Esileht Ilu ja tervis Kogemused juuksur Alar Kuzminiga

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kogemused juuksur Alar Kuzminiga

Postitas:

Lugesin netist, et Tartu parim juuksur. Mis imet ta siis teeb, et kõigil juuksed kiiremini kasvama hakkavad ja terveks muutuvad? Kes on käinud ja teab rääkida, mis vahendeid ja värve ta kasutab? Kahjuks ei ela ma Tartus aga kui asi on seda väärt, siis sõidaks kohale.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võib olla on jah lahe juuksur, sõbranna juuksed värvis heledaks ja ei sobinud kohe mitte, lõikus tavaline. Raha läks palju ja rohkem sinna ei läinud. Ei tea muus osas kaasa rääkida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no öelge mulle, kuidas saab mõjutada üks juuksur juuksekasvu?
juuksed kasvavad seest poolt. seda pole võimalik juuksuril mõjutada mitte kuidagi 😀

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud kuna on ühe lapsepõlvesõbra sõber. Läksin, kuna sõber kiitis, olime just Tartus ja üks Tallinna juuksur oli mul hiljuti korralikult pea ära närinud. Selle tuusti päästis Alar ära küll. Muidu aga olen Tallinna inimene ja ekstra selle pärast Tartusse küll ei viitsi ronida. On siingi häid juuksureid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lemma – üldse pole kallis, ei tea, mis jutt see on….töö kiire ja korralik alati…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

palju seal lõikus maksab?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ka, täielik raha raiskamine. Kõigepealt vaatas mu õhukesi ja krussis juukseid ja ahhetas, et mis õudukas tal sinna tooli nüüd sattunud on, et juuksed on nii-nii katki ja kehvas seisus ja mida veel. Seejärel sirgendas juuksed ilusti ära, lõikas kõige pikemat osa alt natukene ja siis kiitis end, et näe, on ju palju ilusam nüüd! Einoh, muidugi on mu krussis juuksed peale sirgendamist ilusamad, seda tean ma isegi. Aga kui nad nii katkised ja õudsad olid, miks ta neid siis ei LÕIGANUD? Enamus katkisi otsi olid ka koju jõudes olemas, ta üldse ei puutunudki neid! Maksta raha sirgendamise eest ja siis kuulata, justkui ta oleks midagi teinud, täiesti mõttetu ja jabur.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ettevaatust juuksuriga Alar Kuzmin! Broneerisin tema juurde soengu tegemiseks aja, kuid kohale jõudes oli salongi uks lukus ja mobiilile ei vastatud. Hiljem kuulsin teiste käest, et selline käitumine tema poolt pole esmakordne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud tema juures pikemalt aga enam mitte. Värvi jättis kauemaks pähe, kliente oli korraga lihtsalt liiga palju. Soenguga oli nii ja naa. Alguses oli ok aga mida aeg edasi seda imelikumaks mu soeng muutus. Lõpuks oli ühet poolt lühem kuigi pole kunagi soovinud sellist lõikust. Mulle tundub, et tema juures käimine sobib pikajuukselistele, nende juustega on kerge luua täisulikku soengu efekti, lokitame veel ära ka ja supersoeng ongi valmis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin oma 12 a posile aja. Poiss oli õigel ajal kohal, tema tegi veel 20 min eelmist klienti; siis olevat tulnud mingi uus klient ja A. ütles, et ah, sina noor poiss ju võid oodata ja võttis tolle vahele. Minu poiss ootas veel 20 min ja siis tuli ära.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Kogemused juuksur Alar Kuzminiga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.