Esileht Koolilaps köha, nohu ja kehaline kasvatus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: köha, nohu ja kehaline kasvatus

Postitas:

kui pikalt kirjutate oma lapsele kehalises kasvatuses vabastuse? vahel võib köha kesta ju pea kuu aega, koolist niikaua ju ei puudu, aga kui kaua ei peaks kehalisest kasvatusest osa võtma?
mul 1. klassi laps oli pool nädalat köhaga kodus (palavikku ei olnud kordagi), siis käis nädala koolis, aga võimlemistunnist osa ei võtnud. nüüd algas kolmas nädal, aga köha pole päris taandunud – ta ei köhi pidevalt, aga siiski rabelemise peale võib köhahoog ikkagi tekkida, ka täna öösel oli üks u 10 minuti pikkune köhahoog, mida pole juba mitu-mitu ööd enam olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale külmetushaiguseid kirjutab arst või pereõde kaheks nädalaks vabastuse kehalisest, tavaliselt aiiski olen lubanud teisel nädalal tundi. Aga, kui ikka köha, köhahood- ei lubaks veel tundi. Käiks ka arstil n.ö kopse kuulamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vabasta, kui on piisavalt terve kooli minemiseks. Ma arvan, et vahetunnis rabelevad nad rohkem, kui tunnis õpetaja juhendamisel harjutusi tehes. Vahetunnist ju ei vabasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahetund kestab keskmiselt 10 minutit. Kehalise tund aga 45 minutit. Ja kehalises pingutatakse ikka palju rhkem kui vahetunnis.
Nohuga olen lapsele vabastust kirjutanud niikaua kuni nohu kestab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sõnastate puudumistõendi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puudus xx.xx kuni xx.xx haiguse tõttu.
Palun vabastada kehalisest kasvatusest xx.xx kuni xx.xx

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps köha, nohu ja kehaline kasvatus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.