Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Ilu ja tervis koguaeg täispõie tunne

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: koguaeg täispõie tunne

Postitas:

Kestnud on probleem tegelikult vist juba üle aasta, kord parem, kord kehvem. Probleem siis selles, et kõht punnis, põis justkui oleks täis, aga potil midagi ei tule tegelikult. Kui on UH tehtud, siis oleks enne just pissil käinud, aga ikka näitab uriini põies – ehk siis tundub, et põis ei tühjene lõplikult? Ja nii ongi, koguaeg täispõie tunne, kui kõvasti joon, liitreid vett, siis tuleb sirinal suur kogus välja aga alati tunne, et midagi on sees veel (ja ilmselt ongi), natuks kipitab ka, aga minimaalselt, võib ka olla, et olen juba harjunud teatud määral selle pideva pissihädaga, aga tegelikult on äärmiselt ebameeldiv. Kas keegi oskaks kommenteerida, nõu anda, mida soovitada ..?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 11:05; 11.12 13:07; 12.12 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui oled sünnitanud siis võib olla et emakas on laskunud ja surub põie peale, siis võib olla põiepõletik ja veel oli üks haigus, nime ei mäleta, et kogu aeg on selline tunne et peab pissima.
Minul oli ka kunagi aga sõin artsi soovitusel kaks kuud iga páev natuke jõhvikaid ja aitas, eks oli mingi kerge põletik, arst ei tahtnud ka kohe antiobiootikute peale pannna.

0
0
Please wait...
Postitas:

Kui ultraheli näitab, et põis ei tühjene korralikult, siis ilmselt asi selles ongi.

Kõik muud võimalikud põieärrituse variandid on siinsamas tervise rubriigis läbi arutatud mõned teemad allpool – Urineerimishäired 26a mehel vms teema oli.

0
0
Please wait...
Postitas:

Vaata tänast (11.12.14) Päevalehte. Seal on juttu vaagnavarikoosist. See on kõhuõõne veenilaiend. Ühe sümptomina on kirjas pidev täis põie tunne. Ehk on see artikkel abiks.

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaata tänast (11.12.14) Päevalehte. Seal on juttu vaagnavarikoosist. See on kõhuõõne veenilaiend. Ühe sümptomina on kirjas pidev täis põie tunne. Ehk on see artikkel abiks.[/tsitaat]

Aitäh. Lugesin. Aga mul ei ole alakõhus (ega üldse kõhus) valu. Ainult täispõie tunne ja kõht ka kangesti punnis. Olen muidugi viimase aastaga 10 kg juurde ka võtnud ja üleüldse lõtv ja vormist väljas, vb mingid lihased vajaksid treenimist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 11:05; 11.12 13:07; 12.12 11:51;
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aitäh. Lugesin. Aga mul ei ole alakõhus (ega üldse kõhus) valu. Ainult täispõie tunne ja kõht ka kangesti punnis. Olen muidugi viimase aastaga 10 kg juurde ka võtnud ja üleüldse lõtv ja vormist väljas, vb mingid lihased vajaksid treenimist. [/tsitaat]

Vaagnapõhjalihased on need, mis treenimist vajavad. Tuleb ikka külastada uroloogi ja günekoloogi ning kui arstidel käidud, siis neid lihaseid treenib hästi jooga, kus õpid juurluku kasutamist.

0
0
Please wait...
Postitas:

Olen paar päeva võtnud urosepti ja joonud liitrite viisi jõhvikamahla. Olemine palju parem, kaebused praktiliselt puuduvad.

0
0
Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ilu ja tervis koguaeg täispõie tunne

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.