Esileht Väikelaps Köharavi +oksendamine 1,9a Palun nõu!!!

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Köharavi +oksendamine 1,9a Palun nõu!!!

Postitas:
Kägu

Minu 1,9a pojal tekkis reedel tugev nohu, tegime Humerit+Rhinomer pumpa(ei oska veel ise nuusata) Samuti tegime köögis kummeliauru mitu korda nii reedel kui laupäeval.Pühapäeval tekkis ka väike palavik ja köha tõmbas tunduvalt hullemaks. Kuigi puhastasime nina hoolikalt siis tatt tundub väga kurgus olevat. Eile õhtul muutus hingamine väga häälekaks ,kiireks ja vilisevaks. Süda lõi tunduvalt tugevamalt kui tavaliselt. Auru muidugi enam ei teinud.Helistasin sinna tasuline lastearst ja need soovitasid mingit köharohtu P tähega? Paanikas unustasin nime. Ja kahtlustati bronhiiti. Täna perearst alles kell 4 tööl nii ,et niikaua peame kannatama.Ja eile õhtul enne magama minekut andsin juua +natuke röstsaia ja kohe suurelt oksendas kõik välja, sama kordus ka täna hommikul. Nüüd annan vähehaaval ja natuke juua ainult. Oksendas kohe nii, et hing oleks peaagu kinni jäänud. On lapsel ennem olnud nohu+köha, tunduvalt kergemini läbi põetud. Aur on alati aidanud ja süda pole niimoodi kunagi pekselnud. Millest see olla võib??? Vabandan kui segane tekst ,käed värisevad ja mure suur.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Köharavi +oksendamine 1,9a Palun nõu!!!

Vett peaks ikka jooma, see oluline! Eks tal see röga/tatt kurgus, vesi muuseas pehmendab ka röga. Niiet paku nii palju juua kui võimalik.Kui palavikku pole,siis jätka ikkagi aurutegemist, see nii köhale kui nohule ainult hea! Võib-olla mingi ühepäevane okseviirus?! Peaks vist olema liikvel selline. Kindlast perearstile kuulama ja näitama!

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Köharavi +oksendamine 1,9a Palun nõu!!!

Kui süda peksis ja hingeldas, siis äkki astmahoog? Minu lapsel peaaegu iga kord kui köha siis muutub brohnhiidiks ja tekib hingeldus jne. Selleks oleme allergoloogilt vastavad ravimid saanud. Seda saad tuvastada ka tema kurgualust vaadates. Kui hingates tekib kurgu alla sügav auk (hingab naha nö. vaakumisse), siis võib kahtlustada kerget õhupuudust – nii õpetati lastehaiglas.

Oksendamine võib viidata ka läkaköhale. googelda sümptomeid. Aga hetkel vist mingi kergem köhaviirus ka liikvel, mis ajab lapsed oksendama. Meil oli ka just, 1,5 nädalaga läks mööda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Köharavi +oksendamine 1,9a Palun nõu!!!

Minu 1,4 a olid samad sümptomid ja diagnoosiks pandi äge bronhiit, ennem seda oksendas praktiliselt terve öö, hommikuks oli kõik ok, siis tuli nohu ja köha. Väga hästi aitas külm inhalatsiooniaur. Kui vilin oli kuulda, siis pidime Ventolini inhalatsiooniaparaati panema ja pidime ka ab kuuri alustama. 2 päevaga oli vilin kadunud ja siis tegime ainult NaCl auru. Head paranemist!

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Köharavi +oksendamine 1,9a Palun nõu!!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.