Esileht Ilu ja tervis Kóha, kuidas ravite?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kóha, kuidas ravite?

Postitas:

Ma olen juba mitmendat páeva hádas kóhaga, mis hakkab pihta ja vóin end lausa hingetuks kóhida. Tána óósl magada ka ei lasknud. Kuidas teie ravite sellist kinnist kóha, mis kurku kraabib. Tean muidugi, et apteek on táis erinevaid kóharohte, siirupeid aga, mis on teid kongreetselt aidanud. Mina olen hetkel joonud Islandi sambliku teed, kuuma piima mee ja sibulaga ja isegi úheks óóks olen rinnale mett máárinud ja ka auru teen inhalaatoriga. Aga miski nagu ei aita tána óósel tundus, et láheb hullemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inhalaatoriga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rögalahtistavad kõhatabletid.Praegu võtan Brontexit,aga võid võtta Bromexin vms.Arvatavalt ka ACC aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin ka esimesena pakkuda rögalahtisteid (ACC). Islandi samblik peaks ka hästi mõjuma. Kui magamistoas keskküte, siis mõtle, kuidas õhku niisutada – kuiv õhk teeb asja väga hulluks. Ma ise ka praegu köhaga kimpus, külmetanud enda arust ei ole ja süüdistan just keskkütet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nii enda kui laste köha ravimisest praktiliselt loobunud. minu arust vahet pole kas neile neid siirupeid sisse joota või mitte – alla 2 ndl ikka ära ei lähe. Sooja teed ja jalavanni ikka teeme aga rohtusid tõesti enam ei anna/ise ei võta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Kóha, kuidas ravite?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.