Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kohalikule, seoses töölepingu ja töövõimetuslehega

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kohalikule, seoses töölepingu ja töövõimetuslehega

Postitas:

Tahaksin saada selgust küsimuses, mis on jäänud mind vaevama: olin asendusõpetajaks töötaja rasedus- ja sünnituspuhkuse ajal. Jäin ka ise lapseootele. Minu mäletamist-mööda sain välja võtta enne dekreeti jäämist väljateenitud puhkuse töötatud aja eest. Siis olin lapse kolme-aastaseks saamiseni kodus. Kui laps sai 3-aastaseks tuli asutusest lepingu lõpetamise teade, sest põhitöötaja naases tööle. Millegipärast on mul tunne, et mulle jäeti väljamaksmata see 70 päeva, mis olin peale sünnitust nö sinisel lehel. Kas nad on üldse kohustatud mulle seda maksma ja kas nüüd, 1 aasta hiljem, on mul üldse õigus seda tasu nõuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhkust annavad nii töötamine, korraline puhkus kui töövõimetus.

Pane kirja oma töötamise periood ja kasutatud puhkusepäevade arv, siis saab välja arvutada, kas jäi kasutamata puhkusepäevi. Palju põhipuhkuse kestus? 56 päeva?

Töötasu ja puhkusetasu/kasutamata puhkuse hüvitamise nõude saab muidu esitada töövaidluskomisjonile või kohtule 3 aasta jooksul töösuhte lõppemisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, põhipuhkuse kestus oli 56 päeva, aga ma sain kindlasti vähemate päevade eest, nii palju kui selleks hetkeks kogunenud oli, tervet tööaastat täis ei tulnud. Pean siis sealse raamatupidajaga ikkagi ühendust võtma, puhkusearvestuse graafikud on neil ehk alles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kohalikule, seoses töölepingu ja töövõimetuslehega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.