Esileht Ilu Kogemus ABOUTYOU.ee-ga

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Kogemus ABOUTYOU.ee-ga

Postitas:

Kuidas teil kogemused aboutyou.ee veebipoega?
Trustpilot’is Eesti kohta ainult positiivsed kogemused peale ühe, aga teiste maade omades on probleeme kuhjaga. Kas eestlased kiruvad vaikselt omaette või on meil tõesti mingi positiivne anomaalia?
https://www.trustpilot.com/review/aboutyou.ee
Palju review’sid on ka sellest, et osad asjad ei saabu originaalpakendis ning kahtlustatakse võltskaupa.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.08 22:01; 23.01 23:29; 24.04 11:01;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mina tellisin sealt suve alguses Birkenstocki plätud ja sain kätte selle ajaga, mis nad lubasid. Niiet mul ei ole küll midagi halba öelda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti positiivne kogemus. Olen muidugi vaid 2x tellinud. Tarne kiire ja maksan alles siis, kui pakk on postikapis.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1x tellisin kohe alguses, kõik toimis ideaalselt, kaup tuli lubatud ajaga. Teine pakk teel, tellisin üleeile ja kohe oli kirjas, et võib pikem tarneaeg olla. Samas ma sain nii hea hinnaga tooted, mida kuskilt poest ei leiaks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tellinud kokku umbes 10 pakki. Ühtegi probleemi pole olnud, pole küll kahtlust tekkinud, et kaup ei ole originaal. Ja muidugi super heade allahindlustega palju asju.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On hea kogemus, kaup selline nagu lubati, kohal pakiautomaadis üsna ruttu jne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen vist ka varsti oma 10 korda tellinud, pole brändihull, lihtsalt beebiriideid ja rasedariideid tellin praegu. 3 name it body 9 euri, sterntaler kootud müts 7€, rasedateksad 16€, topid 7€, jakk 11€ jne. Kui ei sobi, saab tagasi saata, aga ma siiani pole saatnud. Mingi jama oli pakiga ja saadeti 20%sooduskood, see jäi uue tellimuse juures kuidagi rakendamata ja tahtsin tellimust tühistada, aga ei saanud, saatsid jälle 15% sooduskoodi. Pakki lihtsalt välja ei võta. Ja see kehtib ka juba allahinnatud kaubale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teeks selliste poodidega selle lisaliigutuse, et googeldaks veidi seda toodet, mida osta tahan. Tegin sellise katse praegu ühe seelikuga ja leidsin ta brändi enda poest odavamalt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Olen ühe korra tellinud (jalatsid) ja tellin sealt tulevikus vajadusel veel. Lihtne, kaup kiirelt kohal ja kindlasti originaal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://aliexpress.com – Mina olen sealt päris palju riideid tellinud. – Väga hea odav kaup ja olen väga rahul teenustega.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga hea odav kaup ja olen väga rahul teenustega.

Ime, et sul sekspoodide külastamise kõrvalt aega midagi muud teha on.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen juba aastaid sealt tellinud, kindlasti üle 30 korra ja ka mitmed korrad kauba tagastanud. Pole olnud ühtegi probleemi. Tuleb lubatud tarneajaga või kiiremini. Kui hilineb, antakse juba tellimisel teada, et tarneaeg võib pikeneda või kirjutatakse enne tarneaja lõppu – sel juhul alati lisatakse -15 või -20 sooduskood järgmiseks ostuks.

Tagastamine lihtne – kaubaga kaasas tagastuskleeps, selle panen sama paki peale. Tagasimaksega pole ka viivitatud kunagi.

Tooted originaalid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elan välismaal ja tellin sageli nii Aboutyou-st kui Zalandost. Kummagagi pole probleeme olnud. Hinnad on väga head, sest tihti on suured allahindlused.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema on küll vana, aga olen sealt ka väga palju tellinud ning tõesti, tooted ei tule originaalpakendis. Lisaks on teatud bränditoodete puhul täpselt samal tootel (sama mudel) midagi natuke teistmoodi kui esinduspoes, nt logo on veidi teistsugune vms. See on küsimusi küll tekitanud. Samas jälle nii suur keskkond vaevalt saab endale nii pikalt lubada feiki müüa.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema on küll vana, aga olen sealt ka väga palju tellinud ning tõesti, tooted ei tule originaalpakendis. Lisaks on teatud bränditoodete puhul täpselt samal tootel (sama mudel) midagi natuke teistmoodi kui esinduspoes, nt logo on veidi teistsugune vms. See on küsimusi küll tekitanud. Samas jälle nii suur keskkond vaevalt saab endale nii pikalt lubada feiki müüa.

Jalanõud on küll originaalpakendiga tulnud. Aga eks seal ole kadu küll, et pakend transpordikäigus katki läinud, keegi proovinud – pakendita tagastanud vmt.
Fake pole küll kohanud, tellimusi vast 100+, sh bränditooteid. Sh sees oleva koodi/tootekoodi järgi mudeleid otsinud mujalt ka (Hindu võrrelnud) siis ikka tuleb tootja lehti sama mudeliga välja ja müüakse mujal ka.
SH feigikahtlusega saad ju kõike tasuta tagastada.

Küll aga seal ilmselt lihtsalt vanu mudeleid, nö outleti omasid jne. Ehk uutel mudelitel, mis poes on, ongi ilmselt mingi detail vmt muutunud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina olen ka palju tellinud ja väga rahule jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen Aboutyou-st väga palju tellinud. Kahjuks minul on küll neid ebameeldivaid üllatusi olnud. Olen saanud praakkaupa (kellegi poolt lõhutud, no ja siis hakka vabandama, seletama, kas äkki ise lõhkusin ära vms), haisvaid riideid (kellelgi seljas olnud, täis higistatud ja siis tagasi saadetud) jne.
Kõige rohkem häirib mind aga viimase aasta jooksul see, et osadel asjadel “unustatakse” tagasimakse teha. Olge sellega väga tähelepanelikud. Mul on selliseid olukordi juba oma 5-6 olnud, kus ma pean ise näpuga rida ajama, kontrollima ja oma tagastatud toodete eest raha tagasi nuruma.
Muus osas mulle aga meeldib. Tellimine-tagastamine äärmiselt lihtne ja mugav. Teiste veebipoodidega ei anna võrreldagi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea kogemus. Detsembris mingid influencerid jagasid sotsiaalmeedias koode, millega sai väga suuri allahindlusi, mina näiteks sain -47% kupongi ja kuna peres on mitu Whatsappi, siis võtsin kohe ka mitu koodi, kuna üks tellimus ei saanud ületada 500 eurot ilma soodukata. Tellisin hulgim Tommy Hilfigeri, Abercrombiet ja Ralph Lauren’i; kõik sujus väga kiiresti ja kaup ok. Paari tagastuse eest tuli raha pangakontole tagasi ca nädal-poolteist. Eriti rahul olen Hilfigeri jopedega ja nende hindadega. Kõige uuemaid mudeleid aboutyou’s küll polnud, aga asjadega, mille tellisin, jäi kogu pere väga rahule. Nüüd muidugi enam täishinnaga ei telli ka, ootan uut sooduskampaaniat.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võtsin kohe ka mitu koodi, kuna üks tellimus ei saanud ületada 500 eurot ilma soodukata.

Mul kiilus nüüd kinni.
Kas tõesti, et kui sooduskoodi ei olnud, siis ei saanud üle 500 eurost tellimust teha?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti, et kui sooduskoodi ei olnud, siis ei saanud üle 500 eurost tellimust teha?

Ma saan aru, et ühe sooduskoodiga ei tohtinud ületada tavahinnas 500.-

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võtsin kohe ka mitu koodi, kuna üks tellimus ei saanud ületada 500 eurot ilma soodukata.

Mul kiilus nüüd kinni.

Kas tõesti, et kui sooduskoodi ei olnud, siis ei saanud üle 500 eurost tellimust teha?

Ostukorvi hind enne sooduskoodi rakendamist ei võinud ületada 500€ ehk 500€-50% sai max tellimuse teha. St ei saanud tellimust teha 1000-50% ehk 500€.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võtsin kohe ka mitu koodi, kuna üks tellimus ei saanud ületada 500 eurot ilma soodukata.

Mul kiilus nüüd kinni.

Kas tõesti, et kui sooduskoodi ei olnud, siis ei saanud üle 500 eurost tellimust teha?

Ostukorvi hind enne sooduskoodi rakendamist ei võinud ületada 500€ ehk 500€-50% sai max tellimuse teha. St ei saanud tellimust teha 1000-50% ehk 500€.

Ok, selge pilt, et muidu ikka sai, aga sooduskoodiga ei saanud.
Ma esimese hooga mõtlesin, et misasja, nüüd on ostul ülemine limiit ka olemas või ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul esimene tellimus oli halb kogemus, aga ülejäänud on olnud ok. Tõsi, ühel juhul erines tegelik kaup pildil olevast nagu öö ja päev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil kogemused aboutyou.ee veebipoega?

Trustpilot’is Eesti kohta ainult positiivsed kogemused peale ühe, aga teiste maade omades on probleeme kuhjaga. Kas eestlased kiruvad vaikselt omaette või on meil tõesti mingi positiivne anomaalia?

https://www.trustpilot.com/review/aboutyou.ee

Palju review’sid on ka sellest, et osad asjad ei saabu originaalpakendis ning kahtlustatakse võltskaupa.

Olen ca viis korda tellinud ning neli tellimust tagastanud, tundub, et brändid tahtlikult toodavat jama, mida e-kaubanduses ilusate tootefotodega ullikestele müüa.

Olen loobunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ca viis korda tellinud ning neli tellimust tagastanud, tundub, et brändid tahtlikult toodavat jama, mida e-kaubanduses ilusate tootefotodega ullikestele müüa. Olen loobunud.

Brändid? Kõik tooted on mingi brändi oma. Kui ostad alla 100 eurost riideeset, siis kvaliteeti oodata on liig.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ca viis korda tellinud ning neli tellimust tagastanud, tundub, et brändid tahtlikult toodavat jama, mida e-kaubanduses ilusate tootefotodega ullikestele müüa. Olen loobunud.

Brändid? Kõik tooted on mingi brändi oma. Kui ostad alla 100 eurost riideeset, siis kvaliteeti oodata on liig.

Väga paljuütlev kommentaar 😀  Ise ka lugesid üle enne postitamist?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga paljuütlev kommentaar ????  Ise ka lugesid üle enne postitamist?

Sa ei saanud aru? Kui tellid odava toote, saadki jama. Pilt on ilus ka aliexpressi toodetel, normaalane inimene sealt ju ometi ei telli.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pilt on ilus ka aliexpressi toodetel, normaalane inimene sealt ju ometi ei telli.

Jah, loomulikult ostab normaalne inimene sama toote 3 korda kallima hinnaga mõnest muust poest,  mitte Aliexpressist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne oleksin kiitnud, aga praegu olen päris pahane. Tegin tellimuse 23. veebruaril ja nad ei ole suutnud SIIANI seda teele panna. Ainult kirjutavad kas olen kõigega rahul ja kui ütlen, et ega ikke ei ole küll, siis antakse mingit täiesti segast ja vastukäivat infot, et kindlasti viimane tähtaeg kohale jõudmiseks on 8.03 /siis 13.03. Täna on 14.03 ja kirjutati et pole veel pakki laost välja saatnud ja NB nad ei saa olukorda kontrollida ka, sest LADU ASUB VALISMAAL.

I rest my case.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimane kord tellisin lapsele riideid, kokku 12 erinevat riideeset. Kõik asjad tulid pakiautomaati eraldi pakkidena. Olen enne ka tellinud sellise koguse asju, siis olid asjad kõik ühte pakki pandud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Ilu Kogemus ABOUTYOU.ee-ga