Esileht Hobinurk Koera kastreerimine

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Koera kastreerimine

Postitas:

Ja alati võib kasutada vahendit, mis hoiab ära rasestumise(tiinestumise).

Kirjelda seda vahendit, mida külla tulev isane peaks kasutama. Ja kohe “alati võib”? Sa ajad ikka päris lolli juttu.

Ainet pritsitakse emasele koerale. Inimeste puhul on vahendite hulk laiem kui ainult kondoom. Sama meie neljajalgsete kaaslastega.

Tähendab, emase koera omanik peab võimlema, et sina saaksid oma isase tupsununnukese kaasa võtta kasvõi nui neljaks! Eriline isekus ikka küll. Mina ei laseks sind koos koeraga sissegi, selmet hakata oma koera pritsima või kurat teab mida tegema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama siin. Kui meie koeral jooksukas, ei astu ükski isane väravast sisse.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tähendab, emase koera omanik peab võimlema, et sina saaksid oma isase tupsununnukese kaasa võtta kasvõi nui neljaks! Eriline isekus ikka küll. Mina ei laseks sind koos koeraga sissegi, selmet hakata oma koera pritsima või kurat teab mida tegema.

Jah. Samamoodi võimled sa teistel põhjustel – teed perele süüa, pesed ennast, võtad rasestumisvastast tabletti jms kohustused elus. Koer on pereliige ja vajab hoolitsust nagu iga teine. Siis parem ära võta omale neljajalgset sõpra, kui ei suuda tema eest hoolt kanda.

0
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah. Samamoodi võimled sa teistel põhjustel – teed perele süüa, pesed ennast, võtad rasestumisvastast tabletti jms kohustused elus. Koer on pereliige ja vajab hoolitsust nagu iga teine. Siis parem ära võta omale neljajalgset sõpra, kui ei suuda tema eest hoolt kanda.

Sa ajad mingit teemavälist jama. Ma kannan oma koera eest hoolt nii, et teda pole vaja millegagi piserdada, mitte ei kutsu talle kosilasi külla.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa ajad mingit teemavälist jama. Ma kannan oma koera eest hoolt nii, et teda pole vaja millegagi piserdada, mitte ei kutsu talle kosilasi külla.

Endale lubad kosilasi, aga koer peab kannatama. Tore hoolitseja küll.

0
-3
Please wait...
Postitas:

Endale lubad kosilasi, aga koer peab kannatama. Tore hoolitseja küll.

No mine ja hoolitse siis, mis sa siin passid ja trolli paned!

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hoolt kandmine ongi ju see, et ei lase isast külla!

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hoolt kandmine ongi ju see, et ei lase isast külla!

Pane nüüd ennast lemmiku olukorda. Kui rahul oleksid eluga, kui kõik reproduktiivorganid funktsioneerivad, kuid pole seksi ega lapsi.

0
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Pane nüüd ennast lemmiku olukorda. Kui rahul oleksid eluga, kui kõik reproduktiivorganid funktsioneerivad, kuid pole seksi ega lapsi.

Koer pole inimene, kui sa seda esimest korda kuuled. Ära kanna oma emotsioone koera peale üle.

+2
0
Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Esileht Hobinurk Koera kastreerimine