Esileht Lapse ootamine Kogu aeg iiveldab

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kogu aeg iiveldab

Postitas:

Hei! Olen hetkel teise lapse ootel ja rasedust peaks olema peaaegu 6 ndl.
Arstile sain aja alles 4. juuniks.

Tänaseks juba 4ndat päeva hommikust õhtuni süda nii paha, söök väga alla ei lähe, ainult voodis vedelenud. On see normaalne?

Esimese lapsega reaalselt polnud mitte kordagi paha olla, nüüd hommikust õhtuni…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kadus iiveldus ca 14. nädalal ära. Selleks, et halb poleks, pidin kogu aeg natuke midagi näksima. Õunad maitsesid hästi. Oksendasin vaid paaril päeval, kuid ühel päeval ca 6h järjest mõningaste vahedega. Kaotasin algkaalust ca 2kg. Olukord tundus ka üsna lootusetu. Nüüdseks juba kõik ok, ainult liha ei taha enam süüa 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algas 7 nädala oksendus kokku 4 päeva järjest ainult oksendasin. Siis hakkas iiveldama ja iiveldab siiani 11 nä hetkel, koguaeg iiveldab isegi kui näksin. Söön siis kiir kartuli putru vaid ja juua saan kummeliteed leigena külm hakkab juba vastu. Nädalavahetusel tuli ananasi kompoti isu ja siis sõin seda jäi sisse ja maitses ???? pikutan päevast päeva ja nii see aeg läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkas alates 5+ nädalast iiveldamine ja oksendamine. Ei saanud voodist püstigi, sest nii paha oli kogu aeg. Kõik mis jõin ja sõin, tuli kohe üles tagasi. Väga õudne oli. Ma ise ei osanud seda oodatagi, sest samuti esimese rasedusega oli iiveldamine ja oksendamine 0. Samas hakkas iiveldamine tagasi tõmbama alates 8+5 nädalast. Täna on 10+2.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne,see ei lähegi üle. Viimase lapse ootusel iiveldas lõpuni välja.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikul voodis olles proovige võtta tükike leiba või küpsist – see normaliseerib glükoosisisaldust organismis. Ja ärge kiirustage hommikul ülestõusmisega.
Sööge korraga vähe aga tihti.
Proovige süüa puuvilju, kust saab kergesti süsivesikuid.
Proovige rohkem värskes õhus olla.
Hoiduge rasvasest ja teravast toidust.
Puhake rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese tüdruku ajal hakkas iiveldus pihta 6n ja lõpes alles 24n paiku. Jube aeg oli. Ma ei räägi mingist kergest iiveldusest vaid ikka väga kohutavast enesetundest, kõik need nädalad. Teise tüdruku ajal ei iiveldanud kordagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Kogu aeg iiveldab