Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: .

Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen alati lapsi salvitanud ja sinepiplaastrit kasutanud. Väga hästi aitab.
Ja samas ka vanaemade vahend – aurutamine koorega keedetud kartulipoti kohal! Ei uskunud, et sel miski eriline toime oleks, aga on.
Ja raudrohutee. Vastik, aga toimiv.
Paar-kolm päeva ilma erilise keemiata ja paranemine on olnud kiire.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti ikka nii, et lahtine, kui köhib kergelt ja kõlaga, aga kinnine, kui köhib nagu raiuks puid, tuhmilt, sügavalt.
Meil kahjuks aitab ainult Ventolin rohuna, aga lihtsalt meresoolaga auru läbi masina teeme ka. See niisutab ja aitab köhida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.youtube.com/watch?v=ROBx-0alipc
inglise keeles wet cough ongi selline, et röga löriseb kuskil, vahel tuleb köhaga ka kurku, seeon lahtine köha, rögaga köha.
Kinnine köha on nagu ärritus, köhib küll, aga”tunned ära”, et kopsust ei tule midagi, lihtsalt kurgus kraabib.
Kolme lapsega on tulnud neid köhasid ikka mõistatada, siis tekib kõrv selle jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen aru saanud, et kinnine köha on, kui on nagu kurgu ärritus, köhid lihtsalt tuimalt, tugevalt, paukuvalt. Lahtine köha on aga siis, kui tunned ja kuuled, et köhides nagu röga kuskil liigub, ragiseb, kõriseb, mingi aja pärast hakkab ka köhides vähehaaval juba kurku tulema. Mul laps väiksemana sageli veidi peale seda, kui köha oli lahtiseks läinud, hakkas köhahoo peale oksendama ja oksendas ilusti ka need rögaklimbid välja. Kohe, kui enamik röga välja sai, lõppes ka suurem köha.
Kinnist köha saab lahtisemaks auru abil, hea on ka soe sinepipulbri jalavann, peale seda soojad sokid jalga ja magama teki alla, taimne bronhiiditee, (apteegis, kollases pakis taimeteede sarjas ja nimi ongi lihtsalt “bronhiiditee”). Kui on kuulda, et köha on sealmaal, kus röga on hakanud juba liikuma, on abiks zyrtec siirup, mis aitab seda vedeldada ja lihtsustab seega ka väljaköhimist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )