Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Tööelu, raha ja seadused. kohalikule(lisa lastepäevad)

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kohalikule(lisa lastepäevad)

Postitas:

Lisa laste päevadest(3päeva).Töötan kraafiku alusel(1näd.pikk ja teine lühike.Kui tahan neid päevi kätte saada,kas siis pean need päevad järjest võtma või ei!Kas tohivad olla vabadel päevadel.Näiteks,kui olen esmaspäev tööl,teisipäev ja kolmapäev vaba,neljapäev ja reede jälle tööl siis kas ma võin neid päevi tööpäevadel võtta(esmasp. nejap. ja reede) või peavad olema järjest 3päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea järjest.
Peavad olema TÖÖpäevad st graafikujärgsed tööpäevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei pea järjest.
Peavad olema TÖÖpäevad st graafikujärgsed tööpäevad.[/tsitaat]

Aga kui ma tahan neid puhkusega liita, kas siis võivad järjest olla? Selline võimalus on ju olemas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 14:37; 27.03 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, loomulikult võib puhkusele liita ettenähtud 3 või 6 TÖÖPÄEVA lapsepuhkust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kohalik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah, loomulikult võib puhkusele liita ettenähtud 3 või 6 TÖÖPÄEVA lapsepuhkust.[/tsitaat]

Ma ei saa aru, mida tähendab TÖÖpäeva. Kui ma teen järgmise kuu graafiku, siis ma panen näiteks 15 päeva puhkust ja 6 lapsepäeva lisaks, ehk siis olen kodus 20 päeva järjest. Minu normtunde jääb lihtsalt sellevõrra vähem alles. Või peab kuidagi muudmoodi seda tegema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 14:37; 27.03 15:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. kohalikule(lisa lastepäevad)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.