).

Praegune ei hüppa isegi köögikapile, võin sinna vabalt vorstilati unustada. Samas mul pole ka kodus lärmi(elan üksi) , kõvade võõraste häälte peale kass alati võpatab.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 14:47; 10.01 17:44; 10.01 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen oma emased kassid just sel põhjusel ära steriliseerinud, et nende pojad ei võtaks varjupaiga/hoiukodu kassidelt võimalust kodu leida. On ka leitud kasse olnud ja ei ole mingit vahet, ka praegu on üks kuurialune nurrumootor kodus.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma Saan täiesti aktivistidest aru ja väga tänuväärset tööd tehakse. Olen sellega kursis, ei ole vaja reklaamida. Kassipoega soovin ikkagi kodukassist ema ja pesakonna juurest.

Aga palun, sinu kriteeriumitele vastavad kõik tõukassid. Või no vähemalt vastutustundlike kasvatajate tõukassid. Tõukassi puhul saad veel garantii, kasvataja eluaegse toe, info kassi tulevase iseloomu osas… Aga karta on, et see variant sulle ka ei sobi.

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 17:49; 10.01 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma Saan täiesti aktivistidest aru ja väga tänuväärset tööd tehakse. Olen sellega kursis, ei ole vaja reklaamida. Kassipoega soovin ikkagi kodukassist ema ja pesakonna juurest.

Vastikult vastutustundetu oled.

 

Olles võtnud väga katkiseid kasse endale ja näinud kuidas kass, kes ei lase endale inimest lähemale kui 5m muutub suurimaks sülekiisuks väidan ma 100% kindlusega, et teemaalgataja on rumal ignorant ning tema väited ei ole pädevad. Kodus sündinud kass ei ole garantii, et temast ka sülekass kasvab.

Ära võta kassi, sa ei oska neid hinnata neid kassil on parem kui ei pea sinuga kokku puutuma.

+18
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 18:07; 10.01 20:18; 11.01 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasub uurida kohalikust FB-grupist või küsida otse inimestelt, kellel on kassid. Tean Lääne-Virumaal  peret, kus kaks kassipoega ära anda. Ühte kuulutust nägin ka hiljuti.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 18:09; 11.01 00:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulik elu on selline, et kodukassidel (mitte tõukassidel) sünnivad pojad enamasti kevadel-suvel. Meie võtsime eelmisel suvel sellise kassipoja ja oleme nii rahul! Rahulik/mänguline/sõbralik mustavalge kirju kassipoiss.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun, siin on koduseid kassipoegi küllalt, üks ilusam kui teine. Teist samapalju on neid Soovis. Ei mõista TA muret?

https://www.okidoki.ee/buy/361212/

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varjupaiga kassid võivad olla ka kodus sündinud. Ehk sõber on mingis kassiaitajate seltsis, võttis enda juurde hoiule ühe emase kassi, kuni talle leitakse uus kodu. Vaadati et imelikult paks.. ja sai pojad siis, mu sõbra juures, olid seal kuni neile uued kodud leiti.

Teema autoril on veidi tobe kinnisidee. Ja loodan, et teema autor oma kassi ära steriliseerib, mitte ei hakka kodu otsivaid kasse ise juurde tootma.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hâsti kurb on, et varjupaikade aktivistid on tohutult sallimatud kõigi nende suhtes, kelle nägemus ei ühti nende omaga. Seda on lugeda olnud FB vastavates foorumites, kus lausa sõimatakse rämedalt neid, kes ei taha varjupaigakasse või, oh häda, on hakkama saanud veel suurema  surmapatuga – nende kassil/koeral on pesakond. On jäänudki mulje, et tavaline tõutu kass v koer peaks välja surema, sest aktivistide meelest nemad ei tohiks üldse poegi saada ja ka varjupaikades steriliseeritakse/kastreeritakse (ning see on ka tingimus sealt looma saamiseks).  Ka siin teemas märkan neid miinused ja ründavat suhtumist ja miks? – ainult selle pärast, et ei taha varjupaigast kassi võtta … Eriti see isik siin, kellelt hakkas siin kohe tulema sõnu a la “sinusugune”, “vastikult  vastutustundetu oled”, “kassil on parem, kui ei peaks sinuga kohtuma” jne. See on ehe näide aktivistide käitumisest. Kust sa, inimene, võtad jultumuse nii kirjutada üldse?!
PS. Okidoki ei ole minu jaoks usaldusväärne ostukoht.

+8
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.01 00:34; 10.01 02:15; 10.01 16:58; 10.01 19:28; 10.01 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>Hâsti kurb on, et varjupaikade aktivistid on tohutult sallimatud kõigi nende suhtes, kelle nägemus ei ühti nende omaga. Seda on lugeda olnud FB vastavates foorumites, kus lausa sõimatakse rämedalt neid, kes ei taha varjupaigakasse või, oh häda, on hakkama saanud veel suurema surmapatuga – nende kassil/koeral on pesakond. On jäänudki mulje, et tavaline tõutu kass v koer peaks välja surema, sest aktivistide meelest nemad ei tohiks üldse poegi saada ja ka varjupaikades steriliseeritakse/kastreeritakse (ning see on ka tingimus sealt looma saamiseks). Ka siin teemas märkan neid miinused ja ründavat suhtumist ja miks, ainult selle pärast, et ei taha varjupaigast kassi võtta … Eriti see isik siin, kellelt hakkas siin kohe tulema sõnu a la “sinusugune” , “kassil on parem kui ei peaks sinuga kohtuma” jne. Kust sa, inimene, võtad jultumuse nii kirjutada üldse?!

PS. Okidoki ei ole minu jaoks usaldusväärne ostukoht.</p>

Olen mitme sellise FB grupi liige ja ei ole küll märganud seda sõimamist.  Kassid suudavad kiiresti paljuneda, seega väljasuremise ohtu ei ole. Aga tõesti ei näe põhjust, miks peaks laskma kodukassil paljuneda, talume neid jooksuaegu ja mis salata  isaste kasside seljas trampimist.  Tavaliselt käib emasest kassist kari isaseid üle.

Soovitan näiteks – Annan ära/otsin/pakun/loovutan lemmikloomi REEGLITEGA – on kinnine grupp, seal on tihti kassipoegi.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 02:18; 10.01 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>Hâsti kurb on, et varjupaikade aktivistid on tohutult sallimatud kõigi nende suhtes, kelle nägemus ei ühti nende omaga. Seda on lugeda olnud FB vastavates foorumites, kus lausa sõimatakse rämedalt neid, kes ei taha varjupaigakasse või, oh häda, on hakkama saanud veel suurema surmapatuga – nende kassil/koeral on pesakond. On jäänudki mulje, et tavaline tõutu kass v koer peaks välja surema, sest aktivistide meelest nemad ei tohiks üldse poegi saada ja ka varjupaikades steriliseeritakse/kastreeritakse (ning see on ka tingimus sealt looma saamiseks). Ka siin teemas märkan neid miinused ja ründavat suhtumist ja miks, ainult selle pärast, et ei taha varjupaigast kassi võtta … Eriti see isik siin, kellelt hakkas siin kohe tulema sõnu a la “sinusugune” , “kassil on parem kui ei peaks sinuga kohtuma” jne. Kust sa, inimene, võtad jultumuse nii kirjutada üldse?!

PS. Okidoki ei ole minu jaoks usaldusväärne ostukoht.</p>

Aga miks peab kodukasse paljundama? Ütle üks hea põhjus, et miks on maailmas vaja neid kasse? Et inimeste ego upitada? Sest midagi muud see lemmiklooma pidamine ju pole.

Jultunud on siin teemas siiski inimene, kes aitab kaasa nende kodutute kasside tekkimisele omaenda rumaluse tõttu.

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 18:07; 10.01 20:18; 11.01 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hâsti kurb on, et varjupaikade aktivistid on tohutult sallimatud kõigi nende suhtes, kelle nägemus ei ühti nende omaga. Seda on lugeda olnud FB vastavates foorumites, kus lausa sõimatakse rämedalt neid, kes ei taha varjupaigakasse või, oh häda, on hakkama saanud veel suurema surmapatuga – nende kassil/koeral on pesakond. On jäänudki mulje, et tavaline tõutu kass v koer peaks välja surema, sest aktivistide meelest nemad ei tohiks üldse poegi saada ja ka varjupaikades steriliseeritakse/kastreeritakse (ning see on ka tingimus sealt looma saamiseks).

Kas sa tead mitu tonni lemmikloomakorjuseid aastas Väike-Maarja loomsete jäätmete käitlemise tehasesse jõuab? Varjupaikadel on lepingud kohalike omavalitsustega, mis kohustavad neid hoidma leitud loomi 14 päeva, selle perioodi osas see kohalik omavalitsus katab kulud. Edasi on varjupaiga otsus, kas leiab piisavalt annetusi, et see leitud loom saaks neil elada kuni kodu leidmiseni või hukkab ja saadab Väike-Maarjasse.

Kui tõutu kassi või koera järglastele on enne paaritamist nimekiri kodupakkujatest olemas, siis miks mitte seda kodukassi või -koera paaritada ja neile kodupakkujatele nende oodatavad loomapojad loovutada. Paraku reaalsuses nii ei ole, eks? Ja need kodupaljundajad ei vaevu ka uurima, millistesse peredesse nende loomade järglased lähevad, peaasi, et lahti saaks. Pool aastat hiljem ei ole koerakutsikas või kassipoeg enam nii nunnu vaid hakkab iseloomu näitama, teismelisena käituma… ja paljud neist satuvad tänavale. Sealt edasi varjupaika. Garanteeritult 14päevase eluõigusega.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 17:49; 10.01 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hâsti kurb on, et varjupaikade aktivistid on tohutult sallimatud kõigi nende suhtes, kelle nägemus ei ühti nende omaga.

Just tohutult tublid, kes seal töötavad. Mina ei suudaks. Ilmselt seal töötades tekiks suur viha kõigi loomapidajate vastu, kes loomi kergekäeliselt võtavad ja  hülgavad.

 

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 14:47; 10.01 17:44; 10.01 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina otsisin FB-s erinevates loomagruppides. Proovisin siis esialgu ühest MTÜ-st (et eetiline ja puha) – täitsin kilomeetrise ankeedi enda kohta ja rohkemgi veel ja lubati igati aidata ja puha, kuid lõpptulemus oli ausalt öelda vastik – ei mingit vastutulekut nende poolt kuna ei olnud endal võimalik järgi minna kuhugi kaugele teise maakonda. Ja lisaks tekitavad nad otsijale kohutavad kompleksid, et miks sa tahad just teatud värvi ja vanust kassi, võta kohe esimene ettejuhutuv….

Lõpuks sain enda elukoa ligidalt ühe sobiva kassipoja ja nii mina kui andja oleme rahul. Kuid koduseid kassipoegi ei julgeta seal väga pakkuda kuna igasugused MTÜ-d lintsivad neid elusalt nö. Mind visati lõpuks ühest grupist välja kui enda kogemust julgesin mainida.

Jah, ei jää muud kui nõustuda. Paljud aktivistid on sellele heale ûritusele väga halva maine loonud. Ja see mängib kahjuks eelkõige kätte just loomadele.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.01 00:34; 10.01 02:15; 10.01 16:58; 10.01 19:28; 10.01 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen oma elus üles korjanud ja elule poputanud välja visatud kassipoegi, kellele hiljem ise kodu otsinud (kõik söögid, vaktsiinid oma raha eest). Olen leidnud tänavalt läbini ussitanud ja haige kassi, kelle viisin ise arstile ja kellele elulootust ei antud – tema panin vastavalt arsti soovitusele magama. Igasuguste “organisatsioonide” abist olen keeldunud, kuna mul ei ole kogemusi, mis tekitaks usaldust. Mul on olnud ka kodukass, kellel oli 1 pesakond, minu soovil, 15a tagasi. Poegadele oli kõigile pere enne nende sündi olemas. Täna olen lisaks kahe tõukassi pidaja. Seega, igast küljest on mulle kõik need teemad tuttavad juba aastaid.

Ja kahjuks on väga palju täna näha seda, et kellelgi jääb raha saamata, kui väga palju julged promoda või toetada nö “krantskasside” võtmist kuskilt mujalt, kui varju/hoiupaikadest. Muide, omast kogemusest võin väita, et kassipojale kodu leidmine on tegelikult ülilihtne, kui kassipoeg anda ära tasuta. Saad valida talle ka usaldusväärse pere, sest soovijaid on hulgim. Jah, vanema kassiga on keerulisem.

Teemaalgatajal aga soovitaks oodata pisut, kevadel/suvel sünnib kassipoegi rohkem. Lisaks, ei pea laskma ennast mõjutada igasugustest soovitustest, et ilmtingimata tuleb endale võtta haige ja väeti kuskilt varjupaigast. Aga! Arvesta sellega, et tõutu kass, ükskõik kust ta tuleb, võib olla ettearvamatu iseloomuga igal juhul. Puudub tal ju sugupuu. Lisaks…..loom on vastutus. Seega, pisut pikem otsimine ja ootamine on sulle endale hea. Saad läbi mõelda ikkagi korralikult, kas sul on 20a võimalik stabiilset kodu loomale pakkuda, pangakontol vaba raha alati umbes 500-1000 eurot, et erakorraliselt arstile pöörduda ja igakuiselt piisavalt sissetulekut, et loomale osta kvaliteetset toitu, siinkohal pean silmas nö complete food’i ilma teraviljalisanditeta, milles on õige kogus valku, toorproteiini ja vitamiine. Lisaks, loom piirab vabadust, kindlasti pead arvestama, et oleks inimene, kes vaatab su looma, kui lähed kodust ära rohkem kui 24h. Kassi ei viida kellegi teise juurde hoidu, lisaks on temale loomahotell maailma suurim stress.

 

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks peab kodukasse paljundama? Ütle üks hea põhjus, et miks on maailmas vaja neid kasse? Et inimeste ego upitada? Sest midagi muud see lemmiklooma pidamine ju pole.

Aga miks peab tõukasse paljundama? Ütle üks hea põhjus, et miks on maailmas vaja neid kasse? Et inimeste ego upitada? Sest midagi muud see tõulooma pidamine ju pole.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 18:09; 11.01 00:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koduseid kassipoegi loomulikult on. Enamik teie põlatud “katkistest ja haigetest” varjupaigakassidest on kellegi kodused kassipojad olnud.

Jah, tõesti varjupaigad paistavad tõmbavat natuke veidrat seltskonda mõnikord,  aga see ei tähenda, et lahe oleks kusagil kuuriall loomi massiliselt juurde paljundada ja seda tegevust toetada.

Ei ole neis lepingutes ka midagi ebanormaalset, sisuliselt kinnitad, et ei vii looma kusagile metsaalla, kui “teie pere otsustab”, et enam loom elustiiliga ei sobi, vaid viid MTÜ-le tagasi, tõepoolest kastreerid-vaktsineerid nagu vaja ning ei lase kusagil autotee ja rebaseid täis metsa veeres vabalt ringi lipata. Loovutustasu sisaldab esmaseid meditsiinilisi protseduure, mis loomale tehtud – kui see üle jõu käib, siis tõesti – kas ei ole mõelnud sellele, et loom võib ka teie hoole all arstiabi vajada, rääkimata täisväärtuslikust toidust ja muudest püsikuludest?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks peab kodukasse paljundama? Ütle üks hea põhjus, et miks on maailmas vaja neid kasse? Et inimeste ego upitada? Sest midagi muud see lemmiklooma pidamine ju pole.

Aga miks peab tõukasse paljundama? Ütle üks hea põhjus, et miks on maailmas vaja neid kasse? Et inimeste ego upitada? Sest midagi muud see tõulooma pidamine ju pole.

Ma polegi vastupidist väitnud, lemmiklooma pidamine ongi üks egoismi väljund.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 18:07; 10.01 20:18; 11.01 10:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Hobinurk Koduseid kassipoegi enam polegii?