Esileht Pereelu ja suhted Kodutud mehed ja koduga naised .

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Kodutud mehed ja koduga naised .

Postitas:

Mina olen oma elus lahtiste silmadega ringi vaadates näinud väga palju sellist kooseluvormi, kus elatakse küll ühise laenuga ostetud mõlema nimele kirjutatud kodus, aga selle laenumakseid ja kommunaale maksab naine (sest väidetavalt “mehel ei seisa ju niisugused asjad meeles”, “Ta unustab vahepeal ära ja siis on jälle jama”), samuti ostab naine toidu ja majapidamistarbed kogu perele ja rahastab laste vajadusi.

Mees oma palga eest ostab endale riideid, jalanõusid, hobivarustust, tehnikavidinaid ja tööriistu.

Vaadake vahel toidupoes kassajärjekorras, kui paarid arvet maksavad – kumma rahakotist pangakaart enamjaolt välja ilmub?

Mina olen see naine, kes poes arved maksab. Mõni nädal tagasi ostsin ka kinopiletid (see oli seoses jõulukingiga) jne. Aga meil on siiski kohustused 50-50. S.t et elukaaslane maksab laenumakse, kommunaalid jms, ja suurusjärk on summa sama mis kulub toidule ja majapidamistarvetele. Renoveerime maja ning see on ka 50-50.

Muide – minu eks käis küll sellesse teemasse. Kui kohtusime siis elasime erinevates linnades. Ja tema toimetas “omal käel”. Ehitustööd siin-ja-seal jne. Ja üüris korterit, mis tema jutu järgi oli lähiajal tema omandusse saamas. Sel perioodil, kui lahus elasime, oli tihti nii, et mina maksin asjade eest. Tema muidu ka, aga see oli kuidagi kaootiline. Minul oli ülikooli kõrvalt stabiilne sissetulek – käisin täiskohaga tööl.
Ja siis kolisime kokku, ehk siis kolisin tema linna ja hakkasime koos elama. Kokkulepe oli ka samamoodi, et mina maksan toidu jms ja tema siis eluasemega seotud kulud. Üsna kiirelt hakkas selguma, et tegelikult tal raha polnud. Mina käisin iga päev tööl ja täpselt ei teadnud ka mida tema sel ajal tegi, jutu järgi tegi ka tööd. Aga siis hakkasin kahtlustama, et rahadega on tal mingi jama. Ja siis selguski, et oli siia-sinna võlgu, ka minu käest küsis 800eur võlgu (konkreetse asja jaoks), iga hetk olid talle endale rahad tulemas ja pidi mulle tagasi maksma. Lisaks olid tal korteri eest kommunaalid võlgu jne. Paar kuud saime koos elada siis tulin tulema kui sain aru et ta kasutas minu kallal vaimselt vägivalda. Pidevalt nuttis ja tegi ennast ohvriks jne. Ise oli tol hetkel 41.aastane mees (4 last). Hea et tulema sain, see aeg oli õudne!
PS! Tänaseks on sellest möödas ca 6 aastat, ja ma pole sellest talle laenatud rahast sentigi näinud.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 15:21; 03.02 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see naine, kes poes arved maksab. Mõni nädal tagasi ostsin ka kinopiletid (see oli seoses jõulukingiga) jne. Aga meil on siiski kohustused 50-50. S.t et elukaaslane maksab laenumakse, kommunaalid jms, ja suurusjärk on summa sama mis kulub toidule ja majapidamistarvetele. Renoveerime maja ning see on ka 50-50.

Eluase on poolenisti sinu nimel või ainult elukaaslase (abielu teil ilmselt pole) nimel? Et kui lahku lähete, jääb talle see eluase, mille laenu ja kommunaale ta ju tasus, ja sulle siis söödud toit ja kasutatud vetsupaber?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see naine, kes poes arved maksab

Mina ka. Mees pakib samal ajal oste kandekottidesse, enne tõstab ja paigutab asjad lindile, mis on oluliselt raskem ja vaevarikkam töö, kui mul 4 numbrit makseterminali toksida.

Mis vahet seal on, kes maksab, kui tegu on perega. Niikuinii on “ühendatud anumad” ehk kui kellelgi on vähem, voolab vajaduselt teiselt juurde. Ja sisuliselt pole mingit vahetki, kumma arvel pere raha parajasti seisab.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.01 20:04; 27.01 21:36; 28.01 19:23; 28.01 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, džentelmenid ei müü oma laste emade eluasemeid maha ega nõua midagi. Nad lahkuvad, võttes kaasa olulisemad isiklikud asjad.

Selge. Ma ei teadnud, et lahusvaraga tegu. Loomulikult saab igaüks müüa ainult seda, mis talle kuulub, mitte teise inimese vara.

Loomulikult lahusvaraga. See teema siin ju kõnelebki naistest, kes on võtnud oma olemasolevasse elamisse (mis on enne abielu järelikult soetatud ja seega lahusvara) eluasemeta mehe.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.01 20:04; 27.01 21:36; 28.01 19:23; 28.01 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sõbranna korjas ühe sellise üles… Tüüp kolis üsna ruttu tema juurde sisse ka.
Mehel kõikvõimalikud pahandused, väikelaene võetud ja tasumisega hädas jne. Ühtegi töökohta kaua pidada ei oska. Varasemast laps ka, sellega ikka üritab jõudumööda suhelda ja toetada (kohati vist küll toetab mu sõbranna kui mehel jälle parasjagu finantsi ei ole).
Kusjuures mees vist ei tea siiani, et naine tema enne kooselu võetud väikelaenudest jms teab. Kogemata leidis paberid.
Eks igaühe oma asi, millisega elab. Kui see armastus nii pimedaks teeb, mis parata. Võib ju olla iseloomult tore ja mis kõik, aga kui selline segadus pagasina kaasa tuleb, siis tänan, mina ei sooviks sellist elu välja kanda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3. Esmakohtingul mitte välja tegemine võib olla näitaja,aga ei pruugi. Sellega saab välja selekteerida pigem koonrid. Ärakasutaja on väga lahke käega ja kui tal õnnestub kuskilt raha leida, kulutab selle suurima rõõmuga sinu arve maksmiseks. Nagu investeeringuna või nii. Tavaliselt on kulutatav raha laenatud või muul moel sebitud, aga sellest saab muidugi alles hiljem aru.

OI, see punkt läheb täpselt täppi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake vahel toidupoes kassajärjekorras, kui paarid arvet maksavad – kumma rahakotist pangakaart enamjaolt välja ilmub?[/quote]

Mu mees on ka öelnud, et inimesed ikka vaatavad poes ,et ta mingi mõttetu mees, kel naine maksab toidupoes, sest keegi ei tea ju, et ta kannab naise kontole majapidamis-ja toiduraha ( et oleks võimalik kuu lõikes kulusid hallata ). Ma olen ikka öelnud, et misasja ta põeb, kedagi ei huvita kes kuidas maksab ja mis pereelu teised elavad. Ja mis tuleb välja, inimesed vahivadki teiste rahakotti ja mõtlevad, et kui naine toidupoes maksab, siis on see naise raha ja peab meest üleval.

See selleks aga ka mina olen näinud meest, kes elas naise kulul. Ongi sellist tüüpi inimesi, kel pole vaja oma kodu, töökohta, kindlustunnet. Juttu neil jagub, et nemad on kõige paremad, targemad ja usinamad aga mitte keegi siin ilmas ei märka seda ja ei oska seda hinnata. Seda siis naised, kes ei märka sellist kuldmeest ja ei oska hinnata diivaniilu. Ja tööandjad ka ei mõista, et sellistele meestele tulebki 3kordset palka maksta ja anda vabad käed tööaegade ja muu suhtes ????

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 15:37; 31.01 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees on ka öelnud, et inimesed ikka vaatavad poes ,et ta mingi mõttetu mees, kel naine maksab toidupoes, sest keegi ei tea ju, et ta kannab naise kontole majapidamis-ja toiduraha ( et oleks võimalik kuu lõikes kulusid hallata ).

See ongi mõttetu mees, kes teenib nii vähe, et on tingimata vaja ‘kuu lõikes kulusid hallata’. Nomaalselt teeniv inimene ei halda oma toidupoe kulusid kuu lõikes, sada-kaks-kolm-neli-viissada siia-sinna ei ole teema. Päriselt mõtlen nii, ei provotseeri. Ma olen hästi teeniv naine ja ma ei halda mingeid kulusid, selleks pole vajadust ja mind ei huvita, kui palju ma mingis kuus kulutan.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 12:50; 30.01 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nomaalselt teeniv inimene ei halda oma toidupoe kulusid kuu lõikes, sada-kaks-kolm-neli-viissada siia-sinna ei ole teema.

Jah, vot, kahjuks Eestis ei teeni enamik inimesi nii palju, et saaksid endale lubada toidukulude mittehaldamist. Meil on suur rõõm ja hea meel näha, et Sinul on töökohaga vedanud. Paljud on aga kahjuks need mitte normaalselt teenivad inimesed, kes peavad ka kuidagi elatud saama ja Sinu üleolev praalimine ei ole antud juhul ei viisakas ega kohane. Sealjuures ei ole tegemist mingite paadialuste, rumalate ega tööpõlguritega. Soovitan oma kõrgest tornist alla tulla ja endale selgeks teha, palju erinevatel töökohtadel palgad on. Kõrgharidust, töökogemust ja teatud isiksuseomadusi nõudvad ning vastutusrikkad töökohad võivad pangakontol kajastuda summas 1000€ bruto ja vähem. Selle summaga muud ei saagi teha, kui kulusid hallata, kuid need inimesed ei ole sellest hoolimata Sinust kehvemad. Neil on lihtsalt vähem õnne olnud või siis omavad nad väärtushinnanguid, millest pole kõrge palga eest nõus loobuma.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.01 20:36; 28.01 07:47; 30.01 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nomaalselt teeniv inimene ei halda oma toidupoe kulusid kuu lõikes, sada-kaks-kolm-neli-viissada siia-sinna ei ole teema.

Jah, vot, kahjuks Eestis ei teeni enamik inimesi nii palju, et saaksid endale lubada toidukulude mittehaldamist. Meil on suur rõõm ja hea meel näha, et Sinul on töökohaga vedanud. Paljud on aga kahjuks need mitte normaalselt teenivad inimesed, kes peavad ka kuidagi elatud saama ja Sinu üleolev praalimine ei ole antud juhul ei viisakas ega kohane. Sealjuures ei ole tegemist mingite paadialuste, rumalate ega tööpõlguritega. Soovitan oma kõrgest tornist alla tulla ja endale selgeks teha, palju erinevatel töökohtadel palgad on. Kõrgharidust, töökogemust ja teatud isiksuseomadusi nõudvad ning vastutusrikkad töökohad võivad pangakontol kajastuda summas 1000€ bruto ja vähem. Selle summaga muud ei saagi teha, kui kulusid hallata, kuid need inimesed ei ole sellest hoolimata Sinust kehvemad. Neil on lihtsalt vähem õnne olnud või siis omavad nad väärtushinnanguid, millest pole kõrge palga eest nõus loobuma.

Ei maksa ärrituda. Ütlesin oma arvamuse nii meeste kui naiste kohta, kes peavad kulusid haldama. Ela oma elu, ma elan oma, mul on ka õigus oma arvamusele.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 12:50; 30.01 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, džentelmenid ei müü oma laste emade eluasemeid maha ega nõua midagi. Nad lahkuvad, võttes kaasa olulisemad isiklikud asjad.

Kui ma paarkümmend aastat tagasi oma lapse isast lahku läksin, siis tuli nii mõnigi mees ja kiitis, kui tubli mees mul ikka oli, et selle 3-toalise mulle ja lapsele jättis…ning kui ütlesin, et selle ostsin üksinda ja oligi minu oma, siis vaatas mind imeliku näoga.
Peale viimast suhet tuli eksmehe uus naine mu juurde ja ütles, et nemad olid oma perega ikka arutanud, et vähemalt 100 000 eurose nõude nad läbi kohtu mulle esitavad, kuna mees mu poolemillisesse majja kõik oma rahad pannud… Jäi päris imelikult vaatama, kui tuli välja, et maja oli mul varem ja mees elas seal tasuta.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 15:17; 08.02 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ma veel eksiga koos elasin, siis vaatasid ämm ja ta sugulased mind kui muidusööjat. küsisid aina vihjamisi, millal tööle lähen ja saatsid pakkumisi:) eks muidugi elasingi eksi raha eest, ta ise keelas mul tööle minna, sai vaga head palka, kooner ei olnud, väga mõnus lahke mees oli, mina kasvatasin lapsi ja olin muidu lill:) lahku minnes eks ütles, et vaatame kuidas sa hakkama saad. kusjuures isegi saan.. ostsin vana majarisu, panin uue ägeda kivikatuse, nüüd on vesi ka veel sees.. kodutuid kosilasi on ikka siia kippunud. aga kui üks ütleb, et tema siia midagi panustama ei hakka, kuna eelmine naine tegi ta tühjaks (elas ämma ostetud majas), ja teine mees ütleb, et tema vooraid lapsi toitma ei hakka, siis..
Istun õhtuti oma soojas köögis, joon teed, pliit küdeb, lapsed pläravad laua taga..ja ongi hästi. Usun, et head mehed on võetud ja jäänuseid ei taha.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei maksa ärrituda. Ütlesin oma arvamuse nii meeste kui naiste kohta, kes peavad kulusid haldama. Ela oma elu, ma elan oma, mul on ka õigus oma arvamusele.

Enne arvamuse avaldamist tasuks mõisted ühtlustada. “normaalne mees” – tähendab, selline, milline peaks olema enamik mehi? Kuna enamik mehi sinu parameetritele ei vasta, siis on enamik eesti mehi sinu meelest ebanormaalsed? Kes andis sulle üldse normide kehtestamise õiguse?
Sa võid ju olla hästiteeniv, aga sinu empaatiavõime ja võime laiemaid andmeid töödelda on küll väga kõvasti allapoole normi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 28.01 06:42; 28.01 06:50; 28.01 06:53; 28.01 13:20; 31.01 10:41; 31.01 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale viimast suhet tuli eksmehe uus naine mu juurde ja ütles, et nemad olid oma perega ikka arutanud, et vähemalt 100 000 eurose nõude nad läbi kohtu mulle esitavad, kuna mees mu poolemillisesse majja kõik oma rahad pannud… Jäi päris imelikult vaatama, kui tuli välja, et maja oli mul varem ja mees elas seal tasuta.

Eksmees oli sul hämajast Alfons. Kas nad jäid pärast seda jama veel kokku?
Minu eksmees süüdistas mind selles, et ma olevat kõik tema uued suhted lahku ajanud. Kõik, mida ma tegin, oli see, et informeerisin neid naisi mehe elatisevõlgadest. Kogu lugu.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 28.01 06:42; 28.01 06:50; 28.01 06:53; 28.01 13:20; 31.01 10:41; 31.01 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees on ka öelnud, et inimesed ikka vaatavad poes ,et ta mingi mõttetu mees, kel naine maksab toidupoes, sest keegi ei tea ju, et ta kannab naise kontole majapidamis-ja toiduraha ( et oleks võimalik kuu lõikes kulusid hallata ).

See ongi mõttetu mees, kes teenib nii vähe, et on tingimata vaja ‘kuu lõikes kulusid hallata’. Nomaalselt teeniv inimene ei halda oma toidupoe kulusid kuu lõikes, sada-kaks-kolm-neli-viissada siia-sinna ei ole teema. Päriselt mõtlen nii, ei provotseeri. Ma olen hästi teeniv naine ja ma ei halda mingeid kulusid, selleks pole vajadust ja mind ei huvita, kui palju ma mingis kuus kulutan.

Väga tore. Mind samuti ei huvita väga hästi teenivad inimesed, kulutagu palju tahavad, minu asi see ei ole.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 15:37; 31.01 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägime meestest, kel pole kodu . Kas olete hakanud sebima mõne töötu kodutu mehega? Kas olete mõne sellise enda juurde elama võtnud ja miks? Kuidas kooselu on sujunud? Kuidas tegite või teete kindlaks, et tegemist pole Alfonsiga ja mehest on teile ka tuge? Või on juhtunud nii, et olite sinisilmne, võtsite mehe enda juurde ja jäitegi teda ülal pidama? Kas teate tutvusringkonnast naisi, kes peavad täiesti terveid mehi ülal?

Kas sa mõtled üürikorteris elavaid mehi, üliõpilasi või päris kodutuid tänavalt? Ma ei saa aru, miks ma nendega sebima peaks.

Kui tahad teada, kas on Alfons, küsi ta käest, kas ta nimi on Alfons. Mingi tuntud kodutu parm või?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake vahel toidupoes kassajärjekorras, kui paarid arvet maksavad – kumma rahakotist pangakaart enamjaolt välja ilmub?

Mu mees on ka öelnud, et inimesed ikka vaatavad poes ,et ta mingi mõttetu mees, kel naine maksab toidupoes, sest keegi ei tea ju, et ta kannab naise kontole majapidamis-ja toiduraha ( et oleks võimalik kuu lõikes kulusid hallata ). Ma olen ikka öelnud, et misasja ta põeb, kedagi ei huvita kes kuidas maksab ja mis pereelu teised elavad. Ja mis tuleb välja, inimesed vahivadki teiste rahakotti ja mõtlevad, et kui naine toidupoes maksab, siis on see naise raha ja peab meest üleval.

See selleks aga ka mina olen näinud meest, kes elas naise kulul. Ongi sellist tüüpi inimesi, kel pole vaja oma kodu, töökohta, kindlustunnet. Juttu neil jagub, et nemad on kõige paremad, targemad ja usinamad aga mitte keegi siin ilmas ei märka seda ja ei oska seda hinnata. Seda siis naised, kes ei märka sellist kuldmeest ja ei oska hinnata diivaniilu. Ja tööandjad ka ei mõista, et sellistele meestele tulebki 3kordset palka maksta ja anda vabad käed tööaegade ja muu suhtes ????[/quote]

Pigem kipub see Alfons just poes ise maksma. Enamasti naise kaardiga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see naine, kes poes arved maksab. Mõni nädal tagasi ostsin ka kinopiletid (see oli seoses jõulukingiga) jne. Aga meil on siiski kohustused 50-50. S.t et elukaaslane maksab laenumakse, kommunaalid jms, ja suurusjärk on summa sama mis kulub toidule ja majapidamistarvetele. Renoveerime maja ning see on ka 50-50.

Eluase on poolenisti sinu nimel või ainult elukaaslase (abielu teil ilmselt pole) nimel? Et kui lahku lähete, jääb talle see eluase, mille laenu ja kommunaale ta ju tasus, ja sulle siis söödud toit ja kasutatud vetsupaber?

Ei taibanud täpsustada – loomulikult on eluase kaasomandis, ehk 50-50. Ei tuleks selle pealegi, et paigutaksin oma sääste, võtaksin koos laenu jms ainult elukaaslase omanid olevale kinnisvarale. Ehk siis jah – kõik on 50-50 (mitte väga peensusteni, meeleheitlikult sente pooleks ei sae).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 15:21; 03.02 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka see naine, kelle mees poes arved maksab enamasti. Aga – mees ei maksa muid arveid, laenumakseid, kommunaale. Ta tahab, et tal oleks vabalt raha käes ja ise otsustab, mis teeb sellega. Nii, et mina maksan kõik laenud (mis on ka minu nimel), kommunaalid, arved, lastega seotud kulud (lapsi 3), autoga seotud kulud. Ja ca pool majapidamiskuludest.
Aga ma mõtlen, et kui mees ei taha enda kanda võtta vastutust, siis ei saa ta ka osa omandist. Tegime ühisvara ümber lahusvaraks ja see, mille eest olen laenu võtnud ning maksnud sai ka ainuliselt minu nimele. Ega mina ka ei kingi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 10:14; 05.02 10:30; 05.02 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka see naine, kelle mees poes arved maksab enamasti. Aga – mees ei maksa muid arveid, laenumakseid, kommunaale. Ta tahab, et tal oleks vabalt raha käes ja ise otsustab, mis teeb sellega. Nii, et mina maksan kõik laenud (mis on ka minu nimel), kommunaalid, arved, lastega seotud kulud (lapsi 3), autoga seotud kulud. Ja ca pool majapidamiskuludest.

Aga ma mõtlen, et kui mees ei taha enda kanda võtta vastutust, siis ei saa ta ka osa omandist. Tegime ühisvara ümber lahusvaraks ja see, mille eest olen laenu võtnud ning maksnud sai ka ainuliselt minu nimele. Ega mina ka ei kingi.

Mis see palk sul siis olema peab, et kolme lapsega lausa mitmeid laenusid sulle antakse kinnisvra ostuks üksinda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 10:20; 05.02 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka see naine, kelle mees poes arved maksab enamasti. Aga – mees ei maksa muid arveid, laenumakseid, kommunaale. Ta tahab, et tal oleks vabalt raha käes ja ise otsustab, mis teeb sellega. Nii, et mina maksan kõik laenud (mis on ka minu nimel), kommunaalid, arved, lastega seotud kulud (lapsi 3), autoga seotud kulud. Ja ca pool majapidamiskuludest.

Aga ma mõtlen, et kui mees ei taha enda kanda võtta vastutust, siis ei saa ta ka osa omandist. Tegime ühisvara ümber lahusvaraks ja see, mille eest olen laenu võtnud ning maksnud sai ka ainuliselt minu nimele. Ega mina ka ei kingi.

Mis see palk sul siis olema peab, et kolme lapsega lausa mitmeid laenusid sulle antakse kinnisvra ostuks üksinda?

Ikka väga suur. Ettevõtja olen, maksan nii palju palka omale kui vaja. Ühel hetkel oli mul korraga 3 kodulaenu. Antakse küll mitmeid laenusid ka mitmelapselisele üksiktaotlejale.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 10:14; 05.02 10:30; 05.02 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka see naine, kelle mees poes arved maksab enamasti. Aga – mees ei maksa muid arveid, laenumakseid, kommunaale. Ta tahab, et tal oleks vabalt raha käes ja ise otsustab, mis teeb sellega. Nii, et mina maksan kõik laenud (mis on ka minu nimel), kommunaalid, arved, lastega seotud kulud (lapsi 3), autoga seotud kulud. Ja ca pool majapidamiskuludest.

Aga ma mõtlen, et kui mees ei taha enda kanda võtta vastutust, siis ei saa ta ka osa omandist. Tegime ühisvara ümber lahusvaraks ja see, mille eest olen laenu võtnud ning maksnud sai ka ainuliselt minu nimele. Ega mina ka ei kingi.

Mis see palk sul siis olema peab, et kolme lapsega lausa mitmeid laenusid sulle antakse kinnisvra ostuks üksinda?

Ikka väga suur. Ettevõtja olen, maksan nii palju palka omale kui vaja. Ühel hetkel oli mul korraga 3 kodulaenu. Antakse küll mitmeid laenusid ka mitmelapselisele üksiktaotlejale.

Tundub et suht loll ettevõtja sel juhul.
Läbi palga tasud kinnisvaralaene;) Umbes sama hea kui läbi anaalavause hambaid plombeerida.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 10:20; 05.02 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka see naine, kelle mees poes arved maksab enamasti. Aga – mees ei maksa muid arveid, laenumakseid, kommunaale. Ta tahab, et tal oleks vabalt raha käes ja ise otsustab, mis teeb sellega. Nii, et mina maksan kõik laenud (mis on ka minu nimel), kommunaalid, arved, lastega seotud kulud (lapsi 3), autoga seotud kulud. Ja ca pool majapidamiskuludest.

Aga ma mõtlen, et kui mees ei taha enda kanda võtta vastutust, siis ei saa ta ka osa omandist. Tegime ühisvara ümber lahusvaraks ja see, mille eest olen laenu võtnud ning maksnud sai ka ainuliselt minu nimele. Ega mina ka ei kingi.

Mis see palk sul siis olema peab, et kolme lapsega lausa mitmeid laenusid sulle antakse kinnisvra ostuks üksinda?

Ikka väga suur. Ettevõtja olen, maksan nii palju palka omale kui vaja. Ühel hetkel oli mul korraga 3 kodulaenu. Antakse küll mitmeid laenusid ka mitmelapselisele üksiktaotlejale.

Tundub et suht loll ettevõtja sel juhul.

Läbi palga tasud kinnisvaralaene;) Umbes sama hea kui läbi anaalavause hambaid plombeerida.

Lollust ma ei eitagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 10:14; 05.02 10:30; 05.02 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik.
See-eest seaduskuulekas ja lisaks ka väga helde.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin ka aastaid tagasi oms “koduta” mehe. Elas teises maakonnas, ema korteris. See oli muidugi pigem sunnitud olukord, sest ema oli tal väga eakas juba meie tutvudes. Kui ema suri, müüs korteri maha ja kolis minu juurde. Ennem seda pidasime ligi 5 aastat visiitsuhet. Minul oli/on siis korralik eramu kenas piirkonnas.
Õnneks panustab mees ka majja ( rohkem küll tööga, sest palk tal minust madalam)ja olen ka seaduse ees mehe kindlustanud selle eest. Minu lapsed ei saa teda labist välja visata kui minuga midagi juhtuma peaks.
Võib ka nii minna.
Kui oleksin “majaga “meest oodanud, oleksin siiani üksi vist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu isa on selline tegelane.

Lapsepõlvekodust kolis välja minu ema juurde. Abielu ajal käisid mitmeid kordi kokku-lahku ning lahusoleku perioodil oli alati tagasi oma ema juures. Hiljem oli tal ka mitmeid teisi elukaaslasi, kellega kooselud paar aastat kestsid, “naistevahelisel perioodil” peatus jälle oma ema juures.

Kui vanaema suri, siis tema maja pärandus isa vanemale vennale, kes müüs selle maha. Pärast järjekordset lahkuminekut oli siis minu isa olukorras, kus ta konkreetselt oligi kodutu. Kuna minna polnud tal kuhugile ning raha sai ka alati kuu keskpaigaks otsa, siis kolis “ajutiselt” sisse minu venna juurde. See ajutine olukord on kestnud nüüdseks ca 4 aastat ning venna korterisse on kolinud ka mu isa uus elukaaslane.

Kusjuures mu isa on tark, vaimukas ning tal on oskus seltskonnas särada (ta saab väga kergesti inimestega jutu peale ning tal on veidralt karismaatiline olek). Kõik tema naised (hetke elukaaslasega pole kokkupuuteid olnud) on olnud väga sümpaatsed. Ta oli nooruses ka väga hea välimusega ning mulle tundub, et ta piltlikult öeldes ei saanudki tänu sellele suureks. Tal on alati olnud keegi, kes teda kuulab ja teda poputab – kes vajadusel annab kuu lõpus ka suitsu- ja söögiraha.

Vennast on mul kahju ning mul on tunne, et vend on kaotanud igasuguse lootuse oma kodu vabaks saada ning viibib oma Tallinna korteris viimasel võimalusel.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, olen sebinud teiselt naiselt ära kodutu, kuid õnneks töötava mehe. Selles mõttes, et oma kodu jättis ta oma eksile. Ja meie ühise kodu ostis mees mulle ehk vormistasime minu ainuomandisse. On veel küsimusi?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 16:15; 13.02 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake vahel toidupoes kassajärjekorras, kui paarid arvet maksavad – kumma rahakotist pangakaart enamjaolt välja ilmub?

Mõnes peres on nii jaotatud, et mees maksab eluasemega seotud kulud ja naine muretseb toidu. Mõnes peres makstakse toidupoes kuidas kunagi, sõltub, kellel rahakott kaasas on. Mõnes peres maksab mees mõlema autodega seotud kulud kinni ja naine käib toidupoes. Siin on nii palju erinevaid variante, et puhtalt selle põhjal järeldada, et sa näed mingit paari korra toidupoes, et mees elab naise kulul, on küll palju. Mina maksan ka tihti toidupoes ise, sest käime ka väga palju väljas söömas ja enamasti maksab arved mees. Minule nt nii ei meeldi, et elan 100% ainult mehe rahakoti peal, seega ikka jaotame, kes mida ja millal maksab. Mees teenib minust 2x rohkem ja isiklikud kulutused maksame mõlemad oma rahast. Suuremad summad kanname pärast üksteisele tagasi (nt reis, mille üks ära tellib ja arveldab), toidupoe arvete jms pärast senti ei sae ja poole piimapaki raha üksteiselt tagasi ei küsi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, olen sebinud teiselt naiselt ära kodutu, kuid õnneks töötava mehe. Selles mõttes, et oma kodu jättis ta oma eksile. Ja meie ühise kodu ostis mees mulle ehk vormistasime minu ainuomandisse. On veel küsimusi?

Vaene mees-annab kõik ära.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 15:17; 08.02 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lugesin teema pealkirja ‘Kootud mehed…’

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Kodutud mehed ja koduga naised .

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.