Esileht Väikelaps Kogemused Vaffa turnimisasjadega väikelastele?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kogemused Vaffa turnimisasjadega väikelastele?

Postitas:
Kägu

On plaan osta oma 11-kuusele aastaseks sünnipäevaks mingi tubane ronimisnurk koos liumäega. Neid on erinevaid, aga mulle tundub, et kõige funktsionaalsem on vaffa kuubikuga kaldtee. Samas tundub natuke ohtlik ka. Kas kellelgi on nende turnimisasjadega kogemusi? Kas see kaldtee libiseb ka, st saaks kasutada liumäena või mitte? Natuke kõhklen, et pärast on keset tuba mingi kobakas, mis last ei köida.

Sellest räägin:
https://vaffa.ee/vaffatooted/kuubik

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et tasub ära. Kui aga laps ei tunne huvi siiski, saad ju edasi müüa. Mul pole küll selle firma oma, aga pikleri kolmnurk koos kaldteega ja see on juba üle aasta kasutuses. Vahel küll huvi raugeb, aga siis jälle turnib ja laseb alla. Ühel hetkel tundus veidi jube vaadata, kuidas püüdis üle ronida ja ma polnud tema võimetes kindel, aga harjutas ja sai hakkama. Olin (pigem vist enda) julgestuseks kõrval.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin lapsele 1. sünnipäevaks turnimiskolmnurga koos kaldteega. Mitte küll Vaffa, hoopis Säuts on meil. Minu laps saab kuu pärast 2-aastaseks ja meil on see ilmselt kõige enam kasutust leidnud mänguasi 🙂 Vahelduse mõttes oleme neid mooduleid ringi ka sättinud, et turnika kuju muuta, ja lapsele väga meeldib. Liumägi meeldib väga! Samas, mul on sõbrannasid, kes ka oma lastele need ostnud, aga lastel pole sooja ega külma, nii et sõltub ikka lapsest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub äge. Kaldtee libiseb ikka – kui lapsel püksid jalas, siis libiseb, kui paljas nahk on vastu, siis ei libise 🙂 Nt ilma sokkideta saab kaldteest üles jalutada, kui suurem on. Mul endal Pikleri kolmnurk. Kui veel peaks liiga “suureks” mänguasjaks jääma, siis võib mõne kuu pärast uuesti proovida 🙂 Ma panin pehme joogamati või puzlemati liumäe alla, et kõrgemalt alla lastes pepul pehmem oleks. Pikleri omal saab kaldtee kõrgust reguleerida – madalamal libiseb aeglasemalt, kõrgemal kiiremini, aga me kasutame nagunii ainult ühte kaldteekõrgust, niiet see reguleerimisvõimalus pole nii tähtis. Ruumi võtab küll, aga vähemalt saab ronida.

Ma ei mäleta, kui vanalt me ostsime, aga 11 kuuse puhul ma igaks juhuks turvaks veel beebit ronimise ajal. Mu 2,5 a puhul nt ma ei pea enam kõrval olema. Ei mäleta enam vanuseid ja ronimisoskuseid nii täpselt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine mänguväljakule. Kui laps seal sinu abiga liumäest ja turnimisest ei vaimustu, pole nagu eriti mõtet osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin enda lapsele, kui sai 2, vanem vend oli 4. Meil on lihtne kolmnurkne ja liumägi. Mõlemale meeldis ja vahelduva eduga on kasutusel ka nüüd, 4 aastat hiljem. Ma vahepeal panin ära, mingi tüli oli sellega seoses vist…  Sõidutatakse autosi mäest alla, turnitakse, tehakse onni, basseini mängu, teevad silda ja turnivad. Mõlema lapse, aga eriti vanema lapse tasakaalutunnetus on hästi arenenud sellel turnimisel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Kogemused Vaffa turnimisasjadega väikelastele?