Esileht Ilu ja tervis Kogemusi? Lipolaser, powershape ja teised uuema aja kehahooldused

1 postitus (kokku 1)

Teema: Kogemusi? Lipolaser, powershape ja teised uuema aja kehahooldused

Postitas:

Olen huvitatud mõne ilusalongi protseduuri proovimisest. Näiteks on tulnud sellised hooldused nagu lipolaser ja powershape, see viimane sisaldab ka lipolaserit, need peaks alustama kehasisest protsessi nii et efekt tekib ajaga mis järgneb protseduurile. Vähemalt kirjelduse järgi. Neid soovitatakse ka kuurina teha, aga mingisugune abi peaks ka kolmest korrast olema. Need on üsna kallid ka.
Minul on tõesti mure, mida pole suutnud trenniga lahendada. Olen isegi juba peaaegu alakaalus, aga piirkond talje ja põlvede vahel on võimatult kole.
Palun kirjutage, kuidas need uued moodsad protseduurid on mõjunud, keegi vast ikka neid ju proovinud on? Põhjus miks ma tahan proovida selliseid hooldusi kus ei pea 15 korda käima, on see et need peaks olema efektiivsemad ja minu kodukandis pole ühtegi sellist salongi kus selliseid hooldusi tehakse. Nii et iga kord on salongi külastus nagu väike reis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
1 postitus (kokku 1)


Esileht Ilu ja tervis Kogemusi? Lipolaser, powershape ja teised uuema aja kehahooldused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.