Esileht Ilu ja tervis Köha, kurk kibe

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Köha, kurk kibe

Postitas:

Nii. Mida ma reaalselt peaksin tegema, kui olen tööl 24 tundi ja tunnen, kuidas kurk muutub kibedaks, võtab köhatama ja kusagil rinnus on ebamugav tunne. Mitte valu. Hingata saab ilusasti, aga tundub, et nohu tuleb ka. Palavikku pole, seni mitte. Töö reaalselt hooldekodus inimestega. Autoga ei sõida, lähim võimalus testida ca 50 km. Teadlikku kokkupuudet haigetega pole olnud. Ja samas pole ju ka veel otseselt midagi viga. Aga mul on riskigrupp ümberringi. Mask ette, deso ees ja taga, aga…

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 13:32; 21.03 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esmalt kohe haigusleht. Siis otsid võimalusi testiks, ameti tõttu oled esmajärjekorras.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuristamist pean mina maailma kõige tõhusamaks ennetustööks. Soolveega kuristamine. Soe vesi kraanist või keetjast, sool sisse, natuke jahtub ja kuristad muudkui – nii sügavale kui suudad. Igal juhul ka desinfitseerib kurku. Ja no muidugi räägi ülemusega – teil kindlasti on omad eeskirjad, kuidas selles olukorras käituda.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 15:11; 21.03 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud ka cutaseptiga kuristamisest. Küsi apteegist ambroksooliga lutsukaid.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 15:42; 22.03 06:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud ka cutaseptiga kuristamisest.

segi oled peast või?

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud ka cutaseptiga kuristamisest. Küsi apteegist ambroksooliga lutsukaid.

cutaseptiga kindlasti mitte. Võid proovida 40 kraadise viinaga või siis 80 kraadise viinaga; see tapab pisikuid juhul, kui nad on veel kurgu pealmistes kihtides. Aga muidu igasugune soola- või viinalahus desinfitseerib.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud ka cutaseptiga kuristamisest.

Mina kuristan ikka süütevedelikuga. Seda on praegu poes saada ka.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii. Mida ma reaalselt peaksin tegema, kui olen tööl 24 tundi ja tunnen, kuidas kurk muutub kibedaks, võtab köhatama ja kusagil rinnus on ebamugav tunne. Mitte valu. Hingata saab ilusasti, aga tundub, et nohu tuleb ka. Palavikku pole, seni mitte. Töö reaalselt hooldekodus inimestega. Autoga ei sõida, lähim võimalus testida ca 50 km. Teadlikku kokkupuudet haigetega pole olnud. Ja samas pole ju ka veel otseselt midagi viga. Aga mul on riskigrupp ümberringi. Mask ette, deso ees ja taga, aga…

Kas tõesti peaks sinu teemast siin hakkama kuhugi teatama?
Räägi ometi oma ülemusega, mida sa Perekoolist tahad?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii. Mida ma reaalselt peaksin tegema, kui olen tööl 24 tundi ja tunnen, kuidas kurk muutub kibedaks, võtab köhatama ja kusagil rinnus on ebamugav tunne. Mitte valu. Hingata saab ilusasti, aga tundub, et nohu tuleb ka. Palavikku pole, seni mitte. Töö reaalselt hooldekodus inimestega. Autoga ei sõida, lähim võimalus testida ca 50 km. Teadlikku kokkupuudet haigetega pole olnud. Ja samas pole ju ka veel otseselt midagi viga. Aga mul on riskigrupp ümberringi. Mask ette, deso ees ja taga, aga…

Kas tõesti peaks sinu teemast siin hakkama kuhugi teatama?

Räägi ometi oma ülemusega, mida sa Perekoolist tahad?

Ära teata. Teema rohkem teoreetiline, vaidlesime siin täna. Ja leidus inimesi, kes tegelikult selliste nähtudega ootaks ja vaataks veel. Just see, et pole ju haigetega kontaktne olnud. Tõenäoline ongi poolpaljalt õue vahet jooksmine ja tõmbetuul. Ja kuna nädalavahetusel rahvast vähe tööl, siis tuli kohe ka argument: aga kes siis tööl on?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 13:32; 21.03 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kuna nädalavahetusel rahvast vähe tööl, siis tuli kohe ka argument: aga kes siis tööl on?

Jäta see mure ülemustele. Usu mind, neil on hoopis enam muret siis, kui su hoolealused järjest surema hakkavad ning töökaaslased koju haiguslehele jäävad. Ühte töötajat on ikkagi lihtne asendada võrreldes 5-6-ga

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 15:11; 21.03 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud ka cutaseptiga kuristamisest.

segi oled peast või?

Seda rääkis päris arukas inimene. Poolele klaasile veele pihustas sortsu. Ise pole proovinud, mida olena auru-usku.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 15:42; 22.03 06:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda rääkis päris arukas inimene. Poolele klaasile veele pihustas sortsu.

See on juba mõistlik soovitus (Kuigi cutasepti alkohol tegelikult juua ei kõlba, aga kuristada võib), nii olekski võõinud kohe kirjutada, muidu tuli mul sama arvamus, et segane, cutasept kõrvetab limaskestad ära.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Köha, kurk kibe