Esileht Väikelaps Köha ja mükoplasma bakter

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Köha ja mükoplasma bakter

Postitas:

Kas on kellegi lapsel diagnoositud mükoplasma. Laps 4 aastane köhib juba kuu aega ja nüüd avastati siis see bakter ja raviks Klacid 14 päeva aga kuna konsulteerisin lisaks perearstile ka lastearstiga ja anti köha raviks erinevad soovutused üks soovitas pärssida Paxeladiniga ja teine rögalahtistada millegiga. Seoses sellega sooviks nõu kellel mükoplasma olnud millist köharohtu andsite.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina andsin lapsele klacid 12 päeva ja geefilus tilkasid juurde ning astelpaju. Köha rohtu küll keegi ei soovitanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutati Sumamedi, see on laia spektriga ab, toimib ka mükoplasma ja kopsuklamüüdis bakteri puhul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 21:14; 23.02 15:06;
To report this post you need to login first.

minu tean, et laia spektriga ab ei mõju sut mükoplasmale. Klacid just õige ab ja meie poisil taandus köha juba 4 päeval, palju päevi sai ei mäleta, aga nii nagu ette kirjutatud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi selles ongi et meil juba nädal ab söödud aga köha justkui läheb hullemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie anname ka Klacidi, aga selline tunne, et köha tuleb uuesti tagasi. Just sai AB kuur läbi. Imelik. Äkki peaks arstile helistama.

Huvitav, kas see mükoplasma bakter siis on nakkav, et niimoodi levib? Mul vanemal lapsel oli, aga siis arst ütles, et pole nakkav, aga nüüd väiksemal ka. Kes teab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu tean, et laia spektriga ab ei mõju sut mükoplasmale. Klacid just õige ab ja meie poisil taandus köha juba 4 päeval, palju päevi sai ei mäleta, aga nii nagu ette kirjutatud![/tsitaat]

Mitte lihtsalt laia spektriga, vaid ravimi infolehel on kirjas mükoplasmoos ja klamüdioos. Siis peaks ju mõjuma.

Sumamed – 250 mg , toimeaine asitromütsiin
(neelumandlipõletik, põskkoobaste põletik, kroonilise bronhiidi ägenemine, naha ja pehmete kudede infektsioon, kopsupõletik, klamüdioos, mükoplasmoos)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 21:14; 23.02 15:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Köha ja mükoplasma bakter

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.