Esileht Ilu Kogemused Madara toodetega

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kogemused Madara toodetega

Postitas:
Kägu

Räägime kogemustest. Milliseid tooteid olete kasutanud ja kas olete rahule jäänud? Kas on olnud pettumusi?

Ise avastasin Madara hiljuti. Esimesed kogemused on head. Proovinud olen niisutavat SOS kreemi näole ja kehaemulsiooni. Need tunduvad tõhusad, koostiselt ja lõhnalt väga meeldivad. Ampullide ja Boost peanahaseerumi kohta on vara veel midagi öelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen selle silmakreemiga väga rahul. Ostsin küll 40% soodukaga (täishind minu jaoks natuke krõbe), aga väga hea on küll. Olen u nädala jagu ehk kasutanud ja väga mõnusaks teeb silmaümbruse. Kohe peale kandes on värskem tunne. Kuivõrd ta kortsuvastane või tumedaid silmaaluseid vähendav on, ei oska öelda, sest neid probleeme mul väga ei ole, aga minu arvates sellise hommikuse kerge silmaümbruse turse vastu aitab väga kiiresti, niisutab korralikult. Vanust mul 35 ja varem pole eraldi silmakreemi kasutanud. Silmakreem tundus rohkem selline asi, et ah, mida enamat ta tavalisest näokreemist ikka teeb… Kunagi üht proovisin ka, aga see jättis täiesti ükskõikseks. Seda kreemi kasutades ikka tunnen, et on vahe küll, et on eraldi silmakreem. +minu jaoks muidugi on väga olulised looduslikud koostisosad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sümpaatne firma. Mulle nende tooted meeldivad. Lisaks saab naabreid toetada. Ostan ka alati 40% soodukaga.

Kasutan hetkel smart antioxidants näokreemi ja silmakreemi, väga sobivad ja meeldivad. Lisaks on kasutuses rulldeo, aha hapetega näomask ja niisutav mask.
Kunagi proovisin shampooni, see ei avaldanud muljet.

Vanust 38, nahk kuiv ja tundlik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasutasin toonikut, aha happe maski, sos seerumit ja öökreemi. Võimalik, et midagi oli veel. Minu jaoks oli meh, midagi erilist ja silmapaistvat ei olnud, et hinda õigustaks (a la lumene teeb mu nahale sama jne), aga kehv ei olnud. Mingit wow efekti ei ole, rohkem ei osta ja seisavad kapis, käsi haarab pigem muude toodete järgi. Toonik oli ainus mille lõpuni kasutasin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tooted on okeid, aga ei midagi erilist. Hea, et on looduslikud, kuid nende juurde ma siiski pidama ei jäänud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle ei sobi. Kuna Madarat ikkagi kiidetakse, siis olen proovinud, aga kogemus on kas 0 või suisa ebameeldiv- takune juus, kleepuv nahk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle ei sobi. Kuna Madarat ikkagi kiidetakse, siis olen proovinud, aga kogemus on kas 0 või suisa ebameeldiv- takune juus, kleepuv nahk.

Millised tooted need konkreetselt on olnud, kas mäletad? Sest mina ka mitu aastat tagasi olin paari asja kasutanud ja jättis ka ükskõikseks – rohkem ei ostnud, vist isegi jäid seisma. Kahjuks ei mäleta enam, mis täpselt need olid, mingi deodorant vist ja äkki näokreem ka… Aga nüüd otsustasin uuesti proovida ja see silmakreem on küll väga hea. St sõltub vast tootest ja kindlasti on vahepeal ka uusi asju tulnud juurde. Ostuga sain kaasa kingituseks selle öökreemi ja sellele paneksin hindeks ehk 4+. Lõhn on hea, niisutab hästi, imendub hästi, aga päris vau-efekti ei tekita (olen muidugi veel vähe kasutanud ka). Varsti proovin üht šampooni ja palsamit ning AHA-maski.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ilu Kogemused Madara toodetega