Esileht Pereelu ja suhted Koguaeg tuleb midagi teha

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: Koguaeg tuleb midagi teha

Postitas:

Mu mees arvab et ma olen selline tüüp. Ma teen küll koguaeg midagi ja midagi on koguaeg veel vaja teha. Seda seepärast et keegi teine ei viitsi ja paluminetundub juba käsutamisena. Seetõttu ongi koguaeg midagi teha. A mu mees sellest aru ei saa arvab et ma olen üks ora pees tüüp, kes ei oska elu nautida ja puhata.ma tahaks a looderdada.aga kes teeb? Kes koristab toas ja teeb aiass.

+5
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.06 12:59; 26.06 13:08; 26.06 13:21; 26.06 13:29; 13.07 02:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis oled kui mees arvab. Mees muidugi ei tohi naisest midagi arvata, ainult naine tohib mehest arvata.

+21
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 13:03; 26.06 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas siis lahkelt selles tiitlist lahti saaks? Aga nii et asjad saaks tehtud. Siis olen käsutja.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.06 12:59; 26.06 13:08; 26.06 13:21; 26.06 13:29; 13.07 02:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee ainult vajalikud ära ja ülejäänud las olla nii nagu on, kui kedagi häirib, las teeb ise ära. Elu peab ikka mugav olema. Tegelikult näiteks koristamine on üldse ajaraiskamine elus, sest kõik läheb uuesti kohe sassi, inimesed ei armasta korda. Korda armastavad inimesed kellel pole elus midagi muud huvitavat teha.

+26
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 13:03; 26.06 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees arvab et ma olen selline tüüp.

Mees ilmselt eksib. Koolis, emakeeletunnis sa küll mitte midagi ei teinud ja praegu, perekoolis istumine pole samuti “millegi tegemine”.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ongi hull et kedagi ei häiri.seda et segi on, ei imedta ebam keegi. Seda kuo kprras on, imestatakse.ja see on nii masendav et segi läheb nii ruttu.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.06 12:59; 26.06 13:08; 26.06 13:21; 26.06 13:29; 13.07 02:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil lapsi on? Kui on, siis peab tõesti tegema, kas tahad või ei. Kui lapsi pole või on juba suured ja omaette, siis ei pea midagi tegema, kui ei taha. Valid ise, millal, mida ja kuidas ja kui palju teed.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma tegelt veidi isegi mõistan teemaalgatajat, sest mul tuleb ka vahest tunne peale, et oleks vaja midagi teha. Aga siis ma heidan diivanile pikali, võtan arvuti ette ja vaikselt läheb see tunne üle…

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma üritan jah siin end perekoolist võõrutada. Tehes selle raskeks ja ebameeedivaks. Telefonis ja päikse käes ei ole eriti näha mida ma kirjutan.sõnum on selline et kirjuta vähem siis on aega rohkem koristada?
,

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.06 12:59; 26.06 13:08; 26.06 13:21; 26.06 13:29; 13.07 02:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma üritan jah siin end perekoolist võõrutada. Tehes selle raskeks ja ebameeedivaks. Telefonis ja päikse käes ei ole eriti näha mida ma kirjutan.sõnum on selline et kirjuta vähem siis on aega rohkem koristada?

,

Ma arvan, et sõnum on hoopis, et kirjuta rohkem ja siis kontrolli ka oma grammatikat. Saad osavamaks kirjutajaks ja koristamise vajadus läheb ka mööda.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee siis ise midagi, las mees olla diivanikaunistuseks

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees arvab et ma olen selline tüüp. Ma teen küll koguaeg midagi ja midagi on koguaeg veel vaja teha. Seda seepärast et keegi teine ei viitsi ja paluminetundub juba käsutamisena. Seetõttu ongi koguaeg midagi teha. A mu mees sellest aru ei saa arvab et ma olen üks ora pees tüüp, kes ei oska elu nautida ja puhata.ma tahaks a looderdada.aga kes teeb? Kes koristab toas ja teeb aiass.

Kas sa nagu aru ei saanud, mida mees ütles. Meees pakkus sulle, et ta on valmis ka tegema. Aga enne peab see mida ta tegema hakkab, tegemata olema. Kui tuleb selle jutuga, tee graafik, mis tööd on vaja ära teha, nimi taha, kes teeb ja graafik külmiku peale. Ei pea üks hull tõesti pööraselt rabama, see lõpeb haiglas, ennegi sellised hulle teiste järgi koristajaid nähtud, kes on lõpuks nii läbi et käsi ka ei tõuse ja voodist välja ei saa. Mehel on õigus. Aga sul olgu arukust, mitte kõiki tegemisi endale ahnitseda. Ka see on ahnus, kui teed kõik ära ja teistel ei luba teha. Siis on sul justkui õigus kamandada ja võimu rohkem. Milleks sulle seda vaja on. Pere ju olete ometigi.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 15:41; 13.07 06:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tädi tuleb meelde. “Rumal on niisama istuda”. Terve elu tekitanud endale töid ja pidevalt kaklused, sest keegi ei aita. Tööd on sellised, et no ei ole vaja teha, aga tema arvab, et peab ja siis hakkab kamandama ja õiendama teistega, et tema ei jõua ja kõik “istuvad ja vahivad”.

Tänaseks päevaks on ta oma töödega jäänud üksi – lapsed jooksid kodust välja, mees ignoreerib ja nii ta üksinda istub ja kannab puuriita ühest aia nurgast teise, sest noh… “Rumal on niisama istuda”.

Võibolla sa teemaalgataja oled samasugune?

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka ei meeldi niisama istuda. Tegutsengi koguaeg. Aga ma annan endale suurepäraselt aru, et ma teen seda kõike enda pärast – teistele pole minu rahmeldamist vaja, teisi “tegemata” asjad ei häiri. Ongi minu eralõbu ja ma ei tekita kelleski süütunnet seepärast, et nad mind ei aita.

See on umbes nii, et mees käib garaažis oma vanaemaaegset motikat putitamas. Keegi ei sunni, keegi ei ole tänuvõlglane, kui ta sealt väsinuna tuleb. Omaenda rõõmuks teeb.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes koristab toas ja teeb aiass.

Ja mis siis juhtub, kui koristamisega üks päev vahele jääb?

Mõni inimene on tegus ja toimekas rohkem näitamise kui vajaduse pärast. Oled ilmselt ka üks nendest, kes teistele “ma kohe ei saa niisama istuda” heietab. Kui tahad, siis tee, aga ära oma tegemistega teisi tüüta. Ilmselt saed üksjagu mehe kallal, vaevalt mees sulle muidu “ora p…s” ette heidaks.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 11:37; 13.07 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Kogu aeg” kirjutatakse lahku, äkki jätaks meelde.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sõnum on hoopis, et kirjuta rohkem ja siis kontrolli ka oma grammatikat. Saad osavamaks kirjutajaks ja koristamise vajadus läheb ka mööda.

Kui inime kirjutab sõnumit, siis tihtipeale gramatika tundmine raskendab teabe libedama edasiandmise. Kõlupead lihtsalt ei saa aru, mis edendab keelt ja mis mitte. Kõige rumalamad on need haritlased, kes nigu rähnid toksivad nokaga mööda ÕS-i lehekülgi ja tikteerivad noortele oma keskkoolis pähetuubitud teadmisi. loominguline inimene võtab vabalt ja ei lase ennast segada vaimu kahjustavatest trendidest. Eesti keel ei ole kivitahvlitesse raiutud palvekirjad Toomemäel vaid põlvkondade suudes üle kogu maa ringlev elav keel

+2
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.06 12:59; 26.06 13:08; 26.06 13:21; 26.06 13:29; 13.07 02:12;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma arvan, et sõnum on hoopis, et kirjuta rohkem ja siis kontrolli ka oma grammatikat. Saad osavamaks kirjutajaks ja koristamise vajadus läheb ka mööda.

Kui inime kirjutab sõnumit, siis tihtipeale gramatika tundmine raskendab teabe libedama edasiandmise. Kõlupead lihtsalt ei saa aru, mis edendab keelt ja mis mitte. Kõige rumalamad on need haritlased, kes nigu rähnid toksivad nokaga mööda ÕS-i lehekülgi ja tikteerivad noortele oma keskkoolis pähetuubitud teadmisi. loominguline inimene võtab vabalt ja ei lase ennast segada vaimu kahjustavatest trendidest. Eesti keel ei ole kivitahvlitesse raiutud palvekirjad Toomemäel vaid põlvkondade suudes üle kogu maa ringlev elav keel

Silmadele valus, tõepoolest! Naljakas ka ei ole.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees arvab et ma olen selline tüüp. Ma teen küll koguaeg midagi ja midagi on koguaeg veel vaja teha. Seda seepärast et keegi teine ei viitsi ja paluminetundub juba käsutamisena. Seetõttu ongi koguaeg midagi teha. A mu mees sellest aru ei saa arvab et ma olen üks ora pees tüüp, kes ei oska elu nautida ja puhata.ma tahaks a looderdada.aga kes teeb? Kes koristab toas ja teeb aiass.

Kui sa perekoolis teemasid teed, siis kes sel ajal aias teeb ja köögis toimetab? Sa kas valetad endale või meile? Kui sa oleks selline nagu räägid, siis perekool on küll viimane koht, kus passida. Mõtle kui palju aega siia kulub, mida kõike selle ajaga teha saab…

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 15:41; 13.07 06:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inime kirjutab sõnumit, siis tihtipeale gramatika tundmine raskendab teabe libedama edasiandmise. Kõlupead lihtsalt ei saa aru, mis edendab keelt ja mis mitte. Kõige rumalamad on need haritlased, kes nigu rähnid toksivad nokaga mööda ÕS-i lehekülgi ja tikteerivad noortele oma keskkoolis pähetuubitud teadmisi. loominguline inimene võtab vabalt ja ei lase ennast segada vaimu kahjustavatest trendidest. Eesti keel ei ole kivitahvlitesse raiutud palvekirjad Toomemäel vaid põlvkondade suudes üle kogu maa ringlev elav keel

Loodetavasti on see tekst teadlikult nende vigadega kirjutatud. Kui ei, siis … päris masendav see loomingulisus.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 11:37; 13.07 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kummuta siis see arvamus, et sa kogu aeg nii tahadki elada, et ora pees. Vaata oma igapäevased tööd üle, hakkad delegeerima, nt mehele, et “kas saaksid toad tolmuimejaga üle tõmmata”, “palun niida muru ära”, “ole hea, pane pesu kuivama” jne. Ja saabki kõik kiiremini tehtud. Kindlasti ei peaks peres üks inimene muudkui rabeleda, aga enamasti on see üks inimene ise selles olukorras ka veidi süüdi, et vähehaaval on kõik need tööd kiiresti ära teinud, et tehtud oleks, teised arvavadki, et nii peab olema. Eks pead ise üle saama sellest, et “tuleb teha”, tõesti, midagi ei juhtu, kui mõni päev ei korista ja lihtsalt niisama oled.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vaheldub toimekas olek laiskushoogudega. Midagi koguaeg teha küll ei viitsi, tundub mõttetu pingutus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin see kogu aeg midagi tegev naine. Nüüd saan aru, et mees lasi rämedalt liugu minu seljas. Ja juhtuski nii, et kui ma hakkasin väsima ja ootasin tema abi, siis tõsteti kaabut ja läinud ta oligi.
Aga ega mina ei heitunud. Laste nimel panin ikkagi nagu raudnael edasi. Ja tegin tegelikult seda kõike hea meelega, sest see on minu elu, need on minu lapsed.
Aga nüüd on nii, et olen väsinud. Juba pikemat aega tunnen, et ei taha enam rapsida, tahangi lihtsalt olla ja nautida. Ja see on väga mõnus. See on juba nii pool aastat nii olnud. Hädavajalikud asjad tehtud, kuid mingi väikese tolmurulli pärast leili ei lähe.
Teemaalgataja, ära lase ennast ära kasutada. See põhimõte, et kui sina ei tee, siis ei tee keegi, sellest mõttest lase lahti. Muidugi pead sa oma laste ja enda eest hoolitsema, kuid sa ei tohi muutuda selleks inimeseks, kes teeb ka teiste inimeste kohustused ära. Leia aega endale ja nautlemisele. Töid ja tegemisi võib ka nautida, kuid naudi ikkagi naeru ja lihtsalt olemist rohkem. 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on ka sihuke, kelle arust tuleb kogu aeg midagi teha. Okei, las teeb, aga sinna juurde käib lakkamatu ving, kuidas tal kogu aeg midagi teha tuleb, puhata üldse ei saa … Ja seda muidugi ka, kuidas tema üksi peab kõike tegema. Minupoolest las jääda üks aasta see terrass puhkuse ajal õlitamata või kole kuur õuenurgas lõhkumata – kui on ilus ilm, tahan puhata mere ääres, ujuda, kasvõi metsas jalutada, aga mitte seista koduõuel, kindad käes, tolmusena, tunda end pidevalt süüdi, et ma jälle ei osanud ette näha, kus ja mida oleks võimalik aidata.
Muidu on mul hea mees, aga kui töötamine jutuks tuleb, siis lihtsalt jookse metsa ära, nii masendav suhtumine on.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 12:34; 17.07 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees arvab et ma olen selline tüüp. Ma teen küll koguaeg midagi ja midagi on koguaeg veel vaja teha. Seda seepärast et keegi teine ei viitsi ja paluminetundub juba käsutamisena. Seetõttu ongi koguaeg midagi teha. A mu mees sellest aru ei saa arvab et ma olen üks ora pees tüüp, kes ei oska elu nautida ja puhata.ma tahaks a looderdada.aga kes teeb? Kes koristab toas ja teeb aiass.

Kogu aeg kirjutatakse lahku. Ainus võimalik juhus kokkukirjutusel on siis, kui tegemist on nt võitslusest osavõtjate aja kogusummaga – osaliste koguaeg.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 12:39; 17.07 06:31; 17.07 06:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on ka sihuke, kelle arust tuleb kogu aeg midagi teha.

Oh, kuidas paljud endale sellist meest tahaks! Aga ikka on nii, et üks on töörobot ja teine tahab “lilli, päikest ja heinamaad”.

Mina jätan ilmselt ka mõnele sellise mulje, et teen palju, enda meelest olen paras uina-muina ning sellest, mida ma võiksin teha, teen väga vähe. Aga mulle meeldib enda ümber näha korrastatud ümbrust ning seetõttu ilmselt sehkendangi mõnes kohas rohkem kui just tingimata vaja.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 14:40; 08.08 10:21; 08.08 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sõnum on hoopis, et kirjuta rohkem ja siis kontrolli ka oma grammatikat. Saad osavamaks kirjutajaks ja koristamise vajadus läheb ka mööda.

Kui inime kirjutab sõnumit, siis tihtipeale gramatika tundmine raskendab teabe libedama edasiandmise. Kõlupead lihtsalt ei saa aru, mis edendab keelt ja mis mitte. Kõige rumalamad on need haritlased, kes nigu rähnid toksivad nokaga mööda ÕS-i lehekülgi ja tikteerivad noortele oma keskkoolis pähetuubitud teadmisi. loominguline inimene võtab vabalt ja ei lase ennast segada vaimu kahjustavatest trendidest. Eesti keel ei ole kivitahvlitesse raiutud palvekirjad Toomemäel vaid põlvkondade suudes üle kogu maa ringlev elav keel

Ma pole nii lolli juttu enam ammu kuulnud. Keelereeglitel on olemas põhjus. Tead, miks see nii on? Sest siis saadakse kõnes ja kirjas üksteisest õigesti aru.
Grammatika ja dikteerivad 😉

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 12:39; 17.07 06:31; 17.07 06:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees arvab et ma olen selline tüüp. Ma teen küll koguaeg midagi ja midagi on koguaeg veel vaja teha. Seda seepärast et keegi teine ei viitsi ja paluminetundub juba käsutamisena. Seetõttu ongi koguaeg midagi teha. A mu mees sellest aru ei saa arvab et ma olen üks ora pees tüüp, kes ei oska elu nautida ja puhata.ma tahaks a looderdada.aga kes teeb? Kes koristab toas ja teeb aiass.

Kogu aeg kirjutatakse lahku. Ainus võimalik juhus kokkukirjutusel on siis, kui tegemist on nt võitslusest osavõtjate aja kogusummaga – osaliste koguaeg.

Milleks miinustada:
http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=koguaeg&F=M
Kurat, õppige veebipõhiseid sõnaraamatuid kasutama.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 12:39; 17.07 06:31; 17.07 06:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks vaja aias toimetada? Väga lihtne – muru ja piirdeaed, peaks olema ju suht vähe tegemist? Tahad enamat – palun väga, tee. Miks peab keegi end sinu tahtmiste pärast vaevama? Ka kodus saab viia mööbli jms minimaalseks. Tahad enamat – tee, ära teistele närvidele käi oma tahtmistega.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees arvab et ma olen selline tüüp. Ma teen küll koguaeg midagi ja midagi on koguaeg veel vaja teha. Seda seepärast et keegi teine ei viitsi ja paluminetundub juba käsutamisena. Seetõttu ongi koguaeg midagi teha. A mu mees sellest aru ei saa arvab et ma olen üks ora pees tüüp, kes ei oska elu nautida ja puhata.ma tahaks a looderdada.aga kes teeb? Kes koristab toas ja teeb aiass.

Kogu aeg kirjutatakse lahku. Ainus võimalik juhus kokkukirjutusel on siis, kui tegemist on nt võitslusest osavõtjate aja kogusummaga – osaliste koguaeg.

Milleks miinustada:

http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=koguaeg&F=M

Kurat, õppige veebipõhiseid sõnaraamatuid kasutama.

Sinu soovitus ei toimi nendele ‘koguaeg’ kirjutajatele, sest nad ei tule selle pealegi, et peaks sõnaraamatust kontrollima. Nad oskavad vaid miinustada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )


Esileht Pereelu ja suhted Koguaeg tuleb midagi teha