Esileht Tööelu, raha ja seadused. Koduvahetuslaen

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Koduvahetuslaen

Postitas:

Tere,

Kas keegi seda koduvahetuslaenu varianti on kasutanud?
Kas kõik kulges nii nagu ootasite/loodsite?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 11:32; 27.05 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millist “seda koduvahetuslaenu”? Pane link!
Ei ole viimasel ajal pankade laenutoodete all seda näinud, kus sina nägid?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pank pakkus selle välja, ju siis on olemas. Ja on olnud ka varasemalt. Küsimus oligi neile, kes seda kasutanud on.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 11:32; 27.05 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!Selline küsimus,kas keegi teab,kuhu saab pöörduda,kui tuleb kolmas laps,maksame laenu korralikult juba 10 aastat,korter on 2 toaline aga tahaks suurema.Laen makstud korralikult,mingi võlgu ei ole.Tean,et pank ise eriti ei soovi rasedustega tegeleda sel teemal ja mees viimane aasta ka pole töötanud..sissetulek emalt oli 1150 brutto + mehe raha umbes 200 euro kuus,kuna ta on veel 50% invaliidsuse peal( põlvedega,sellepärast ei töötanud ka)nüüd alles sai tööd ja tuleb kolmas laps.Äkki saab laenu vähendada kuidagi,et uue korteri osta?
Ette tänades vastajatele.:)

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 09:15; 29.05 09:25; 04.06 13:37; 05.06 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru,miks on pandud dislike juba? kas küsimuse eest???

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 09:15; 29.05 09:25; 04.06 13:37; 05.06 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru,miks on pandud dislike juba? kas küsimuse eest???

Äkki selle pärast on miinustatud, et see jutt kõlab nii kohutavalt rumalasti!?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laenu saab vähendada seda tagasi makstes! Keegi laenu kustutama sul küll ei hakka!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pangad täpselt sellise nimega laenu ei reklaami, küll aga on võimalik laenutaotlust sisse andes rääkida oma soovidest ja kui oled nende meelest piisavalt laenukõlblik, siis annavad eluasemelaenu mingitel eritingimustel.
nt meie saime 85% ostetava maja hinnast, tingimusel et poole aasta jooksul müüme olemasoleva korteri ning tagastame peale selle müüki kohe pangale ca 60% sellest äsja majaostuks saadud laenust. kui poleks õnnestunud müüa, oleks pidanud panga soovitusel korteri üürile andma ning korterile oleks pandud veel lisahüpoteek.
tegelikult saime korteri vähem kui 2 kuuga müüud ja oluliselt suurema summa eest, kui pank tagasi tahtis, nii et jäi veel raha ka maja kõpitsemiseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah! Kaks aastat tagasi saime uue korteri ostetud laenuga (natuke pidime enne sisse ka maksma) kui vana oli veel alles. Peale uue ostmist panime vana müüki. Pank andis aega 4 kuud, vajadusel oli võimalik pikendada. Saime aga korteri kohe müüdud ja sissemakse uue korteri jaoks ära tehtud. Koduvajetuslaen on hea selleks, et sul ei pea olema vana kinnisvara müüdud kui uue ostad, st ei pea vahepeal kuskil mujal elama. Saime SEB pangast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!Selline küsimus,kas keegi teab,kuhu saab pöörduda,kui tuleb kolmas laps,maksame laenu korralikult juba 10 aastat,korter on 2 toaline aga tahaks suurema.Laen makstud korralikult,mingi võlgu ei ole.Tean,et pank ise eriti ei soovi rasedustega tegeleda sel teemal ja mees viimane aasta ka pole töötanud..sissetulek emalt oli 1150 brutto + mehe raha umbes 200 euro kuus,kuna ta on veel 50% invaliidsuse peal( põlvedega,sellepärast ei töötanud ka)nüüd alles sai tööd ja tuleb kolmas laps.Äkki saab laenu vähendada kuidagi,et uue korteri osta?

Ette tänades vastajatele.:)

Appi, kas see on nali? Või päriselt? Ei, see peab nali olema ????????????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 11:44; 31.05 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!Selline küsimus,kas keegi teab,kuhu saab pöörduda,kui tuleb kolmas laps,maksame laenu korralikult juba 10 aastat,korter on 2 toaline aga tahaks suurema.Laen makstud korralikult,mingi võlgu ei ole.Tean,et pank ise eriti ei soovi rasedustega tegeleda sel teemal ja mees viimane aasta ka pole töötanud..sissetulek emalt oli 1150 brutto + mehe raha umbes 200 euro kuus,kuna ta on veel 50% invaliidsuse peal( põlvedega,sellepärast ei töötanud ka)nüüd alles sai tööd ja tuleb kolmas laps.Äkki saab laenu vähendada kuidagi,et uue korteri osta?

Ette tänades vastajatele.:)

See ikka täitsa tõsi, et sigimiseks ei pea ajusi olema ????

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 11:44; 31.05 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!Selline küsimus,kas keegi teab,kuhu saab pöörduda,kui tuleb kolmas laps,maksame laenu korralikult juba 10 aastat,korter on 2 toaline aga tahaks suurema.Laen makstud korralikult,mingi võlgu ei ole.Tean,et pank ise eriti ei soovi rasedustega tegeleda sel teemal ja mees viimane aasta ka pole töötanud..sissetulek emalt oli 1150 brutto + mehe raha umbes 200 euro kuus,kuna ta on veel 50% invaliidsuse peal( põlvedega,sellepärast ei töötanud ka)nüüd alles sai tööd ja tuleb kolmas laps.Äkki saab laenu vähendada kuidagi,et uue korteri osta?

Ette tänades vastajatele.:)

Mulle tundub, et siin on kirjutajaks inimene, kelle emakeeleks pole eesti keel. Sõnastus on üsna kohmakas, jääb selgusetuks, kuidas või mille arvelt soovitakse laenu vähendada? Äkki hoopis mõeldud seda, et olemasolev korter müüa ja praegune laenujääk likvideerida ning uue kodu ostmiseks uus laen saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur tänu nendele,kes vastas ,eriti sellele inimesele,kes arvab,et küsimus oli rumal.Jah,inimene võib olla ei ole eestlane,aga kui ta püüab ja õppib eesti keelt,see on minu meelest ainult kiitus talle selle eest,eriti siis,kui eestlased igalpool vihkavad venelasi.
Rumal jutt…noh,ma ei tea,maksan kõik tulud Eesti riigile,kus olen sünnitanud,korralikult,olen aus ja korralik inimene,miks siin foorumis ma ei saa küsida asju,millest ei tea ja ei tea ,keda küsida,kuna terve oma elu olen elanud nii,et keegi pole aidanud,eriti vanemad,kõik olen ehitanud üksinda ja ise,isegi see eesti keel,olen ise õppinud,keegi mulle tasuta seda ei pakkunud,nüüd pakutakse,ainult õppige.Tean,et Venemaal on suurtele peredele osa kreediti tagastab vene riik,sellepärast küsisin,kas äkki meil on ka.Tundub ,et Eesti riik ei tee seda ja siin on tõesti nii,et peab kõik ostma ise ja oma raha eest,kuid peab töötama kuskil rikas firmas,et endale seda lubada.
Tänan veel kord vastajatele.Rohkem ei küsi siit midagi.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 09:15; 29.05 09:25; 04.06 13:37; 05.06 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur tänu nendele,kes vastas ,eriti sellele inimesele,kes arvab,et küsimus oli rumal.Jah,inimene võib olla ei ole eestlane,aga kui ta püüab ja õppib eesti keelt,see on minu meelest ainult kiitus talle selle eest,eriti siis,kui eestlased igalpool vihkavad venelasi.

Rumal jutt…noh,ma ei tea,maksan kõik tulud Eesti riigile,kus olen sünnitanud,korralikult,olen aus ja korralik inimene,miks siin foorumis ma ei saa küsida asju,millest ei tea ja ei tea ,keda küsida,kuna terve oma elu olen elanud nii,et keegi pole aidanud,eriti vanemad,kõik olen ehitanud üksinda ja ise,isegi see eesti keel,olen ise õppinud,keegi mulle tasuta seda ei pakkunud,nüüd pakutakse,ainult õppige.Tean,et Venemaal on suurtele peredele osa kreediti tagastab vene riik,sellepärast küsisin,kas äkki meil on ka.Tundub ,et Eesti riik ei tee seda ja siin on tõesti nii,et peab kõik ostma ise ja oma raha eest,kuid peab töötama kuskil rikas firmas,et endale seda lubada.

Tänan veel kord vastajatele.Rohkem ei küsi siit midagi.

Kas Venemaal makstakse ka poolteist aastat vanemahüvitist ja võib 3 aastat lapsega kodus istuda ning töökoht säilib?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur tänu nendele,kes vastas ,eriti sellele inimesele,kes arvab,et küsimus oli rumal.Jah,inimene võib olla ei ole eestlane,aga kui ta püüab ja õppib eesti keelt,see on minu meelest ainult kiitus talle selle eest,eriti siis,kui eestlased igalpool vihkavad venelasi.

Rumal jutt…noh,ma ei tea,maksan kõik tulud Eesti riigile,kus olen sünnitanud,korralikult,olen aus ja korralik inimene,miks siin foorumis ma ei saa küsida asju,millest ei tea ja ei tea ,keda küsida,kuna terve oma elu olen elanud nii,et keegi pole aidanud,eriti vanemad,kõik olen ehitanud üksinda ja ise,isegi see eesti keel,olen ise õppinud,keegi mulle tasuta seda ei pakkunud,nüüd pakutakse,ainult õppige.Tean,et Venemaal on suurtele peredele osa kreediti tagastab vene riik,sellepärast küsisin,kas äkki meil on ka.Tundub ,et Eesti riik ei tee seda ja siin on tõesti nii,et peab kõik ostma ise ja oma raha eest,kuid peab töötama kuskil rikas firmas,et endale seda lubada. Tänan veel kord vastajatele.Rohkem ei küsi siit midagi.

Aga miks sa Venemaale ei koli? Seal nii ilus elu ja riik maksab kõik kinni. Sina ainult sigi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru,miks on pandud dislike juba? kas küsimuse eest???

Sest sa oled nii loll, et anna abi 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest sa oled nii loll, et anna abi ????

oled ise ka küsinud midagi või ainult vastad ?
Miks inimesed nii halvasti kirjutavad ja nii solvuvad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 09:15; 29.05 09:25; 04.06 13:37; 05.06 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest sa oled nii loll, et anna abi ????

oled ise ka küsinud midagi või ainult vastad ?

Miks inimesed nii halvasti kirjutavad ja nii solvuvad?

Sellepärast, et taoline idiootsus ajab vihale. Miks on vaja töötu invaliidist mehega lapsi sigida, kui pole normaalset eluaset? Et riigilt kolme lapse suurpere toetust saama hakata eks?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 15:41; 05.06 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean,et pank ise eriti ei soovi rasedustega tegeleda sel teemal

Pangad tõepoolest meil rasedustega ei tegele, selleks on meil arstid ja ämmaemandad.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 15:41; 05.06 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah! Kaks aastat tagasi saime uue korteri ostetud laenuga (natuke pidime enne sisse ka maksma) kui vana oli veel alles. Peale uue ostmist panime vana müüki. Pank andis aega 4 kuud, vajadusel oli võimalik pikendada. Saime aga korteri kohe müüdud ja sissemakse uue korteri jaoks ära tehtud. Koduvajetuslaen on hea selleks, et sul ei pea olema vana kinnisvara müüdud kui uue ostad, st ei pea vahepeal kuskil mujal elama. Saime SEB pangast.

Selle vahepealse aja maksite 2 laenu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie võtsime koduvahetuslaenu. Aega anti vana korter maha müüa 12 kuud. Pank soovis alguses, et me mõlemat laenu korraga tagasi maksaksime, mis on suht ulme, sest tegu Tallinna korteritega. Saime kokkuleppele, et väiksema (vana) korteri eest maksame täismahus ja uuema eest vaid intresse.
Pangaga sai kõvasti läbiräägitud lepingutasude, intresside jm osas. Koduvahetus on niivõrd keeruline tehing, et peab hoolega igat pisiasja jälgima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Koduvahetuslaen

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.