Esileht Ilu ja tervis Kogemused imovanega

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kogemused imovanega

Postitas:

Kas on võimalik, et mõnele inimesele see ei sobi? Mul ei tekkinud ei unisust ega vajunud unne terve öö jooksul:( Kuigi vedelesin voodis ja silmad kinni õndsat und ootamas. Hommikuni ootasin. Järgmine kord tegin pattu ja võtsin 2tk(tean mis pakendiinfolehel kirjas, ei tohi jne. )tulemus täpselt sama. Kas perearst saab teise unerohu määrata mis on samaeesmärgiline aga teine ravim lihtsalt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka ei mõjunud kohe üldse. Uniseks ei teinud. Küll aga teeb tavaline xanax kohutavalt uniseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pidin kogust väga ruttu suurendama. Ei mõjunud enam. Kibeda maitsega ja vana aja rohi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Kventiax. Arsti soovitus oli võtta 2 tabletti, ma võtan ühest tabletist pool ja sellest piisab. Imovanega oli üsna sama lugu, ka ei uinunud kuidagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Kventiax. Arsti soovitus oli võtta 2 tabletti, ma võtan ühest tabletist pool ja sellest piisab. Imovanega oli üsna sama lugu, ka ei uinunud kuidagi.

https://www.abc.net.au/7.30/concerns-grow-over-top-selling-drugs-side-effects/5121068

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pidin kogust väga ruttu suurendama. Ei mõjunud enam. Kibeda maitsega ja vana aja rohi.

Mis mõttes kibeda maitsega vana aja rohi? Sul ei ole mingit kohustust seda närida ju, neela lihtsalt alla ja ka pooliku saab alla neelata ilma mingit maitset tundmata. Vana aja rohi, mida see nagu tähendab?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub inimesest. Minule Imovane mõjub väga hästi. Samas sama ravimikoguse ja toimeainega Somnols ja Zopitin ei mõika kumbki. Mine siis võta kinni.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastaid tagasi olin raskes kliinilises depressioonis. Ei olnud enam võimeline magama. Imovane uinutas mind kenasti ca kuueks tunniks. Nüüd vahel väga harva olen sunnitud võtma unerohtu, võtan siis veerand tbl ja uinun kenasti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Kogemused imovanega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.