Esileht Kodunurk Kogemusi tatrapudrust,kuidas sööte ja valmistate?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Kogemusi tatrapudrust,kuidas sööte ja valmistate?

Postitas:

Millega Teie sööte tatrapuru( hapukoor,maitsestamatta jogurt,kaste jne).Ja kas te keedate putru piimaga või veega? Kas panete natuke õli või võid ka sekka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

röstin natuke võis ja hautan vähese vee ja soolaga pehmeks. või lisan lõpus võid. piimaga teen vaid tatrahelbeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

kõigepealt kuumutan tatart natuke aega õlis, siis lisan vee. kuskil poole keetmise peal lisan soola ja paar loorberilehte või ühe puljongikuubiku. Kõik. niimoodi sööngi, ilma mingi lisata. kefiir on kõrvale hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 19:21; 14.03 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuumutan tatra õlis. Lisan vee või puljongi ja hakitud sibulat, soola.Õli.
Hautan.

Sööme hapukooresilmaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te kuumutate ,keetmatta tatart õlis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tatar porrulauguga: prae hakitud porrut õlis kuni muutub klaasjaks, tõosta kuumust, lisa keedetud tatar ja sojakastet, prae läbi, umbes 5 min.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

röstin tatart paar minutit sortsu õli ja killu võiga, lisan vett, jätan hauduma. praen ja maitsestan kanafilee tükid. kui tatar peaaegu valmis lisan külmutatud köögiviljasegu (tavaliselt hernes, mais ,porgand) ja maitsestatud kanafilee tükid. Santa Maria köögiviljapuljoni maitseainet (sool sees) ka natuke lisaks. kui köögivili pehme on söök valmis. keefir ja hapukoor sobivad ideaalselt kõrvale. super hea, kergelt ja kiirelt valmiv söök.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma keedan lihtsalt vees pehmeks, kurnan liigse vee ja sööme hapukoorega või maksakastmega.

Teine variant on praadida hakkliha ja riivitud porgandit, maitsestada ning lisada tatrale, ah üks tomat käib ka sinna, selline hea mahlane ja toitev kõhutäis tuleb. Suhe on siis umbes kõike võrdselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sirtsu11 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas te kuumutate ,keetmatta tatart õlis? [/tsitaat]
Enne ,keettmistt ,kuumuttattakse ,ikka ,keettmata ttattartt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sirtsu11 kirjutas:[/small]
[tsitaat]maitsestamatta [/tsitaat]

maitsestamata

-mata vorm on alati yhekordselt:

kuumutamata
maitsestamata
kupatamata
tulemata
minemata
jne
jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt kuumutan kuivi teri õlis, kuni need praksuma hakkavad. Siis lisan vähehaaval vett ja hautan kaane all, aeg-ajalt vett lisades, kui väga kuivaks tõmbab.
Maitsestan soolaga. Söön hapukoorega.

Suure veega keetes tuleb liiga plöga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 04:27; 18.03 10:10; 18.03 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea on tatar ka heeringaga. Kuhjan keedetud tatra taldrikule, teen keskele augu, sinna heeringatükke ja hapukoort peale. Ülimaitsev. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 10:30; 14.03 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://kookkook.wordpress.com/2009/12/06/tatrapudru-paikesekuivatatud-tomatite-salaami-ning-rukolaga/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina keedan tatra ja praen suitsuliha(sink) .Lisan praetud suitsuliha kuubikud pehmeks keedetud tatra hulka ja minuti pärast keeran tule alt.Sööme hapukoorega ja väga hea on.
Ema teeb kohupiima tatra vormi ja see ka sobib magustoiduks.Teeb kohupiimast nii nagu tavalist vormi,aga lisab sinna ka keedetud tatart.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen tibla totra pudru: sinna sisse käivad tingimata tatar, ingver, praesibul, sool & pipar, aga võimaluse korral ka hakkliha, seened, kyyts (kõik kolm ka pannilt läbi), sojakaste, yrdid . . .

Seda syyaxe niisama. Või hapukoore- või keefiri- või jogurtipõhise värske salatiga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Väga hea on tatar ka heeringaga. Kuhjan keedetud tatra taldrikule, teen keskele augu, sinna heeringatükke ja hapukoort peale. Ülimaitsev. :)[/tsitaat]

päriselt ka või? ma poleks elus selle peale tulnud, et tatar ja heeringas kokku sobivad.

ma just revideerisin kappi ja mõtlesin, mida siis õhtuks teha. õhku jäid variandid keeta kartuleid, sest olemas on heeringas ja küüslaugu-ürdi-jogurtikaste või tatrapuder sellesama kastmega.
nüüd kaalun tõsiselt heeringa- ja tatravariandi ühendamist, aga kardan natuke, mis mees selle peale ütleb :S

muidu tatraputru mina keedan ainult veega, lõpus lisan soola. seda õlis kuumutamist olen proovinud, aga minu meelest ei tee see midagi paremaks.

lisandiks sööme siis ülalnimetatud kastet või hapukoort või tomati-sibula salatit. mehele ja teismelisele poisile võimaldan nende soovil mõnikorda ka lihalise lisandi, kui juhtub kodus midagi olema. kui ei juhtu, saavad ilma ka läbi.

väikestel tüdrukutel (koolieelikud) läheb kõvasti võid ja piima ka tatrapudru kõrvale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 14:12; 16.03 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepeale potti õli/või, siis tatar. Veidi hiljem lisan vee (nii et tatar oleks kaetud), soola ja pitsamaitseaine. Vajadusel lisan hiljem vett. Juurde meeldib mulle hapukurgikaste.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasen ka poti põhjas õli kuumaks, kuumutan selles veidi aega tatart, siis vesi peale. Tassi tatra kohta 2 tassitäit vett, suts soola ka:) Tatart sööme peamiselt kotletide või pikapoisi kõrvale, juurde teen hapukoorest, mar.kurgist ja tillist külma kastme. Vahel sööme kanakastmega ka tatart.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartast ja heeringast. Eks see ole maitse asi. Minu lapsed ei võta seda suu sissegi, mees sööb ära ja mõnikord küsib juurde, aga mulle kohe üliväga maitseb see kooslus. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 10:30; 14.03 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõmerat tatart ja riisi teen alati ühtemoodi: kuumutan õlis ja hautan vähese veega pehmeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Väga hea maitse tatrapudrule annab Vegeta maitseaine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 19:21; 14.03 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuumutan tatart (1dl per sööja) haudepannis tüki võiga. Lisan 2dl vett iga dl tarta kohta, lusikaotsaga soola-suhkurt ka. Lasen keema minna, vähendan kuumust ja keedan, kuni vesi on enam-vähem sisse tõmmanud. Siis lisan 1dl piima iga dl tatra kohta. Kui piim on sisse tõmmanud, siis on valmis.

Mina söön kõrvale salatit (nt kõrvitsat), vahel panen väikese võisilma, mees ja laps panevad hunniku hapukoort.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuumutan tatart kuival pannil segades, kuni praksub, siis lisan vett ja hautan vähese veega pehmeks. Pannil praen sibulat ja pekise liha või singi pisikesed kuubikud kuldpruuniks ja lisan lõpus tatrale koos tekkinud rasvaga-see annab eriliselt hea maitse. Soola- pipart lisan nii liha-sibula segule kui ka tatrale maitse järgi. Sööme hapukoorega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen piimaga tatrapudru fänn. Kõigepealt loputan tatra, siis vähese veega keema, kui keema on läinud siis valan suurema vee ära ja piim peale, sool sisse. Väiksel tulel lasen piimas haududa kuni piim on tatrasse tõmmanud, meeldib selline vähe vedelam puder, mitte kuiv. Juurde on parim tomati-hapukoore salat või kodujuustu-hapukoore-värskekurgi salat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1 kl tatart, 1,5kl vett ja soola. klaasist ahjupotti ja lasen pliidil keema, seejärel tõstan ahju.(minu pere suurem ja seega ka suuremad kogused)
ahjus on seni kui vesi on otsas ja tatar pehme.mõnusalt sõmer tatar jääb.
söön võisilmaga ja joon piima kõrvale.

meespere sööb kastmega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti on väga kiire ja pole aega köögis olla. Tatart keedan järgmiselt. Panen potti ja ajan vee keema. Keedan mingi 5 minutit ja siis keeran tule alt ära. Ja jätan tatra omas kuumuses küpsema. Läheb kauem aega, kuid köögisolemine võtab väga vähe aega. Enamasti on kiiret niipalju, et kulub ikka tunde, enne kui mööda läheb see kiire. Ja siis on tatar valmis. Edasi toimin juba vastavalt tujule ja kodus olevatele. Olen ka tatrast salatit teinud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tartast ja heeringast. Eks see ole maitse asi. Minu lapsed ei võta seda suu sissegi, mees sööb ära ja mõnikord küsib juurde, aga mulle kohe üliväga maitseb see kooslus. 🙂 [/tsitaat]
Proovisin ära! Tegin külmast järelejäänud tatrast heeringa, värske kurgi ja küüslaugu-ürdi-jogurtikastmega salati. Väga hea tuli!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 14:12; 16.03 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kunagi tatart enne keetmist õlis kuumutanud, mida see juurde annab? Maitse on teistsugune?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maitse on tugevam ja \”tatrasem\”.
Samuti saad siis sõmerjama pudru.
Prae paar-kolm minutit võis/õlis, mitte ära ainult kuumuta. Ainult kuumutamisel imendub õli tatrasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma pole kunagi tatart enne keetmist õlis kuumutanud, mida see juurde annab? Maitse on teistsugune?[/tsitaat]…ja peale õlis praadimist ei KEEDA vaid hautad vähehaaval vett lisades, nii et tatar on vaevalt kaetud. Nii tuleb sõmer kuiv tatar, mitte puder.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 04:27; 18.03 10:10; 18.03 16:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Kodunurk Kogemusi tatrapudrust,kuidas sööte ja valmistate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.