Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kohalikule – preemiate maksmine 2012 aasta eest

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kohalikule – preemiate maksmine 2012 aasta eest

Postitas:

Minu töökohas makstakse preemiaid märtsikuu palgaga ning eile sain teada, et 2012 aasta eest saan üprisku korraliku preemia (kordades suurem kui VH miinimummäär). Tahtsin küsida, et kui olen hetkel dekreedis kuni 19.mai 2013, siis kas antud preemia mõjutab kuidagi minu VH või mitte (kuna VH perioodil ei ole lubatud sissetulekud suuremad kui VH miinimummäär või muidu läheb VH ümberarvutamisele)? Kuid kuna olen hetkel dekreedis, mitte ei saa VH, siis ehk võin selle sissetuleku siiski saada ilma, et see VH mõjutaks?

Ette tänades

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 07:57; 22.03 09:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled dekreedis siis ei mõjuta väljamakstav kuidagi VH sest sa EI SAA veel VH, VH periood algab dekreedi lõpust st alates 20.mai 2013.a

Seega märtsi palgaga ja enne 20.maid saadav preemia ei mõjuta kuidagi ei saadud sünnitushüvitist=dekreediraha st seda ei nõuta tagasi(preemiat tohib ka dekreedi ajal saada) ega VH (sest VH periood pole alanud).

Kui preemia makstakse välja PÄRAST 19.maid, siis vähendab see väljamaksmiskuu VH.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur tänu kinnituse eest! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 07:57; 22.03 09:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kohalikule – preemiate maksmine 2012 aasta eest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.