Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Koerkass

Postitas:
Kägu

Natuke lõbusam teema ka vahelduseks.
Meie kass arvab, et ta on koer. Talle meeldib eemale visatud palli ära tuua. Ta ei kõnni omapead, nagu korralikule kassile kohane, vaid kogu aeg pererahva kannul-jalus-ees. Kui keegi koju tuleb, tormab vaatama ja kraabib esikuukse taga, kuni see avatakse.
Ta vaatab mulle kogu aeg andunult silma, mida iganes ma ei teeks. Pea käib hambaharja ja kartulikoorimisnoaga samas taktis edasi-tagasi. Ta ei karda vett, vaid patsutab seda hea meelega käpaga, aitab nõusid, kraanikaussi ja vanni pesta.
Ta ei hiili pehmelt ringi, nagu kassile kohane, vaid kappab nii, et maja väriseb.
Õnneks lööb siiski nurru ja ei haugu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu kass jällegi käib tööl. Ta töötab Keskkonnaministeeriumis vanemökoloogina. Kes ta sinna tööle võttis, aru ma ei saa. Tegelikult seal ei peaks töötama loomad. Vähemalt mina olen sellisel seisukohal. Aga tal on väga hea poliitiline seljatagune. Ühtlasi on ta osanud välja manguda uhke auameti Nissi vallas. Nimelt on ta seal rahanduskomisjoni liige.
Nagu näete, on tal käed-jalad tööd täis. Aga tal jääb aega ka sigadusteks. Nimelt joob ta iga päev 4 või 6 õlut, vahel ka pudeli kangemat. Raha ta koju ei too ja nüüd on ta hakanud asju varastama pesusahtlist.
Koduloomadega on alati palju vaeva.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie kass jookse uksele vastu ja saab meid hommikul tööle. Jookseb ringi hambus mõni väike ja pehme mänguasi. Toob asju ära, kui viskad.
Muidu on kass, mis kass – põõnab pikalt ja mõnuga, sööb nagu keskmine seapõrsas, armastab, et kurgu alt sügamist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on ka sarnaselt käituv kass kodus, peaaegu üks-üheselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

just, just. ja kui rünnata vaja, siis ikka hammustades, mitte küünistades.

Please wait...
Postitas:
Kägu

4-aastane vabakäigul Norra metskass: ei nurru – röhitseb. Ei maga keras, vaid pea käppadel. Ei näugu – üldse ei tee häält (st teeb suu lahti, sealt tuleb vaid heal juhul sooja haisvat auru). Mängib ainult ümmarguste asjadega, närib liiga palju, sööb konte (mitte krõbinaid ega pehmet toitu), lindudest huvitavad endasuurused rästad, harakad, varesed – varblasesuurused on mõttetud.

Tunneb kella või noh, ei tunne, aga teab, kuna ETV2-s algab “Põrsas Peppa” ja kolmapäeviti ühes teises kanalis lotopallide loosimine.

Ajakirjandusest meeldib kohalik “… teataja” ning “… leht”, reklaamlehed veab hambus kamina alla “puuauku” põletamisjärjekorda ootama.

Naised ei meeldi (ise emane ja daam), mehi sallib, aga ei toeta.

Kõrged hääled hirmutavad, madalad panevad magama (nt. L. Armstrong).

Talv on lemmik, siis saab lumes tunneleid kaevata. Kord oli kadunud 16 tundi ja pere hullunud – kass aga magas lumekoopas kuuseoksa all. Okaspuudega on üldse kummaline seos: vastu talve tassib tuppa väiksemaid oksi/ okkaid, ja hakkab kellelegi vaid endale teada olevale olevusele pesa ehitama – ning nii juba kolmas aasta järjest.
Pessa viib laualt varastatud viinamarju, oma kausist konte, pätsatud juuksekumme, veepudelikorke ja muid kergemaid esemaid. Kedagi seal pesas ei ela, ise ta ka seal ei ole, aga mingi ohvrialtar tal seal on. (Selgituseks: loode-põhjasuunalise toa nurgas (90 kraadi) on kassi suur XXL padi (ta kaalub meil miski 8 kilo). Selle padja peal ta ise ei maga, aga see on tal mingi kummaline riitusenurk).

Edasi: telefonihelinaid ja arvuti-/ telefonipiikse ei salli. Autohääled ajavad paanikasse. Kilekotte kardab, krabisevaid riideid ei taha, aknapesuhääli ka pelgab.
Tahab sotsiaalselt, samas iseseisvalt kahejalgsetega elada.

Loodus on lemmik: hooajal toimetame koos peenramaal ja kasvuhooones, kus ta tikub ka magama (mis pole ei talle ega taimedele tervislik). Aiamaalt saab kurki, suvikõrvitsat, sõstraid, herneid. Eriline lemmik on magus punane tikker (ise ei korja, annan talle).

Oma tõutunnistusdokumendid sõi ära või mattis maha – ma polegi aru saanud (oma lohakusest jätsin need kaks kahekesi). Paberipudi ja ma-pole-midagi-teinud-nägu nägin oma islmaga.

Kass ise on (pilt internetist, minu omaga identne, kuid ma ei soovi teda ilma tema nõusolekuta presenteerida) selline.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kass ise on (pilt internetist, minu omaga identne, kuid ma ei soovi teda ilma tema nõusolekuta presenteerida) selline.

Nii ilus!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii ilus!

Aitäh! Ilus on tõesti!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on kaks kassi – tavaline lühikarvaline ja siin ühes postituses toodud pildil olevale väga sarnane. Ja nad on väga erinevad! See kirju pikakarvaline käib ka kannul, eriline huvi on wc-sse minejale järgi joosta. Istub vabal toolil söögilauas olijate seltsis, vaatab tv-d. Mänguhoos olles kalpsab kolinal ringi, tal on suured käpad! Teine kiisu magab enamuse päevast, inimesest huvitub tühja söögikausi korral ja vahel harva oma kadunud kassiema meenutades. Sellisel juhul poeb kaissu ja sõtkub käppadega. Pikakarvaline lõriseb, lühikarvaline nurrub pehmelt. Pikakarvalise näugumine on madalam, vali ja nõudlik. Lühikarvaline näub kuidagi haledalt. Ma ütleks mul on kodus väike lõvi ja kass.

Please wait...
Postitas:
muumi_mamma

Ma ei häbene oma kasutajanime alt öelda, et ka minu kassi nimi on Beebi, nagu Kaia Tamm kassi nimigi. Minu kass on 1,7 aastat vana ja ta on sama kuri nagu minagi. Talle meeldib eriti mind jalalabadest hammustada, nagu mina teisigi inimesi oma sõnadega hammustan. Praegu on Beebil jooksuaeg. Ta on emane kass ja ta on steriliseerimata. Kaks ööd on kass keppi tahtnud, nagu inimloomadki tahavad. Beebi ei ole oma kräunumisega mul kaks ööd juba magada lasknud. Praegu on imekombel ta juba teist tundi vait. Järelikult kogub uueks ööks jõudu. Õnneks on mul homme täielikult vaba täev ja las ta siis kräunub täna öösel ka, kui ta muudmoodi olla ei oska. Kui tal jooksuaeg läbi, panen steriliseerimisaja ja siis on isaste kasside tahtmine läbi ja unustatud. Ohhoo, hakkaski kräuuuu, näuuuu, väuuuu pihta, enne kui postituse teele saatsin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina pean oma kassiga paraku psühhiaatri poole pöörduma. Tal ilmselgelt pole kõik peas korras, kahtlustan bipolaarsust, võimalik et ka skisofreeniat. Eks näis mis saab ja millised ravimid peale pannakse. Olen arvestanud ka sundravi võimalusega statsionaaris.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on kodus täpselt
selline

Tema ka ei ole kass, tema on karumõmm.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu tütre kassid ragistavad tooreid kanakaelu süüa.

KUi keegi kommi võtab, siis minu kass ootab alati kannatamatult, et kokkunutsutatud paber talle visataks, püüab kinni ja toob tagasi ning jääb ootele, et uuesti visataks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle pealkirjaga meenus kunagine multikas, kus oli üks pikk keha ja siis ühes otsas oli koer, teises kass 😁 nimi oligi catdog.

Mul sõbrannal on ka selline kass, kes toob oma hiirekest tagasi ja ootab selle viskamist. Ma olengi alati naljatanud, et nagu koer mängib. Seltskonnas ka üsna tihti istub diivanil kõrval ja passib otsa.
Nurrub väga väga kõvasti.

Mul omal kodus on see klassikaline kõuts, kes venib kusagil välja siis, kui nälg on ja vahel tuleb sülle sõtkuma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on ka täpselt samasuguste kommetega kass nagu teemaalgatajal. Noor, veel mitte aastane. Eelmised kassid mul ei ole olnud niisugused hullud palliviskamise mängu peale, nii et olen tuttavatega sellest imestusega rääkinud, ja tuleb välja, et paljud kassid tegelikult armastavad visatud asjadele järele joosta ja neid uuesti viskamiseks tagasi tuua. Näiteks meil on nii, et kui hakata kommi paberist välja võtma, siis kass tuleb ja vaatab sulle ainiti otsa, et no kas talle visatakse see paber, kas talle visatakse see paber…
Minu jaoks on kõige meeldivam omadus praeguse kassi juures see, et ta arvestab öörahuga, st lepib, et ma panen magamistoa ukse ööseks kinni, ja ei tule sinna taha kraapima. Ja ta ei nõua mitte kunagi häälekalt süüa, isegi siis, kui ma tõesti olen tema söögiaja ära unustanud. Üldse on vaikse loomuga, kui mitte arvestada müdinal ringijooksmist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Natuke lõbusam teema ka vahelduseks.

Meie kass arvab, et ta on koer. Talle meeldib eemale visatud palli ära tuua. Ta ei kõnni omapead, nagu korralikule kassile kohane, vaid kogu aeg pererahva kannul-jalus-ees. Kui keegi koju tuleb, tormab vaatama ja kraabib esikuukse taga, kuni see avatakse.

Ta vaatab mulle kogu aeg andunult silma, mida iganes ma ei teeks. Pea käib hambaharja ja kartulikoorimisnoaga samas taktis edasi-tagasi. Ta ei karda vett, vaid patsutab seda hea meelega käpaga, aitab nõusid, kraanikaussi ja vanni pesta.

Ta ei hiili pehmelt ringi, nagu kassile kohane, vaid kappab nii, et maja väriseb.

Õnneks lööb siiski nurru ja ei haugu.

Mul samasuguste kommetega kass, ta teeb ka väljapoole avaneivaid uksi lahti ja käib koos meiega ka saunas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muumimamma postitus on idiootlik, kass karjub jooksuajal, temale veel teeb nalja. Emane ja steriliserimata? Miks, ma küsin???

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii ilus!

Aitäh! Ilus on tõesti!

Ma ei julge mõeldagi, milline see kass on , kui lumega õues käib. Lumepalle ei teki karvade külge?

Please wait...
Postitas:
muumi_mamma

Muumimamma postitus on idiootlik, kass karjub jooksuajal, temale veel teeb nalja. Emane ja steriliserimata? Miks, ma küsin???

Sellepärast, et ta on toakass. Mis ühele on idiootlik, ei ole seda teisele ja ma ütlesin, et lasen opi ära teha. Teiseks, teema oligi naljateemana mõeldud ega öeldud, et mina siia kirjutada ei tohi. Nii et ilusat päeva sullegi ja ära vihka loomi ega inimesi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli kunagi kass, kes püüdis kevadeti põllu peal kapsaliblikaid. Koeraks end ei mõelnud, kuid oli paras pisuhänd. Koer meil aga muutus küll kassiks, hakkas kassi enda pojaks pidama ning vastavalt ka kohtlema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle pealkirjaga meenus kunagine multikas, kus oli üks pikk keha ja siis ühes otsas oli koer, teises kass 😁 nimi oligi catdog.

Mul sõbrannal on ka selline kass, kes toob oma hiirekest tagasi ja ootab selle viskamist. Ma olengi alati naljatanud, et nagu koer mängib. Seltskonnas ka üsna tihti istub diivanil kõrval ja passib otsa.

Nurrub väga väga kõvasti.

Mul omal kodus on see klassikaline kõuts, kes venib kusagil välja siis, kui nälg on ja vahel tuleb sülle sõtkuma.

Meil ka väga hea hiirepüüdja ,aga pole kunagi näinud ,et sööks neid. püüab kinni ja sìis tassib seda näha ,et saaks mingi kassimaiuse vastu ümber vahetada .Kui ” tehing” tehtud kaotab surnud hiire vastu huvi ja see võib jäädagi vedelema.

Please wait...
Postitas:
kitah

Ega siis see hiir pole talle endale söömiseks, see on tema panus pere eelarvesse ja toidulauale ja muidugi ta ootab selle eest siis tasu 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii ilus!

Aitäh! Ilus on tõesti!

Ma ei julge mõeldagi, milline see kass on , kui lumega õues käib. Lumepalle ei teki karvade külge?

Ei teki. Karv on väga pehme ja sile (st mitte kare ega lokkis, kuhu lumi kinni hakkkas). Norra metskassid ongi ju algselt põhjamaisest metsikust loodusest tulnud ja kliimaga kohanenud. Aluskarv on vetthülgav, talveperioodil on nn topeltkarv, mis ei lähe väga lihtsalt pulsti. No kammima peab ikka, aga suurema osa ajast hoolitseb ikka ise oma väljanägemise eest.
Jah, ma saan aru, mida Sa silmas pead – ka mina olen internetis näinud lumepallidega kasse, aga mis tõud nad on, ei tea. Kassikarvad on oluliselt pehmemad ja siledamad kui koeral: kui kass “palliliseks” läheb, on ta tõenäoliselt kuskilt veelombist või ojast läbi käinud ja pakase käes olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega siis see hiir pole talle endale söömiseks, see on tema panus pere eelarvesse ja toidulauale ja muidugi ta ootab selle eest siis tasu 🙂

Meie eelmine kass tõi mitu nädalat aeda maetud koerale hiiri. Pere eelarvesse panustab muidugi ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma nii armastan kasse! Minu lapsepõlves oli(d) meil kogu aeg kass(id), minu vanematel on praegugi. Paar viimast aastat mõtlen sellele, et tahaks endale kassi. Lapsed samuti tahavad, mees pole väga vaimustuses, aga otseselt vastu ka mitte. Olen nii kahevahel tegelikult ja mõjutatav teiste kogemustest. Kui olen siitsamast lugenud neid teemasid, kuidas kassid probleemselt käituvad, igale poole pissivad jne, siis mõtlen, et ei-ei, ma ei jõuaks selliste asjadega jännata… Ehkki minu lapsepõlvekassidega polnud kunagi niisuguseid muresid. Ja lugedes nüüd seda teemat siin on mul tunne, et ikkagi tahan jälle kassi, nüüd ja otsekohe!
Selline väike offtopic mõtisklus, ärge pahandage 🙂.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma logisin spetsiaalselt sisse, et saaksin oma kassist kirjutada, ta on nii tore.
Kaua pole ta meil olnud, novembris sattus üks hulkuv arglik triibik kogemata meile ja jäigi. Muidugi, enne me olime ikka mõnda aega mõelnud, et kass võiks olla.
Mulle väga meeldib ja pubekale ka. Isegi mees, kes väitis end olevat paadunud kassivihkaja, sügab teda vahest.
Mingeid hulle käitumishäireid pole, v.a. kraapida armastab nahkdiivanit ja bambustapeeti. Kratsimispuud võime me ise kratsida, see teda absoluutselt ei huvita. Viirpapagoisid võib tundide kaupa piidelda, need saavad küll varsti infarkti sellest jõllitamisest.
Tualettruum on üks ohtlik koht, sinna ei saa pererahvast üksinda lubada, tuleb kohe järgi. Kui uks on kinni, siis kangutab lahti. Päeval magab vannitoas kraanikausis, öösel magab voodis. Ja nii, kui hommikune äratuskell on helisenud, hüppab voodisse ja hakkab kõvasti nurruma ja ärkajat keelega pesema. Ma kohe ootan neid hommikuid.

Please wait...
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )