Esileht Kodunurk Kodusisustuse teemaline uurimus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kodusisustuse teemaline uurimus

Postitas:

Tere,
Teen uurimustööd kodusisustuse teemal. Uuringus on küsimused
erinevate sisustusstiilide meeldivuse kohta, sisustuse muutmise huvi ja ostukäitumise kohta.
Küsimuste vastamiseks kulub 7-8 minutit.
Olen väga tänulik, kui leiate aega minu küsitlusele vastamiseks.
Kõik vastused jäävad anonüümseks.

http://www.connect.ee/uuring/434744647/

Aitäh Teile abi eest!

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole muidu argielus tähenärija, aga sellises kohas eelistaksin küll näha korrektset kirjakeelt. Kui mina panustan oma aega ja mõtteressurssi, et kedagi tema uurimistöös aidata, siis vastu tahaksin, et uurija oleks panustanud hästi sõnastatud ja kirjavigadeta küsimustiku koostamisse, mida on hea ja ladus lugeda. Kui endal ei ole õigekiri kõige tugevam külg, siis on igati mõistlik paluda kas juhendajal või mõnel teravama keeletajuga sõbral-sugulasel tekst enne laiali saatmist üle vaadata.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole muidu argielus tähenärija, aga sellises kohas eelistaksin küll näha korrektset kirjakeelt. Kui mina panustan oma aega ja mõtteressurssi, et kedagi tema uurimistöös aidata, siis vastu tahaksin, et uurija oleks panustanud hästi sõnastatud ja kirjavigadeta küsimustiku koostamisse, mida on hea ja ladus lugeda. Kui endal ei ole õigekiri kõige tugevam külg, siis on igati mõistlik paluda kas juhendajal või mõnel teravama keeletajuga sõbral-sugulasel tekst enne laiali saatmist üle vaadata.

Aitäh, et välja ütlesid selle, mis minulgi mõttes oli!

Ja häiris ka see, et uurimuse eesmärki ei ole välja toodud. Ilmselt ei ole tegemist kellegi koolitööga vaid pigem äriplaani kompamisega. Mis ei ole ju sugugi halb ja ei mõjutaks minu valmidust vastama ja panustama, aga viisakas oleks siiski ka selles osas aus ja avatud olla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Kodunurk Kodusisustuse teemaline uurimus