Esileht Sünnitus Kodusünnitus vm alternatiivid haiglale

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Kodusünnitus vm alternatiivid haiglale

Postitas:
Kägu

Vastupidiselt populaarsele arvamusele, ei ole teine inimene, sh oma laps, naise omand. Loode kui imik on riigi kaitse all.

Ah mis sa jutustad. Kuni ajahetkeni, mil meditsiinilisel näidustusel abort on lubatud, ei ole paljude jaoks loode teps mitte teine inimene, vaid just naise “keha osa”, kelle võib vabalt naise suva kohaselt “eemaldada”. Vabalt võib olla, et kõrvalpalatites kaks ema enam-vähem sama kaugel rasedusega – üks aborteerib oma last, teine loodab, et ta enneaegne turgutatakse elule.

Kodusünnitus ei tähenda, et laps oleks naise omand, vaid just vastupidi, selle tee võtavad reeglina ette inimesed, kes tahavad parimat võimalust algust oma lapsele.

P.S. Tänase uudise valguses: ka haiglas sureb lapsi ning siis ei tehta sugugi sellest kohe sensatsioonilisi Õhtulehe artikleid.

Turvalisem algus elule on siiski haigla, kus abi ja vajalikud aparaadid on käe ja jala ulatuses. Ema mugavus ei kaalu üle turvalisust, kui sa oled ema siis sa oled nõus kõik ohverdama, peaasi, et lapsel oleks hea ja turvaline olla. Kui sa juba mõtled, et see haigla on nii jube koht ette,siis peaksid veidi enda mõtete hääletamisega tegelema ja asja veidi paremates toonides üritama näha. Arstid, ämmaemanda ja õed on selleks,et sind aidata. Kui ise oled negatiivselt meelestatud, ei saagi protsess kulgeda meeldivalt. Parem võta sünnitusele tasuline ämmaemand ja rääkige eelnevalt kõik läbi, küll siis ka kõik laabub.

tasuline ämmaemand just kodusünnitust toetabki. kahtlemata lasen end igatepidi viimase hetkeni uurida,et riskid oleks minimaalsed. las ma ikka otsustan ise,mismoodi mulle koige rohkem sobib sünnitada. see ei pea olema kitlite-masinate-ora-ninna-vahelduvad arstid-ere valgus  jne kadalipp.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa ajad? Meditsiinilist aborti ei tehta kellelegi niisama, sest emal lihtsalt tekkis tuju, vaid sellisel juhul on lapsel mõni raske haigus (nt Turneri sündroom, millega laps ei ela kauem kui aastaseks). Niisama omal soovil aborte tehakse ikka tunduvalt vähem aega.

Nii, minult tuleb nüüd miinus selle Turneri sündroomi näite pärast. Turneri sündroomil on palju variante ja selle sündroomiga elavad naised täiskasvanuks ja saavad isegi lapsi (tõsi, küll munaraku doonori abil, aga siiski).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatu, kui ükskõiksed on naised oma sündivate laste suhtes. Mis jabur põhjus saab olla olulisem oma lapse elust? Kiirabi ei tarvitse olla vaba ega läheduses kiirelt reageerima.

Ps! Just täna suri kodusünnitusel laps. Loodan, et kriminaaluurimine on põhjalik ja vanemad saavad karistatud. Kuigi, kõige karmima karistuse on nad juba saanud… Lausa eluaegse…

Loodan, et loed täna põhjalikult ajalehti ja mõtled ümber. St hoolid siiski oma lapsest, mitte enda mugavusest või mis iganes su põhjendused ka on.

haiglas sureb ka lapsi.

loen hoopis ina may gaskinit ja aina enam veendun,et kodusünnitus on kõige rahulikum, kiirem ja valutum,sest see toetab naise emotsionaalset seisundit. kodu on turvakoht. kui naine on ärevuses voi pinges, kestab sünnitus kauem ja on valusam. sünnitus voib isegi seiskuda.

Sünnituse ajal on minu turvakoht igal juhul haigla! Ma oleks ikka mega ärevuses, kui sünnitus peaks kodus toimuma ja mul poleks adekvaatset abi kohe kõrval.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sünnituse ajal on minu turvakoht igal juhul haigla! Ma oleks ikka mega ärevuses, kui sünnitus peaks kodus toimuma ja mul poleks adekvaatset abi kohe kõrval.

Kui sul on nii, siis on nii. Aga kõik ei ole nii megaärevad, eks.

+4
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Sünnitus Kodusünnitus vm alternatiivid haiglale