Esileht Sünnitus kogemusi ??

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: kogemusi ??

Postitas:
ristik23

öösel kõht valutas nati pidev valu oli läksin hommikul haiglasse tehti nonspa (ei te kas kirjutakse nii) uh ja tita on ennast tuharseisu keeranud ja nüüd arstid juba ajasid hirmu nahka ja pean teisipäeval päevaravisse minema ja kui midagi ei muutu ja valu tuleb veel tagasi kaaluvad juba keisrit ..jutu mõte kas kellegil veel nii juhtunud paluks infot kuidas asi lõppenud on

0
0
Please wait...

Postitas:
Kaarmela

RE: kogemusi ??

Sõbrannal keerati laps ümber, sünnituseni oli jäänud 2 nädalat. Aga tean, et Tallinnas seda vist ei tehta ja see suhteliselt ebameeldib protseduur. Oleneb ka lapse suurusest, kas õnnestuks v mitte. Kui sul väike kõht ja väike laps siis võib veel keerata ennast. Suurema lapsega on kaheldav. Aga samas ei oska öelda kuna endal kogemus puudub. Osad vist on katsetanud ka tuharseisus sünnitust kuid kui arst ikkagi otsustaks keisri kasuks siis usaldaksin arsti otsust ja üritaksin positiivselt mõelda.
Minul oli keiser ja sain seda teada ka siis kui läksin esilekutsumisele. Olin väga masenduses, kuid peaasi, et lapse sain. Muu pole oluline.

0
0
Please wait...

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Sünnitus kogemusi ??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.