Esileht Beebi ja mitmikud Kohe 11-kuuseks saav laps keeldub lisatoidust..

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kohe 11-kuuseks saav laps keeldub lisatoidust..

Postitas:
gette

On rp laps ja saab juba ammu lisatoitu. Senini pole probleemi olnud, sõi ilusti, juurde sai keefiri, vett või mahla. Nüüd on juba kolmas päev, kui kõik, mida pakun suust uuesti välja aetakse… Samas suu teeb kenasti lahti ja laseb endale lusikaga suhu toitu panna…
Aga olen märganud nt seda, et kui me mingit oma toitu sööme, siis on ta kange huviline ja nt röstsai või leib juustuga meeldib talle näputoiduna väga… äkki annab ta nii meile märku, et aitab sellest \”titetoidust\” küll, andke mulle \”korralikku\” toitu?
Ainult rp nii vanalt jääb ikka väheks ju.. kaua selline streik kesta võib ja kuidas käituda?

Please wait...
Postitas:
-kellu22-

RE: Kohe 11-kuuseks saav laps keeldub lisatoidust..

Laps hetkel üle 9k. Söömine käib nii, et 2 nädalat sõi kenasti, samas 2 nädalat natukene(peamine rp). Hetkel on hakanud natuke paremini sööma. Eks see neil vist hooti käibki.

Please wait...
Postitas:
Tabiita

Minu 10 ja poolene hakkaski alles siis korralikult sooma, kui oma toitu andma hakkasin (kuu aja eest siis). Teen koik hasti mageda ja tervisliku muidugi. Peamine, et ise sama sooki soome, siis laheb pojale ka 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu esimene laps hakkas lisaks rinnale mingeid normaalseid koguseid sööma 1a1k-1a2k vahel. Enne sõi ehk paremal päeval 50g lisatoitu päeva peale (teised sama vanad sõid ~100g 3x päevas).

Laps ei jää sul toidutaldriku taha nälga, ära muretse. Paku talle edasi ja võid proovida näpuvahelt söödavat toitu pakkuda. Võid anda näpuvahelt ka nt (keedetud) aedvilja kuubikuid proovida või pulgaks lõigatud keedetud liha tükki närida (kätte ta ilmselt palju ei saa sealt) jms. Röstsai pole küll asi, mida 11k oma arenguks vajab (tühjad kalorid), muidugi proovimise ja uue maitse mõttes võib, kui soovid. No ja 11k võid muidugi vähem maitsestatud peretoitu juba ka pakkuda. Oleneb muidugi teie enda menüüst ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ka laps kohe 11-kuune ja sama asi-ajab keelega toitu välja. Nüüd siis olen ta söögitooli pannud, andnud kätte n. tüki rukkileiba, mida ta siis ise hammustab ja samal ajal panen talle siis suppi ja muud söögikraami lusikaga suhu. Toimib küll 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil samamoodi,panen samuti leiva kätte ja ise üritan talle toitu suhu panna. Vaevaliselt läheb see. Meil üle 9 kuu vana. Endal on küll hirm,et ega tal ometi vitamiini puudust ei teki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägu, kes sa kirjutasid: \”Mu esimene laps hakkas lisaks rinnale mingeid normaalseid koguseid sööma 1a1k-1a2k vahel. Enne sõi ehk paremal päeval 50g lisatoitu päeva peale (teised sama vanad sõid ~100g 3x päevas)\”

Mu teine poja varsti 9-kuune ja lisatoiduga väga nutune seis ehk u sama nagu Sul, et kui päeva peale 50g kokku tuleb, siis on hea päev. Tänu sellele ka kaalu ja kasvamisega probleeme (7300g ja 71cm, kasvufaktor ja üks immuunsusnäitaja alla normi, aga muud analüüsid õnneks korras). Kas Sinu poja kosus ilusti ja kuidas suutsid sellise söögistreigi/tralli juures tervet mõistust säilitada? Mina olen igaks õhtuks hullumise äärel ja ära proovinud KÕIKVÕIMALIKUD toidud/joogid ja toitmismeetodid!!!!!!!!!! Suu aetakse lihtsalt kriipsuks pähe ja vääneldakse söögitoolist/sülest maha. Kui väga üritan, siis on tulemuseks hull röökimine 🙁
Beebit, kellel ribikondid väljas, on väga kurb vaadata, aga ei oska midagi peale hakata….

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Beebi ja mitmikud Kohe 11-kuuseks saav laps keeldub lisatoidust..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.