Esileht Ilu ja tervis kogu aeg väsinud

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: kogu aeg väsinud

Postitas:

Ma olen kogu aeg ilma põhjuseta väsinud. magan normaalselt palju (ikka 8 tundi, võimalusel 9 ja rohkem), olen väsinud esimesel võimalusel ja nt kodus enamasti püüan olla pikali, iga väiksema püstioleku järel olen pikali ja arvutan mõttes, et peaks vähem püsti olema. Samas tööl olen normaalne, seisan püsti küll ja liigutan end ka, suudan teha jalutuskäike ja joosta. Aga kui on võimalik, viskan pikali. Töölt tulles kohe leban pool tundi, enne kui liigutama hakkan, tunnen end ka väsinuna. Kas sellise asjaga tasuks üldse kuhugi pöörduda, kas saaks ise midagi teha või on see mingi vaimne häire, siis peaks vist psühholoogiga rääkima. 35aastane olen muidu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kilpnäärme alatalitlus, D-vitamiini puudus, raua puudus jne. Lase arsti juures vereproov võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks põhjustest võib olla kilpnääre. Lase seda kontrollida perearstil. Samuti võib väsimust anda südamelihase põletik. Ja neid põhjuseid on veel ja veel. Mine julgelt arsti juurde ja räägi talle ära, tehakse analüüsid ja saad põhjuse teada. Saad ravi ja muutud normaalseks tagasi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel üks väga tõenäoline probleem võib olla B12 vitamiini puudus. Isegi kui su proovi vastus jääb lubatud vahemiku alumisse kolmandikku, ei teeks paha teha üks kuur süste. Paljudes maades nimelt on viimasel ajal B12 lubatud normi alumist piiri kõvasti tõstetud (s.t. enam ei lubata nii madalaid väärtuseid nagu meil praegu on). Selle vitamiini puudus võib vabalt põhjustada väga suurt väsimust.

Perearsti juurde pöörduma peaks kindlasti. 35-aastaselt on niisugune väsimus ikka väga ebanormaalne ja arst peab selle põhjust otsima. Tõenäoliselt on see ikka orgaaniline, mitte vaimne häire. Vereproovist võib palju välja tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võib ka puukborellioos olla

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hemoglobiini või ferritiini madal tase äkki

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine perearstile ja palu teha kompleksanalüüsid, et välistada/kinnitada mõnda eelpoolnimetatud probleemi. Siis saab edasi juba vajadusel minna eriarstile või alustada raviga.

Analüüsides peaks siis kindlasti olema borrelioosi antikehad, hemoglobiin, ferritiin, kilpnäärmehormoonide markerid, vitamiinide ja mineraalainete sisaldus veres.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib ka olla veresuhkur kõrge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas toitumisega on?
Sööd korralikult või pigem nii kuidas juhtub?
Kui piisavalt ei söö siis tekib ka igasugune energia puudus ja väsimus- lõpuks keha läheb säästure¸iimile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen täpselt samamoodi väsinud juba 7 päeva, see algas mul peale seda, kui olin põdenud läbi gripi 2 päeva, aga väga raskelt. Mõni päev hiljem tekkis väsimus ja pearinglused. Lähen homme arstile, äkki tüsistus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli meeletu väsimus, diagnoositi borrelioos.Soovitan vereproovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedus võib ka põhjus olla, kui tegemist on naisterahvaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis kogu aeg väsinud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.