Esileht Koolilaps kogemusi kasutatud lasterataste ostu-müügiga

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: kogemusi kasutatud lasterataste ostu-müügiga

Milliseid keskkondi (PK laat, buduaar, osta, FB grupid, muud?) olete selleks kasutanud ja kuidas kogemused? Ise ostsin kunagi 12” ratta buduaarist ja olin rahul. Nüüd on üle jäänud heas korras 24” ratas ja mõtlen, kuhu seda müüki panna, et saaks lahti võimalikult vähese vaeva ja ajakuluga. Kas kevadel ostetakse ruttu? Mis oleks vähekasutatud ratta sobiv hind võrreldes uuega?
Tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 13:26; 09.04 17:13; 09.04 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuskasutuskeskuse rattalaat, aga see vist alles mais või juunis paraku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb rattast 🙂 Kaubamärk, seisukord. Hea hinna ja kvaliteedi suhtega rattad lähevad kiirelt kaubaks. Buduaaris on neid omajagu. Ma ise otsin ka hetkel lapsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen enda rattad müünud kõik osta.ee-s, sest ma leian, et mõlemal osapoolel on seal turvaline toimetada … lihtsalt tuleb kõik defektid/puudused ilusti kirja panna. ise olen pannud alati alghinnaks 0.10EUR ning ühelgi juhul pole olnud põhjust lõpphinna üle nuriseda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina osta.ee välistan. Pole sealt ise kunagi midagi ostnud ega müünud. Olen kasutanud Kuldset Börsi ja Soovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FB müügigrupid või Osta.ee

Ise otsingi just lapsele 24″ ratast, kus sinu oma asub, mis firma oma, kui heas korras ja mis hinnaga müüd?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui siin juba rattalaadaks läks, siis mul ka kaks tüdrukute ratast pakkuda, 16- ja 20-tolline. väiksem on hästi madala raamiga ja sobib juba 3-aastasele. tallinnas. kavatsesin just hakata üle vaatama ja pilte tegema ning siis kõigepealt kodukandi fb müugigruppi üles. kui seal ära ei lähe (mida ma eriti ei usu), siis proovin marketplace’i. osta.ee on minu meelest voimasel ajal suht surnud koht.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 15:58; 09.04 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui siin juba rattalaadaks läks, siis mul ka kaks tüdrukute ratast pakkuda, 16- ja 20-tolline. väiksem on hästi madala raamiga ja sobib juba 3-aastasele. tallinnas. kavatsesin just hakata üle vaatama ja pilte tegema ning siis kõigepealt kodukandi fb müugigruppi üles. kui seal ära ei lähe (mida ma eriti ei usu), siis proovin marketplace’i. osta.ee on minu meelest voimasel ajal suht surnud koht.

Pane ikka perekooli laadale ka üles, otsin just väiksema ratta kirjeldusele vastavat ratast, fb paraku ei kasuta :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

***kuulutus eemaldatud***
————
moderaator

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 13:26; 09.04 17:13; 09.04 17:15;
To report this post you need to login first.

Panen siis laata ka, siit ilmselt kustutatakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 13:26; 09.04 17:13; 09.04 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lastekirbukast ostsin, 12e maksin, ilmselt mingi korteriisa ei osanud ise ketti pingutada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soov.ee kaudu olen nii väikesed rattad kui nn noorukite rattad ära müünud. sama suusavarustusega ja paremate dressidega ja jopede-mantlitega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui siin juba rattalaadaks läks, siis mul ka kaks tüdrukute ratast pakkuda, 16- ja 20-tolline. väiksem on hästi madala raamiga ja sobib juba 3-aastasele. tallinnas. kavatsesin just hakata üle vaatama ja pilte tegema ning siis kõigepealt kodukandi fb müugigruppi üles. kui seal ära ei lähe (mida ma eriti ei usu), siis proovin marketplace’i. osta.ee on minu meelest voimasel ajal suht surnud koht.

Pane ikka perekooli laadale ka üles, otsin just väiksema ratta kirjeldusele vastavat ratast, fb paraku ei kasuta :).

olgu, panen. täna kahjuks ei jõudnud selle rattani veel, tegelesin eeskätt nendega, mis veel parajad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 15:58; 09.04 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina just buduaaris müüsin lapse ratta maha. Oli väga heas korras, vähekasutatud ( laps ei armastanud väga sõita sellega). Panin hinna ca 70% alghinnast, et oleks ka tingimisruumi, aga oh üllatust, ratas läks kiirelt selle hinnaga, mis küsisin.
Korra oleme ise kastutatult ostnud ja veidi vastu pükse saanud. Kahjuks defekt ei paistnud kohe silma ning hiljem maksis remont päris palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 22:07; 12.04 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen müünud osta.ee peal ja hinnaga rahule jäänud. Ostnud olen soov.ee pealt ja läksin alt. Pildid olid kenad ja telefoni teel öeldi, et ratas on kena ja korras. Müüja organiseeris ratta kaugelt maalt Tallinnasse ja kui kätte saime, siis…nojah…ütleme siis nii, et 70eur, mis oli ikka päris krõbe hind – et selle sai üks maapere lihtsalt meilt kingituseks. Ratas ei vastanud ootustele, oli hooldamata ja roostes. Maal küla vahel sõitmiseks oleks kindlasti ok, kuid linnalapsele mittekõlbulilk. Ostsime poest uue…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 08:47; 12.04 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina müüsin oma 24″ lapse ratta eelmine kevad siinsamas foorumi laadas. päeva või kahega oli ratas uue omaniku leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen müünud osta.ee peal ja hinnaga rahule jäänud. Ostnud olen soov.ee pealt ja läksin alt. Pildid olid kenad ja telefoni teel öeldi, et ratas on kena ja korras. Müüja organiseeris ratta kaugelt maalt Tallinnasse ja kui kätte saime, siis…nojah…ütleme siis nii, et 70eur, mis oli ikka päris krõbe hind – et selle sai üks maapere lihtsalt meilt kingituseks. Ratas ei vastanud ootustele, oli hooldamata ja roostes. Maal küla vahel sõitmiseks oleks kindlasti ok, kuid linnalapsele mittekõlbulilk. Ostsime poest uue…

Olen ise linnainimene, kuid sellegipoolest häiris lause, et see, mis linnalapsele ei kõlba, kõlbab maalapsele küll. Pigem on tihtipeale maal kehvemad teeolud, mis nõuaks paremat ratast. See, kui ratta saab pere, kes ise seda osta ei jõua, on hoopis teine asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 22:07; 12.04 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidasin silmas, et roostes ratas on külavahel sõitmiseks ok, kuid linnas mitte. Maal käiakse ka nn maariietaga ja üleüldse kõik rohkem maalähedane. Linnas koos uhkete roosamanna laste rataste vahel nägi roostes ratas lihtsalt üliarmetu välja.
Ja ma ei pidanud siin silmas linnalaps versus maalaps. Lihtsalt linn versus maa. Ka linnalaps käib maal ja võib seal vabalt sõita välimuselt mitte just uue rattaga täiesti vabalt ringi – asi on keskkonnas ehk taustsüsteemis. Maal lihtsalt ongi vähe viletsamad riided, jalanõud, tarvikud kasutuses. Kui me maale läheme, siis ma saadan lapsed misiganes riietes õue trööpama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 08:47; 12.04 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Buduaari turult olen kaks ratast lastele ostnud. Mujalt pole väga otsinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastaid tagasi ostsin 10€ eest “maale trööpamise ratta”, oligi vana 12″ Schwinn, mees tegi korda ja väga hea jooksuga ratas on. Siiani on maal kasutuses, kui minu noorem või pisikesed õelapsed seal on. On küll pleekinud ja rehvid juba siledad, aga sõidab hästi.
16″ ratta ostsime uue, sest kasutatud rataste hinnad olid pea sama kõrged, kui uue hind (ostsime lihtsalt eelmise hooaja mudeli, GT).

Kaks aastat tagasi tahtsin 7-a lapsele ratast ja müüjad (seal oli vist mitu põlvkonda koos) ajasid üksmeeles sulaselget kägu: et näete tüdruk sõitis paar suve (aga et tüdrukul oli vend ka, kes ratast ülejäänud aja retsis, ei mainitud muidugi. See vend tuli jutu sees kogemata välja), et ratas on hea firma oma ja aegumatu klassika (Schwinn) ja seda alla 100€ ei müü keegi, roostet kujutasin nende arust ette, olevat lihtsalt tolm… no me saime nalja vähemalt.

Mina vaatan kohe ratta tehnilist olukorda. Pisivead ei häiri, need remondib mees ilusti ära, aga kui on ratast hooletult hoitud ja roostes ka veel… No selliseid on kõva hinnaga müügis palju. Hindan väga ausaid müüjaid, kui on velg kõver, siis ikka on sellest teada antud. Mitte et ma sõidan teisest linnast kohale “korralikult hoitud” ratast ostma ja tegelikult on raam kriibitud ja pidurid ei tööta.
Otsin ka muidu 24″ ratast, nii et turgu peaks olema, tuleb välja. Buduaari turg on see koht, kust mina vaatan, mees vaatab kuldset börsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa müüs kuskil rattafoorumis. Ostjad tulid praktiliselt kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viin kohalikku rattapoodi. Seal tehakse hooldus, vaadatakse kõik üle ja müüki läheb aus kaup.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Koolilaps kogemusi kasutatud lasterataste ostu-müügiga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.