Esileht Ajaviite- ja muud jutud koer sööb õues prükkarite sitta

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: koer sööb õues prükkarite sitta

Postitas:
Kägu

seda teebki, hullumaja. mida teha .. ei jaksa igat sammu ja nurgatagust valvata. nii pea, kui leiab hunniku vedelat prükkari paska, siis seda kukub sisse lahmima ..
no ma olen teistelt koeraomanikelt kuulnud, et osad koerad püherdavad meeleldi õues sita sees, see oleks ilmselt veel hullem variant, aga siiski .. see, mida koer teeb, on jälk. mida teha ometi, et tal see lollakas komme kaoks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Koer sööb sitta siis, kui tal on mõne toitaine puudus. Kasuta kvaliteetset sööki. Lisaks võid ju proovida keelata (koer rihma otsas ju?) ja anda maiust kui kuuletub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koer sööb sitta siis, kui tal on mõne toitaine puudus. Kasuta kvaliteetset sööki. Lisaks võid ju proovida keelata (koer rihma otsas ju?) ja anda maiust kui kuuletub.

Koer sööb mul kõige kvaliteetsemat toitu üldse (sealjuures olen proovinud mitmeid erinevaid, et ehk see aitab). on rihma otsas õues. See komme on tal kutsikast saadik, hetkel koer 1.5 aastane. Ei usu, et asi oleks ainetes jne, talle lihtsalt maitsebv prükkari sitt – see on ilmne. Läheb jubedalt elevile ja muutub lausa taltsutamatuks. Nagu narkar käitub.
Pesen tal muidugi hambad puhtaks, käib ju nägu limpsimas jne, aga jälk on ikka. Teine asi, et ega see koera tervisele ka midagi head ei tee, kui ta väljaheidet sööb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kus ta sul seda si..a sööb? Kas sinu aias käivad mingid võõrad prükkarid asjal, et koer si..le ligi pääseb?
Või on asi nii, et sa lased koeral linnavahel lahtiselt ringi tilberdada? Sel juhul oled ise süüdi. S..a söömine on koera viis sulle näidata, et sa ei tohiks teda asulas lahtiselt joosta lasta.
Ma ise lasen ka oma koeral vabalt joosta, aga seda asulatest eemal asuvatel põlluvaheteedel, kuhu mingid prükkarid ealeski s..le ei satu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu oma sööb enda oma, aknast keset hommikusööki seda märgata on muidugi isuäratav… mis muud ikka teha, kui peale käratada, et ära lõpetaks

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kus ta sul seda si..a sööb? Kas sinu aias käivad mingid võõrad prükkarid asjal, et koer si..le ligi pääseb?
Või on asi nii, et sa lased koeral linnavahel lahtiselt ringi tilberdada? Sel juhul oled ise süüdi. S..a söömine on koera viis sulle näidata, et sa ei tohiks teda asulas lahtiselt joosta lasta.
Ma ise lasen ka oma koeral vabalt joosta, aga seda asulatest eemal asuvatel põlluvaheteedel, kuhu mingid prükkarid ealeski s..le ei satu.

Ma elan kortermajas ja see toimub jalutades koeraga majadevahelistes parkides. Paraku on seal vahest kodutute poolt tehtud hunnikuid. Koer on rihma otsas, aga lasen ta maksimaalse pikkusega ju ringi nuuskima. Ei näe ju iga põõsa alla või puu taha mitme meetri peale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veel üks kaalukas argument olla kassiinimene.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veel üks kaalukas argument olla kassiinimene.

Njah, kass on mul ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No meie koer ka noorena himustas pargijunne. Nagu hull 🙂 Enne, kui üldse aru sain, mis toimub, oli koeral suu paska täis. Oi ja muidugi kui laps veel potti kakas, siis ei tohtinud ka pepu pühkimise ajaks potti tähelepanuta jätta, sest koer imes kohe poti sisu endale nahavahele 🙂
Nüüd on koer 3-aastane ja sita suhtes leigem. Igatahes kui keelan, oskab sitale “ei” küll öelda!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul koer ükskord sõi ka mingi inimese sitahunniku ära, pärast ropsis. Toas…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on koer aastane. Siiani mingeid raugemismärke ei ole ma täheldanud. Olen ülihoolas, üritan alati ennetada ja ette aimata kus võib midagi olla, kaugele ette vaadata jne. Aga ikka vahest tal õnnestub minu nägemata midagi leida. Mis aga kurb – see muudab jalutuskäigud närviliseks ja ei lase nautida mõnusaid jalutuskäike oma koeraga. Muidugi, jah, loomaarstid on tegelikult öelnud, et nojah, ju siis on tal seda vaja, las sööb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koer on sul täielik kiiks peast, aga ega sa ise ka normaalne pole. Kui koer on rihma otsas siis kuidas ta saab sitta süüa õues kui sina teda sitahunnikuni ei lasegi? Mis koeraomanik sa oled kui sa oma looma ei takista mitte midagi tegemast? Tundub et su koer jalutab sind, mitte sina teda. Ja kust sa tead, et tegu on just prükkarite sitahunnikutega?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Koer on sul täielik kiiks peast, aga ega sa ise ka normaalne pole. Kui koer on rihma otsas siis kuidas ta saab sitta süüa õues kui sina teda sitahunnikuni ei lasegi? Mis koeraomanik sa oled kui sa oma looma ei takista mitte midagi tegemast? Tundub et su koer jalutab sind, mitte sina teda. Ja kust sa tead, et tegu on just prükkarite sitahunnikutega?

Sa ei peaks võta sõna teemas, millest sa midagi ei tea. Ilmselgelt pole sul iial koera olnud ja sa ei tea midagi koerte 5 m pikkustest jalutusrihmadest jnejne. Mina sulle ka midagi selgitama ei hakka. Puhka jalga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

MA olen kuulnud, et koera peremehed pidid ajapikku oma lemmiku nägu minema. Nii võib lõpuks juhtuda, et muutub ka menüü sarnaseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa ei peaks võta sõna teemas, millest sa midagi ei tea. Ilmselgelt pole sul iial koera olnud ja sa ei tea midagi koerte 5 m pikkustest jalutusrihmadest jnejne. Mina sulle ka midagi selgitama ei hakka. Puhka jalga.

Mul on küll koer olnud ja elas suisa 18 aastat. Mitte kordagi ei söönud mingit sitta, ei prükkari, ei kellegi teise oma. Koeral võib ju olla 5 m, minu pärast 50 m jalutusrihm, aga OMANIK selleks ongi, et reguleerida kuidas, kus ja kui pika rihma otsas koer jalutab. Mine puhka närvi, kui koeraga toime ei tule, aga ära süüdista looma, et sa ise oled pädematu ja ei suuda koerarihma reguleerida, kas tead, et neil on ka pikkust reguleeriv nupp mida vajutades, üllatus üllatus, saab koer kõndida OMANIKULE sobiva pikkusega rihma otsas, mitte 100 m eespool nagu sinu oma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

koerad ongi erinevad, kõik ei söö sitta.
sinu koerale tunnen küll kaasa, ta ei saanud kunagi peremehe jala juurest kaugemale, veel vähem vabalt joosta. ära rohkem koeri võta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jalutad koeraga avalikus kohas, kenasti rihma otsas ja suukorviga ja koer saab midagi süüa? Milline suukorv seda võimaldab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas ainult kodutute sitta või kõlbab koduga inimeste oma ka? Ja tõesti, kust sa tead, milline hunnik on inimese milline koera oma?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jalutad koeraga avalikus kohas, kenasti rihma otsas ja suukorviga ja koer saab midagi süüa? Milline suukorv seda võimaldab?

Miks peaks koera jalutama suukorviga? Vähe lihtsake oled või?????

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas ainult kodutute sitta või kõlbab koduga inimeste oma ka? Ja tõesti, kust sa tead, milline hunnik on inimese milline koera oma?

ma ei usu, et keegi peale kodutute põõsa alla ja puu taha sittuma läheks ..

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei jaksa ega näe ka mõtet nii madalale laubale midagi seletama hakata, apua
ma ei saa lihtsalt aru, miks sõna võtavad inimesed, kes vist koera ainult pildi pealt näinud on …

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ei usu, et keegi peale kodutute põõsa alla ja puu taha sittuma läheks ..

häda ei hüüa tulles…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

sinu koerale tunnen küll kaasa, ta ei saanud kunagi peremehe jala juurest kaugemale, veel vähem vabalt joosta. ära rohkem koeri võta.

Jooksis täitsa vabalt, aga sitta ikka ei söönud kordagi. Ja üldiselt me ei jalutanud mööda põõsaaluseid ka, et vaadata, kelle sitt seal vedeles ja kas oli isuäratav või ei. Sinu koer vaeseke aga peab sitase suuga ringi käima, ei taha mõeldagi kuidas ta selle endale karva lakub ja siis pärast mööda su elamist sitabakterid paljunevad. Täielik toiduahel teil seal kodus ikka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jooksis täitsa vabalt, aga sitta ikka ei söönud kordagi. Ja üldiselt me ei jalutanud mööda põõsaaluseid ka, et vaadata, kelle sitt seal vedeles ja kas oli isuäratav või ei. Sinu koer vaeseke aga peab sitase suuga ringi käima, ei taha mõeldagi kuidas ta selle endale karva lakub ja siis pärast mööda su elamist sitabakterid paljunevad. Täielik toiduahel teil seal kodus ikka.

küll sa oled kuri ja ebameeldiv inimene. jube.

Please wait...
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud koer sööb õues prükkarite sitta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.