Esileht Kodunurk koera raadiopiire ei anna igal pool signaali

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: koera raadiopiire ei anna igal pool signaali

Postitas:

Selline mure ongi, et koera raadiopiire ei anna kõikjal signaali. Varem oli kõik ok, kuid nüüd just tänavapoolse aia ääres, kus mul seda kõige rohkem vaja oli, ei tööta, ainult piniseb õrnalt ja koerale on see täielikult ükskõik. Kasutusjuhendit kahjuks alles ei ole. Lugesin kuskilt, et piire ei või olla parallelne elektrikaabliga. EE pani eelmisel aastal kaabli maa sisse, see on üle tänava, aiast võib-olla 4m kaugusel. Kas äkki ongi selles probleem? Kuidas seda lahendada? Milles võib veel probleem olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lugeja kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selline mure ongi, et koera raadiopiire ei anna kõikjal signaali. Varem oli kõik ok, kuid nüüd just tänavapoolse aia ääres, kus mul seda kõige rohkem vaja oli, ei tööta, ainult piniseb õrnalt ja koerale on see täielikult ükskõik. Kasutusjuhendit kahjuks alles ei ole. Lugesin kuskilt, et piire ei või olla parallelne elektrikaabliga. EE pani eelmisel aastal kaabli maa sisse, see on üle tänava, aiast võib-olla 4m kaugusel. Kas äkki ongi selles probleem? Kuidas seda lahendada? Milles võib veel probleem olla? [/tsitaat]

Abiks tuleb ehk piirde tootja või edasimüüja poole pöördumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli sama probleem..koer sai elektrilöögi küll aga lõpuks ”ei teinud välja enam” jooksis üle traadi..tegi paar saltot ja niuks niuks ja hiljem jooksis ringi nagu ei teeks väljagi asjast.. aga võibolla pole sul piisavalt tugeva löögi peale pandud andur?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 11:17; 04.05 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas odavam ei tuleks oma koer normaalseks kuulekaks koeraks koolitada kuskil koertekoolis, kui jännata mingite elektrikarjuste ja kadunud koera loomade varjupaigast koju toomisega?
Minu tuttaval oli sarnane probleem ja lahenduse leidis ta kahe meetrise aia ehitamises ja maa sisse vundamendilindi valamisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 23:05; 05.05 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus on mainitud et koer on toodud koju loomade varjupaigast?Ei ole see koerte kool loodud selleks et kõik peremehed käiksid oma koertega seal..Probleem ei seisne selles ju et teema algataja ei saaks üldse oma koeraga hakkama.Ja muideks veel.. see elektriline kaelarihm on tõhus ja õpetlik,koer harjub lõpuks ära oma territooriumiga ja tal ei lähe enam seda rihma vaja..piisab ka helist mida see kaelarihm teeb ja koer saab aru et ei või minna edasi…See nö aedik piirab koera liikumist palju rohkem kui see süütu kaelarihm.Uuri ennem kui tuled siin vahutama asjadest mida sa ei tea…viimane kägu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 11:17; 04.05 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kus on mainitud et koer on toodud koju loomade varjupaigast?Ei ole see koerte kool loodud selleks et kõik peremehed käiksid oma koertega seal..Probleem ei seisne selles ju et teema algataja ei saaks üldse oma koeraga hakkama.Ja muideks veel.. see elektriline kaelarihm on tõhus ja õpetlik,koer harjub lõpuks ära oma territooriumiga ja tal ei lähe enam seda rihma vaja..piisab ka helist mida see kaelarihm teeb ja koer saab aru et ei või minna edasi…See nö aedik piirab koera liikumist palju rohkem kui see süütu kaelarihm.Uuri ennem kui tuled siin vahutama asjadest mida sa ei tea…viimane kägu[/tsitaat]

OIh,oih,oih kus tuli siin tarkpea maa peale, pühast taevast!
Loomulikult ei saa peremees oma koeraga hakkama, kui koer tahab kogu aeg putkat panna küla peale, kus ilmselt parem elu, maitsvam söök ja lõbusamad seltsilised.
Ma ei kujuta küll ette, kuidas saab kõrge aed aia ümber koera rohkem ahistada, kui elektrilööki andev kaelarihm? Minu meelest on selline looma sokeerimine eriti madal ja autu tegu peremehe poolt.
Oma lapsed ka paned sellise kaelarihmaga ringi käima, et kodust liiga kaugele mängima ei läheks?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 23:05; 05.05 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju. Tahtsin saada nõu, aga pritsiti enamasti vaid mürki, teadmata olukorda. Muide, ka inimestele on omane õppida oma valusatest vigadest, selleks ei pea just sõrmi pistikusse toppima, aga vahest tehakse sedagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhendis on ju selgelt kirjas, et piirdekaabliga väikese vahega paralleelselt jooksev pinge all kaabel (meil oli vahemik kuni 5m) segab raadiopiirde signaali.

Otsi oma juhendist, mitu m on ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan Sind viimane vastaja. Mul ju see mure oligi, et juhendit pole alles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas odavam ei tuleks oma koer normaalseks kuulekaks koeraks koolitada kuskil koertekoolis, kui jännata mingite elektrikarjuste ja kadunud koera loomade varjupaigast koju toomisega?
Minu tuttaval oli sarnane probleem ja lahenduse leidis ta kahe meetrise aia ehitamises ja maa sisse vundamendilindi valamisega.
[/tsitaat]
sellist koertekooli tahaks kohe näha, kus koer nii teadlikuks ja targaks tehakse.
ja aedadest seda, et kõik ei taha elada 2-meetrise müüri taga, ka koeraomanikud mitte. selleks need elektripiirded ju ongi välja mõeldud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

OIh,oih,oih kus tuli siin tarkpea maa peale, pühast taevast!
Loomulikult ei saa peremees oma koeraga hakkama, kui koer tahab kogu aeg putkat panna küla peale, kus ilmselt parem elu, maitsvam söök ja lõbusamad seltsilised.
Ma ei kujuta küll ette, kuidas saab kõrge aed aia ümber koera rohkem ahistada, kui elektrilööki andev kaelarihm? Minu meelest on selline looma sokeerimine eriti madal ja autu tegu peremehe poolt.
Oma lapsed ka paned sellise kaelarihmaga ringi käima, et kodust liiga kaugele mängima ei läheks?![/tsitaat]

Mis sa ohid..lõid varba ära või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk koera raadiopiire ei anna igal pool signaali

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.