Esileht Pereelu ja suhted Kodutud mehed ja koduga naised .

Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )

Teema: Kodutud mehed ja koduga naised .

Postitas:

Olime mõlemad ligi 40 kui jättis oma kodu naisele ja lastele ja kolis minu juurde. Lõviosa tema sissetulekust sõi elatis aga olime sellega kokkukolides arvestanud ja eelnevalt ka selgeks rääkinud, et järgnevad paar aastat katan suurema osa kuludest mina (või kuni saab jälle tasuvama töö peale) ning ta püüab sellepärast mitte stressata ja äpuna tunda ning panustab rohkem sinna kus ei ole vaja niivõrd raha kui mehe kätt. Eks see näris teda kõvasti, eriti kui puhkusereisid maksin jne aga ta oli tubli. Majapidamises hakkas kohe toimetama nagu ühise kodu eest, kuigi maja on minu nimel ja nii ka jääb. Nüüd oleme kohe lapsevanemateks saamas ja tunnen end väga hoituna. Ma ei arva, et mul on vedanud, pigem usun, et asi on mõtteviisis, et me oleme pere/üks, teineteisega arvestamises, hoolimises, armastamises.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, olen sebinud teiselt naiselt ära kodutu, kuid õnneks töötava mehe. Selles mõttes, et oma kodu jättis ta oma eksile. Ja meie ühise kodu ostis mees mulle ehk vormistasime minu ainuomandisse. On veel küsimusi?

Vaene mees-annab kõik ära.

Mis mõttes kõik? Sinu mõtlemisvõime inimeste varanduslikust seisust piirdub siis ainult koduga?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 16:15; 13.02 17:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Kodutud mehed ja koduga naised .

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.