Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kogu aeg külm – kehal külm higi

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kogu aeg külm – kehal külm higi

Postitas:

Kas keegi on kokku puutunud selliste sümptomitega. Mul on kogu aeg väga külm, kuigi olen paksult riides. Toas olles soe suusapesu, dressid, villased sokid jne. Isegi teki all olles on külm. Käed ja jalad higistavad (ise samal ajal külmetades), aga pigem on selline külm higi. Toas muidu normaalne temperatuur, u 19-20 kraadi. Millest selline asi võiks tingitud olla? Ämmaemanda juurde lähen alles järgmisel nädalal, uurin tema käest kindlasti ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 14:32; 09.02 15:36; 09.02 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga helista perearsti nõuandeliinile 1220. Me ei oska sulle läbi interneti nagunii diagnoosi panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka nii, see on madal vererõhk ja seeon normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on madala vererõhu tunnus jah. Muidugi kui see sul alles uus, ehk paar päeva kestnud, siis võib lähenevat haigust tähendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui muidu vaevas mind koguaeg kuumus ja tohutud kuumahood siis mõlema rasedusega vastupidi – koguaeg on külm. Aga see möödub v läheb paremaks mingi aeg.
Minul on selle rasedusega vererõhk korras aga külm tihti ikkagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitähh, ma juba mõtlesin, et midagi hullemat. Madal vererõhk võib mul küll olla. See kestnud juba mitu nädalat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 14:32; 09.02 15:36; 09.02 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Sa kraadinud oled ennast sel hetkel kui Sul väga külm on? – see võib vabalt olla ka palaviku märk. Mina jätsin selle tähelepanuta (arvasin ka, et madal vererõhk või väsimus vms) ja gripp avastati ravi jaoks liiga hilja /s.t. nüüd ravin vaid tüsistusi. Kõik need külmahood olid mul kõige tavalisem palavik olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palavik on mul ka jah kogu aeg, kui kraadin, u 37,5. Oeh, ei tahaks üldse, et beebile midagi halvasti mõjuda võiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 14:32; 09.02 15:36; 09.02 18:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kogu aeg külm – kehal külm higi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.