Esileht Hobinurk Koera kuivtoit

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Koera kuivtoit

Postitas:
Kägu

Kust saab hea hinnaga kvaliteetset toitu?
Millises poes on hetkel soodukad?

Please wait...
Postitas:
kirilind2

sõltub, mis toitu su kutsa sööb. mina ostan ikka lemmikloomade poest enda nunnule head paremat.
ja nagu ikka, kui tahad head ja odavat, ostad kaks korda, ükskord odavat ja teine kord head.
soovitan oma nunnukesele ikka kohe parimat osta. ei ole see ju ka nii kallis, et ei võiks lemmikule lubada.
kui pole raha loomale süüagi osta, siis milleks lemmikut üldse võtta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina ostan valgekihvast, seal aeg-ajalt soodukad ka. hortesest ostsime alguses spets toitu õrna seedimisega koerale – aga meie omal oli majja tulles lihtsalt stress. enam tal õrna seedimist ei ole. realiseerimikeskus müüb kutsikatele, täiskasvanud koertele ja vanuritele – nime ei mäleta, aga pakk on valget värvi. meie koerale sobib neist ainult kutsikatoit. kõige rohkem maitseb talle meie toit – kui vürtsikas ega soolane ei ole, siis anname talle seda ka. hommikuputru saab enne suhkru lisamist 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Zooplus.com või zooplus.de olen tellinud. Need toidud, mida ma oma koerale ostan on seal palju odavamad kui Eestist ostes. Siin kott 95€, seal 73€.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Annan Platinum koeratoitu ja tellin koeratoit.ee e-poest, sealt saab suurema koguse ostmisel päris hea kilohinnaga toidu kätte. Olen kvaliteediga väga rahul ja koerale maitseb hullupööra. Kasutame krõbinaid isegi treeningutel, selle nimel ollakse valmis kõik trikid ette näitama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

zooplus.de saad isegi koos postikuluga soodsamalt kui siit ostes, seal nt farmina toidud on väga ok

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ise saan oma koera kasvatajalt, temal on kennelleping ja saab sellega soodsalt. Elame lähestikku, seetõttu see variant sobib mulle.
Aga ma tean, et nt Josera on suhteliselt soodne toit. Saab tellida nt pets24.ee Kindlasti saab ka teistest netipoodidest.
Osta kliinikust või lemmikloomapoest nende hindadega toitu tundub raiskamine. Olen vaadanud, see toit, mida mina ostan kasvataja kaudu, lemmikupoes maksab 18 kg kott 75 €. Ma ostan 50 € eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

zooplus.de saad isegi koos postikuluga soodsamalt kui siit ostes, seal nt farmina toidud on väga ok

zooplus.fi on postikuluta, kui tellimus ületab 69 eurot.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea küll, kui kvaliteetne on Chappi, aga täna on Selveris 13,5kg kott 11 eurot.

Please wait...
Postitas:
Kägu

zooplus.fi on postikuluta, kui tellimus ületab 69 eurot.

Ja zoochic.ru/ee on veelgi soodsam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikka soodukaga Darlingut ja koerakonservi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Chappi

KOOSTISOSAD: teravili, taimset päritolu kõrvalsaadused, liha ja loomsed kõrvalsaadused (sh 4% veiseliha punakates graanulites, 4% linnuliha pruunides graanulites), õlid ja rasvad, mineraalained, köögiviljad (sh 4% porgandit oranžides graanulites, 4% herneid rohelistes graanulites).

Igasugune koera või kassi toit, kus on esimese koostisainena kirjas teravili, on jama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostan Urri Nurrist Canagani

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Hobinurk Koera kuivtoit